X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Szczecin i okolice :)
Odpowiedz

Szczecin i okolice :)

Oceń ten wątek:
  • atagata Ekspertka
    Postów: 212 110

    Wysłany: 24 maja 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Nie odnalazłam na fioletowe stronie podobnego wątku, dlatego pozwoliłam sobie założyć Nowy :)
    Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe mamy ze Szczecina i okolic!!!

    Dawid 19.01.2017
    2gie szczęście w drodze <3
  • Katarzyna.G Ekspertka
    Postów: 205 126

    Wysłany: 24 maja 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Cię kochana :)

    Od dwóch lat nie mieszkam w Szczecinie, ale jestem tam prawie co weekend, mam tam całą swoją rodzinę i odwiedzam Szczecin prawie co weekend :) Teraz napewno będę tam gościć częściej - zamierzam prowadzić tam ciąże :)
    Atagata jesteśmy na podobnym etapie ciąży.
    Od 3 dni robiłam testy z internetu "one step" i wychodziły bladziochy na maksa. Wczoraj zrobiłam Pink o 22 i odrazu wyraźniejsza kreska. Aczkolwiek nie zadowala mnie ten kolor w pełni :( Mam nadzieje, że będzie wyraźniejsza po jutrze. :)
    Jak narazie nie mam żadnych objawów i to też mnie trochę martwi. Piersi nic nie bolą, żadnych dolegliwości.
    Jestem umówiona na 30.05 do lekarza.

    atagata lubi tę wiadomość

    8.01.2016 - 23.03.2016 [*] Mój mały Aniołek

    8uneyx8d1vxarn72.png

    yuuds65gf87b5p5x.png
  • atagata Ekspertka
    Postów: 212 110

    Wysłany: 25 maja 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się cieszę, że jesteś :)
    Mam nadzieję, że będzie nas tu więcej!

    Gratuluję pozytywnego testu! :)
    A nie myślałaś o zrobieniu beta hcg?

    A do kogo-jakiego lekarza idziesz?-jeśli mogę zapytać
    Ja w sumie nawet nie wiem tak na sto procent u kogo prowadzić ciążę. Póki co jestem umowiona do doktor na 1go czerwca (dopiero!)

    Dawid 19.01.2017
    2gie szczęście w drodze <3
  • Katarzyna.G Ekspertka
    Postów: 205 126

    Wysłany: 25 maja 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie chcę robić bety - to dodatkowy stres, a w niczym mi to nie pomoże.
    Może dziś wieczorem powtórzę test i pojutrze rano.
    Ja do tej pory korzystałam z usług dr Wojnarskiego, teraz zapisałam sie do dr Ślazyka. Idę do niego pierwszy raz na NFZ.
    To masz wizytę dwa dni później ode mnie kochana - to wcale nie tak późno.

    8.01.2016 - 23.03.2016 [*] Mój mały Aniołek

    8uneyx8d1vxarn72.png

    yuuds65gf87b5p5x.png
  • atagata Ekspertka
    Postów: 212 110

    Wysłany: 25 maja 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację z tym stresem- lepiej się oszczędzać.
    Dużo dobrego czytałam o dr ślazyku!
    Sama muszę się nad nim zastanowić-a gdzie dokładnie on przyjmuje na NFZ?

    Co do tej wizyty-to dla mnie jak wieczność :(
    Oby szybko minęło ;)

    Dawid 19.01.2017
    2gie szczęście w drodze <3
  • Katarzyna.G Ekspertka
    Postów: 205 126

    Wysłany: 25 maja 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W przychodni na Bolesława Śmiałego

    8.01.2016 - 23.03.2016 [*] Mój mały Aniołek

    8uneyx8d1vxarn72.png

    yuuds65gf87b5p5x.png
  • Katarzyna.G Ekspertka
    Postów: 205 126

    Wysłany: 25 maja 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prywatnie - na Reduty Ordona i w Medicusie.
    W razie "w" zawsze gdzieś dostępny :)

    8.01.2016 - 23.03.2016 [*] Mój mały Aniołek

    8uneyx8d1vxarn72.png

    yuuds65gf87b5p5x.png
  • Kukuletka Przyjaciółka
    Postów: 72 75

    Wysłany: 25 maja 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Ja już co prawda trochę dalej niż Wy bo to już końcówka 5-go miesiaca

    atagata lubi tę wiadomość

    3jgxs65g3cr45e1i.png
  • atagata Ekspertka
    Postów: 212 110

    Wysłany: 25 maja 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :-)

    Dawid 19.01.2017
    2gie szczęście w drodze <3
  • atagata Ekspertka
    Postów: 212 110

    Wysłany: 25 maja 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak w ogóle się czujecie?
    Kukuletka jak przebiega Twoja ciąża? U kogo prowadzisz? Jesteś zadowolona?

    Dawid 19.01.2017
    2gie szczęście w drodze <3
  • Katarzyna.G Ekspertka
    Postów: 205 126

    Wysłany: 25 maja 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    atagata wrote:
    Dziewczyny a jak w ogóle się czujecie?
    Kukuletka jak przebiega Twoja ciąża? U kogo prowadzisz? Jesteś zadowolona?


    Mnie w sumie dopiero dziś zaczęły boleć przy dotyku piersi ale tylko po bokach. Poza tym objawem nic ciążowego mi się nie przytrafiło jeszcze.

    8.01.2016 - 23.03.2016 [*] Mój mały Aniołek

    8uneyx8d1vxarn72.png

    yuuds65gf87b5p5x.png
  • Katarzyna.G Ekspertka
    Postów: 205 126

    Wysłany: 26 maja 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia86 wrote:
    Witam Szczecin :)
    Jak fajnie,że powstał taki temat :)))

    Co do slazyka to ja osobiście mam same najgorsze skojarzenia z tym typem i nigdy w życiu do niego więcej nie pójdę.
    Polecam za to brelika i kazimierza kowalskiego :) specjaliści bez dwóch zdań :)
    O matko, ale mnie wystraszylas, a ja do niegp ide w poniedzialek. No to niezle, mam sie juz nastawic bojowo? :)

    8.01.2016 - 23.03.2016 [*] Mój mały Aniołek

    8uneyx8d1vxarn72.png

    yuuds65gf87b5p5x.png
  • atagata Ekspertka
    Postów: 212 110

    Wysłany: 26 maja 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Isia :)
    faktycznie-lata mamy te same :)
    A to Twoje pierwsze dzieciątko czy już rodzeństwo jest na świecie?

    Katarzyna a ja db słyszałam na temat tego lekarza, ale przyznaje, że wczoraj tu gdzieś na forum złe rzeczy o nim przeczytałam :/

    Co do objawów to mnie jeszcze przed testowaniem straszliwie zaczęły boleć piersi, z biegiem czasu stały się mocno wrażliwe -jak schodzę szybciej po schodach czy chce podbiedz to mocno je czuje. I są rzeczywiście zylaste i większe ;)

    Dawid 19.01.2017
    2gie szczęście w drodze <3
  • Katarzyna.G Ekspertka
    Postów: 205 126

    Wysłany: 26 maja 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, aż zwątpiłam teraz ;/

    8.01.2016 - 23.03.2016 [*] Mój mały Aniołek

    8uneyx8d1vxarn72.png

    yuuds65gf87b5p5x.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 26 maja 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc, dziewczyny, tez jestem ze szczecina, tylko ze ja juz na końcówce.
    Chodzę do przychodni patologii ciązy przy Pomorzanach, prowadzi mnie Pani Wioletta Kurkiewicz, złota kobieta, wysłucha zawsze, odpowie na kazde pytanie, zawsze rzetelnie wykonuje swoją pracę. Czuję się tam jak pod opieką prywatną.
    Prywatnie wam polecam dr. Sławka Świderskiego, oprócz prywatnego gabinetu, pracuje równiez na Pomorzanach, i robi tam badania genetyczne-usg, jest cenionym w tym aspekcie specjalistą i ma certyfikat ze umie obsługiwać usg, a nie kazdy ginekolog, który posiada usg i je wykonuje umie to robic na 100%.
    Co do prowadzenia ciązy, warto sie zastanowic czy aby na pewno warto korzystac tylko z usług lekarza prywatnego bo tych badan troche sie robi w ciązy oprócz kosztów samych wizyt, co miesiac morfologia, mocz, obciazenie glukoza, hiv.... itd itp. i z tego co sie orientuje to czesc kobiet chodzi do dwóch lekarzy, jeden to jest od usg i minitorowania rozwoju płodu, a drugi od skierowan i recept, bo nie ma co sie oszukiwac, ale wiekszosc leków bez recept są dość drogie, a nigdy nie wiadomo co się wydarzy.
    Isia86 to faktycznie miałas przeboje, zero profesjonalizmu, aby nie przeprosic to juz chamstwo i wiocha.

    atagata lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • Katarzyna.G Ekspertka
    Postów: 205 126

    Wysłany: 26 maja 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę do Ślazyka na NFZ to przynajmniej nie stracę pieniędzy w razie "w", choć mam nadzieję, że zachowa się odpowiednio. Głównie chciałabym go poprosić o skierowanie na pierwsze badania i profilaktycznie o luteinę. Mam nadzieję, że przepisze... :/ Ciekawe czy ma tam usg w gabinecie na NFZ...

    atagata lubi tę wiadomość

    8.01.2016 - 23.03.2016 [*] Mój mały Aniołek

    8uneyx8d1vxarn72.png

    yuuds65gf87b5p5x.png
  • Kukuletka Przyjaciółka
    Postów: 72 75

    Wysłany: 26 maja 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    atagata wrote:
    Dziewczyny a jak w ogóle się czujecie?
    Kukuletka jak przebiega Twoja ciąża? U kogo prowadzisz? Jesteś zadowolona?

    Hej, ja prowadzę ciąże u dr Wezowskiej w Lux Medzie, akurat Lux Med mam opłacany przez firme, wiec nie muszę się
    martwić o żadne badania itp. Z Pani doktor jestem zadowolona, młoda babeczka, bardzo sympatyczna " z głowa i rozsądkiem" .

    To moja pierwsza ciąża, po 3 letnich staraniach, ale muszę przyznać, ze jestem zupełnie bezobjawowa. Żadnych mdłości, wymiotów, zachcianek i tych wszystkich historii, o których się naczytałam. Więcej śpię i szybciej się mecze tylko tyle. Poza tym jestem przeszczęśliwa i czekam na moja coreczke

    atagata lubi tę wiadomość

    3jgxs65g3cr45e1i.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 26 maja 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a brelik i cała reszta z vitrolive to nie przyjmują może w poradni przy szpitalu ? Bo wtedy macie równie dobra opiekę a najwyżej co jakiś czas możecie sobie skoczyć do kliniki na płatne usg..tak sobie głośno myśle. Jak przed swoją operacja w policach właśnie poszłam do nich do kliniki aby skonsultować wynik, miałam ciąże pozamaciczna ... I dostałam od nich skierowanie do szpitala i sie pytali kto mnie skierował to mimo wszystko widziałam ze podejście było lepsze.
    Kukulska gratulacje, udanej ciąży...ja rownież nie miałam mdłości, Ok.17 tygodnia pamietam ze trochę mi sie zwiększył apetyt. Co do męczenia sie zauważyłam Ze mam taki stan w 5miesiacu, gdzie jeszcE ćwiczyłam, ale to taka minimalna zmiana, pod koniec 6go forma zaczęła mi spadać.

    feegu6l.png
  • Kukuletka Przyjaciółka
    Postów: 72 75

    Wysłany: 27 maja 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen a Ty juz końcówka widzę;) Na kiedy masz termin?
    Gdzie rodzisz?

    3jgxs65g3cr45e1i.png
  • atagata Ekspertka
    Postów: 212 110

    Wysłany: 27 maja 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    czesc, dziewczyny, tez jestem ze szczecina, tylko ze ja juz na końcówce.
    Chodzę do przychodni patologii ciązy przy Pomorzanach, prowadzi mnie Pani Wioletta Kurkiewicz, złota kobieta, wysłucha zawsze, odpowie na kazde pytanie, zawsze rzetelnie wykonuje swoją pracę. Czuję się tam jak pod opieką prywatną.

    Ale dobrze to przeczytać-też jestem zapisana do tej Pani doktor-właśnie ją mi polecono do prowadzenia ciąży, ale nic na necie na jej temat nie znalazłam i miałam jeszcze małe wątpliwości- dziękuję za ich rozwianie Helen! :)
    A powiedz czy ten sprzęt do usg jest tam taki słaby? Czy rzeczywiście lepiej zapisać się też gdzieś prywatnie?

    Dawid 19.01.2017
    2gie szczęście w drodze <3
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ