BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Szew na początku ciąży- niewydolność szyjki macicy
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

82mama82
Nowa
Postów: 5
6

Wysłany: 23 stycznia 2019, 10:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mam 37 lat i to moja czwarta ciąża. Od pierwszej mam stwierdzoną niewydolność szyjki macicy. W pierwszej ciąży założono mi pessar w 20 tyg. i wtedy postawiono diagnozę. Donosilam i urodziła się pierwsza córka. W drugiej ciąży, dzień po kontroli u ginekologa w 18tc worek owodniowy wypadł, musiałam urodzić, córeczka umarła w trakcie porodu, badania wykazały że była zdrowa. Ordynator powiedzial że miałam mieć szew albo pessar dużo wcześniej założony. Trzecia ciąża: lekarz zwlekał z założeniem szwu, sama pojechałam do szpitala do tamtego ordynatora. Zbadał mnie i w tym samym dniu założył szew. Mężowi powiedział że to był ostatni moment, ale nie gwarantuje że i tak nie za późno......Udało się, urodziłam zdrową córeczkę.
Niedawno dowiedziałam się o ciąży niespodziance:), z uwagi na mój wiek obciążenie rośnie... Jestem już po pierwszej wizycie u tamtego Pana ordynatora, któremu ufam. Twierdzi że szew założy w 13, 14tc. Czy któraś z was ma lub miała podobne problemy z szyjka?!?? Też miałyście szew zalozony?? W którym tygodniu ciąży?? Musialyscie leżeć do końca? Może ktoś obecnie jest w podobnej sytuacji?? Opowiedzcie o swoich doświadczeniach ze szwem i niewydolnością.

Wiadomość wyedytowana przez autora 23 stycznia 2019, 10:34Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)