X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Szkoły rodzenia Warszawa
Odpowiedz

Szkoły rodzenia Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • loveyou88 Ekspertka
    Postów: 169 295

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę powiedzcie do jakiej szkoły rodzenia warto się zapisać?:) I warunek, żeby była bezpłatna:) nie mam pojęcia gdzie chodzić:)

    uwo9lhb8zmyz8z02.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że warto do szkoły rodzenia przy szpitalu w którym chcesz rodzić. Ja np. chcę w szpitalu praskim i tam też zapiszę się do szkoły rodzenia. Jest to za free ale warunek taki, że po 24 tygodniu i należy być zameldowaną w Warszawie na stałe bądź tymczasowo :) Zapisać się należy ok miesiąca przed.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2014, 14:42

    e43bfde7db.png
  • loveyou88 Ekspertka
    Postów: 169 295

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się aktualnie zapisałam do zosieńki, rodzę w bródnowskim a tam jest płatna:P

    uwo9lhb8zmyz8z02.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O proszę, faktycznie 450 zł w bródnowskim...ale zdzierstwo ;)

    e43bfde7db.png
  • loveyou88 Ekspertka
    Postów: 169 295

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś pytałam to miasto im nie chce dopłacać:)

    uwo9lhb8zmyz8z02.png
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam szkołę rodzenia na Inflanckiej. My chodzimy na zajęcia weekendowe do grupy Marioli Skowery. Naprawdę fajne zajęcia :) 3 zjazdy w 3 weekendy po ok. 3h każdy. Wiem, że następną grupę zaczyna 24 maja. Szkoła jest bezpłatna dla osób płacących podatki na ternie Warszawy :)

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • loveyou88 Ekspertka
    Postów: 169 295

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podbijam:)

    uwo9lhb8zmyz8z02.png
  • madziulka112 Autorytet
    Postów: 311 590

    Wysłany: 1 maja 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zapisałam się do Zosieńki, ale trzeba zapisywać się wcześniej. Jest bardzo oblegana. Ja dzwoniłam tydzień temu i wolne miejsca były dopiero na sierpien/wrzesień

    ex2btv73x12fukei.png
    6sutvflo52wpzljo.png
  • loveyou88 Ekspertka
    Postów: 169 295

    Wysłany: 1 maja 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie ja się zapisałam na sierpień, a jestem dopiero w 15 tygodniu:) także 4 msc przed;) a czy ktoś do niej chodził i warto:)?

    uwo9lhb8zmyz8z02.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 1 maja 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w szpitalu MSWiA gdzie bede rodzic szkola rodzenia tez jest plata ok 450 zl dlatego zapisalam sie do szkoly rodzenia na brodnie na ul Lojewskiej, bede miala blisko, zajecia zaczynaja sie juz 10 maja ! Ostatnio kilka kobiet rodzacych z Zzelaznej zostalo odeslanych do innego szpitala, a tez rozwazalam porod wlasnie w tym szpitalu i zapisanie sie tam do szkoly rodzenia mimo ze nie mam lekarza z lego szpitala, ale jak znowu zaczely sie przypadki odsylania to zostalam przy MSW.

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 1 maja 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywscie tam gdzie chcesz rodzic najlepiej, jesli jest taka mozliwosc.
    Ja w pon zaczynam na Madalińskiego, koleżanki polecały, a że tam bede rodzic to wybrałam tą a nie inną.

    Tu masz listę, gdzie są bezpłatne:

    http://www.um.warszawa.pl/sites/default/files/attach/o-warszawie/wykaz_edu_0.pdf

    karen657 lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • walabia Autorytet
    Postów: 2046 1381

    Wysłany: 3 maja 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodziłam na Karową, generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Szkoła jest bezpłatna. Rodziłam tam, ale wiele osób z zajęć wybierało inne szpitale.

    Lolek lubi tę wiadomość

    ot1z8e0.png

    https://www.maluchy.pl/li-73157.png
  • Nelly Autorytet
    Postów: 607 627

    Wysłany: 5 maja 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loveyou88 wrote:
    no własnie ja się zapisałam na sierpień, a jestem dopiero w 15 tygodniu:) także 4 msc przed;) a czy ktoś do niej chodził i warto:)?
    madziulka112 wrote:
    Ja też zapisałam się do Zosieńki, ale trzeba zapisywać się wcześniej. Jest bardzo oblegana. Ja dzwoniłam tydzień temu i wolne miejsca były dopiero na sierpien/wrzesień

    Ale to akurat w sam raz dla Was. Na Żelaznej zalecają ukończyć szkołę rodzenia na 3-4 tygodnie przed planowanym terminem porodu, bo wtedy najwięcej się skorzysta. Ja jestem w 17 tygodniu i położna poleciła mi zajęcia w drugiej połowie sierpnia.

    Na stronie http://edukacja.szpitalzelazna.pl/szkoly-rodzenia jest wykaz finansowanych przez miasto szkół rodzenia akredytowanych przy szpitalu św. Zofii. Ja się najpierw zapisałam do Zosieńki, ale moja położna poleciła mi szkołę Magdy Witkiewicz, wiec się przepisałam. Tak samo jak na okołoporodową opiekę położnej, trzeba się do szkoły zapisywać z dużym wyprzedzeniem, bo szybko kończą się tam miejsca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2014, 08:58

    km5svcqg6fuae1xg.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chodzimy do Madalińskiego i bardzo jesteśmy zadowoleni.

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba zapiszę się do Zofii, ale rodzę w bródnowskim.

  • Quendi Autorytet
    Postów: 785 1376

    Wysłany: 9 maja 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

    Lolka83 polecasz Madalińskiego? Ja właśnie chcę się zapisać-tam chodzę do lekarza i też chcę rodzic w tym szpitalu?
    Są to bezpłatne zajęcia?
    Zapisują telefonicznie?
    Dziękuję za odpowiedzi :-)

    lolka83 lubi tę wiadomość

    tb736iyeli5hckvm.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 10 maja 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quendi wrote:
    Hej Dziewczyny!

    Lolka83 polecasz Madalińskiego? Ja właśnie chcę się zapisać-tam chodzę do lekarza i też chcę rodzic w tym szpitalu?
    Są to bezpłatne zajęcia?
    Zapisują telefonicznie?
    Dziękuję za odpowiedzi :-)

    Witaj,
    wszystkie informacje masz na stronie szpitala.
    https://szpitalmadalinskiego.pl/oferta/szkolarodzenia

    Tak dzwonisz telefonicznie, wtedy kiedy pojawi sie info na stronie o terminie kursu, co jest kłopotliwe, bo musisz ją wtedy obserwować codziennie, no i wtedy gdy sa zapisy, trzeba byc cierpliwym pod tel :)

    Wczesniej podawalam liste wszystkich miejsc gdzie sa bezplatne zajecia.
    Jednak tak jak napisalam wyzej, wszystko jest na stronie, wystarczy wejść i poczytac, a jak sie nie ma pewnosci zadzwonic do poloznych.
    Jesli jestes z Wawy, to darmowe. Ja nie interesuje sie tym tematem za bardzo, bo jestem tu urodzona. Jednak jesli nie jesteś, to musisz spelniac odpowiednie kryteria.
    Ja mam też tam lekarza i bede tam rodzic, dla mnie najważniejszy jest lekarz, który pracuje w danym szpitalu, nie zdecydowałabym sie na porod, tam gdzie nie mam lekarza.
    Wiekszosc znajomych rodzilo w tym szpitalu i sa zadowoleni, dla mnie np. niezrozumiały jest troche ten mit o szpitalu na Zelaznej. Naprawdę inne szpitale w Wawie też są dobre.

    Szkoła rodzenia w szpitalu gdzie sie chce rodzic to fajny pomysl, bo zapoznajesz sie ze szpitalem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2014, 17:52

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Quendi Autorytet
    Postów: 785 1376

    Wysłany: 21 maja 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka ja z dziada pradziada Warszawianka i sama rodziłam się na Madalińskiego. Już się zapisałam od 9 czerwca ruszamy. Dziękuję za informacje.

    lolka83 lubi tę wiadomość

    tb736iyeli5hckvm.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 23 maja 2014, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quendi wrote:
    Lolka ja z dziada pradziada Warszawianka i sama rodziłam się na Madalińskiego. Już się zapisałam od 9 czerwca ruszamy. Dziękuję za informacje.

    Ja również z dziada pradziada jesli tak mozna nazwać, ale rodziłam sie na Inflanckiej.
    Madaliński dlatego, bo tam mam lekarza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 00:24

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Illą Koleżanka
    Postów: 42 1

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uda się odświeżyć wątek? Które szkoły rodzenia polecacie w Warszawie?

    "... Proście, a bedzie wam dane..."
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ