X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Szpital
Odpowiedz

Szpital

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 24 marca 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, obecnie przebywam w szpitalu z powodu plamień koloru kawy z mlekiem i bólu w podbrzuszu. Jestem na początku 7 tygodnia ciąży. Czy któraś z was tak miała? :-( lekarze mówią nnajgorsze. Boje się :-(

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 24 marca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam takie plamienia przez kilka dni, nikt do szpitala mnie nie wysyłał :) Dostałam dupka i miałam odpoczywać i samo przeszło. Głowa do góry!

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 24 marca 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi tez mialam plamienia i krwawienia w I trymestrzem lacznie z jakimis skrzepami krwi. Tez dostalam duphaston, do tego prolutex zastrzyki i lutinus. Trzymam kciuki,zeby wszystko bylo u Ciebie dobrze.

    2r8ri09ksg9rle49.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 24 marca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boje się strasznie :-( tez biorę Duphaston, luteine i leżę i czekać każą :-(:-( mówią,że płód za wolno rośnie. Jestem zrozpaczona

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 24 marca 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi, ja do 10 tygodnia miałam za mały zarodek do wieku ciąży. Najpierw aż o 10 dni, a potem tydzień. Teraz wszystko się wyrównało :) Także naprawdę nie martw się. Każdy maluch rośnie w innym tempie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 22:11

    Fatim lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi Kochana, jestem z Toba, trzymam kciuki, bedzie ok :-*

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 25 marca 2015, 01:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez Maluch byl za maly o tydzien w stosunku do om. A teraz ponad 2 tygodnie do przodu ;-)

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 25 marca 2015, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co ja mimo brania leków to mam plamienia( kolor kawa z mlekiem) no nie wiem dziś mam usg o badanie zobaczymy czy rośnie.
    Błagam boga,żeby mi szczęścia nie zabierał :-(

  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 25 marca 2015, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie plamienia nie muszą oznaczać nic złego a dzidziuś jeszcze nadrobi rozmiar :)
    Daj znać po usg, trzymam kciuki <3

  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 25 marca 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandi daj znać co u Ciebie, mnie powiedzieli dokładnie to samo w poniedziałek na sorze, tyle że ja miałam bardzo mały progesteron więc mam nadzieję, że teraz z lekami maluch nadgonił

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 25 marca 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dobry progesteron bo ciągle leki biorę. Dam wam znać :-(

  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 25 marca 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    Witam, obecnie przebywam w szpitalu z powodu plamień koloru kawy z mlekiem i bólu w podbrzuszu. Jestem na początku 7 tygodnia ciąży. Czy któraś z was tak miała? :-( lekarze mówią nnajgorsze. Boje się :-(

    Mandi, bądź dobrej myśli i spróbuj odpocząć, tylko tak możesz pomóc maleństwu :) Ja w 6 tygodniu też trafiłam do szpitala, tyle, że z krwawieniem. Leżałam tydzień na oddziale, brałam duphaston, po 5 dniach zobaczyłam serduszko. Ala też była mniejsza w stosunku do OM. Takie plamienia to dość powszechna przypadłość.

    gosiunia lubi tę wiadomość

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 25 marca 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leżę wstaje tylko siku, u mojego juz słychać.tętno, ale czekam na to usg żeby zobaczyć czy urósł. To taki strach,że wczoraj przeplakalam cały wieczór :-( bo to moje pierwsze dziecko :-(. A isabelle urodzilas juz?

  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 25 marca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    Leżę wstaje tylko siku, u mojego juz słychać.tętno, ale czekam na to usg żeby zobaczyć czy urósł. To taki strach,że wczoraj przeplakalam cały wieczór :-( bo to moje pierwsze dziecko :-(. A isabelle urodzilas juz?

    Tak, jak w suwaczku :) Bąbel właśnie stęka w łóżeczku. Głowa do góry, jak będziesz płakać i się denerwować to na pewno maluchowi nie pomożesz. Poczytaj coś albo obejrzyj jakiś serial. Nie jest to łatwe, ale TRZEBA! I nie czytaj internetu!

    gosiunia lubi tę wiadomość

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo! Bądź dobrej myśli i postaraj się nie denerwować (domyślam się,że nie jest to łatwe) ale pamiętaj,ze stres źle wpływa :/
    Powodzenia! :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypuscili mnie do domu. Dzidzia żyję serduszko bije maleństwo ma 4mm malutkie jest :-(. Mam leżeć 24 h na dobę i mam iść niedługo na usg. Powiedzieli,że na ta chwile takie samo leczenie będę.mieć w domu co w szpitalu, czyli 2x2 luteina, 3x1 Nospa nic więcej nie mogą zrobić trzeba czekać i się modlić żeby rosło. :-(

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi spokojnie, nadgoni maluch :) Mój też na początku był malutki, spóźniony o tydzień a teraz już dwa dni wyprzedził termin porodu ;)

    Mandi :), gosiunia lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    Wypuscili mnie do domu. Dzidzia żyję serduszko bije maleństwo ma 4mm malutkie jest :-(. Mam leżeć 24 h na dobę i mam iść niedługo na usg. Powiedzieli,że na ta chwile takie samo leczenie będę.mieć w domu co w szpitalu, czyli 2x2 luteina, 3x1 Nospa nic więcej nie mogą zrobić trzeba czekać i się modlić żeby rosło. :-(

    Odpoczywaj, dbaj o siebie i wszystko będzie dobrze! Myśl tylko pozytywnie! :)

    Mandi :) lubi tę wiadomość

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj wyszłam, to samo - plamienia, tylko że u mnie nie pierwszy raz. Ginka nawet się mnie nie pytała czy chcę zostać, zarządziła i koniec.

    Dostawałam Exacyl na krwawienia, najpierw kroplówka, potem tabletki (cyclonamina - podobne działanie, ale słabszy lek już nie dawały rady), dodatkowo 2x1 lutka (100mg) + 4x1 dupek. Przeleżałam 5 dni, wróciłam do domu z dużą nadzieją, że będzie lepiej i bez krwawienia.

    Dziwne że Cię puścili, mnie nie chcieli. Chciałam już iść do domu, ale oni non stop trzymali się tego, że wolą mnie zostawić niż, żeby to się miało powtórzyć. W domu niby też można leżeć, ale wszyscy wiemy, że to nie do końca tak jest.

    Mandi bądź dobrej myśli. Tylko to nam zostało.

    Mandi :) lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Ja wczoraj wyszłam, to samo - plamienia, tylko że u mnie nie pierwszy raz. Ginka nawet się mnie nie pytała czy chcę zostać, zarządziła i koniec.

    Dostawałam Exacyl na krwawienia, najpierw kroplówka, potem tabletki (cyclonamina - podobne działanie, ale słabszy lek już nie dawały rady), dodatkowo 2x1 lutka (100mg) + 4x1 dupek. Przeleżałam 5 dni, wróciłam do domu z dużą nadzieją, że będzie lepiej i bez krwawienia.

    Dziwne że Cię puścili, mnie nie chcieli. Chciałam już iść do domu, ale oni non stop trzymali się tego, że wolą mnie zostawić niż, żeby to się miało powtórzyć. W domu niby też można leżeć, ale wszyscy wiemy, że to nie do końca tak jest.

    Mandi bądź dobrej myśli. Tylko to nam zostało.
    Ty przynajmniej dostałaś kroplowki i jakoś bardziej się tobą zajęli niż mną... Ja tylko raz 4 tabletki dupka dostałam a tak to luteina tylko. Martwię się czy będzie wszystko dobrze czu urodze moje dziecko :-(. Wypuścili mnie bo miałam czysta szyjkę nie było widać krwi ani nic takiego.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ