X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Szczecin i okolice :)
Odpowiedz

Szczecin i okolice :)

Oceń ten wątek:
  • fisi Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 5 listopada 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Mam kolejne pytania....może któraś już rozpracowała temat. Jak to jest z tymi położnymi i pediatrą? Kiedy wybiera się pediatrę? Przed porodem czy po urodzeniu dziecka? I która położna przyjdzie do domu? Ta którą mam wybraną jako swoją położną od lekarza rodzinnego czy ta, która jest niejako "przydzielona" do pediatry?

    1usaj44j4lhannik.png
  • atagata Ekspertka
    Postów: 212 110

    Wysłany: 15 maja 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    A moze wznowienie wątku?

    Dawid 19.01.2017
    2gie szczęście w drodze <3
  • kasha85 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,pediatrę i położną sama wybierasz. Mi na porodówce kazali podać dane pediatry bo wpisują to do książeczki dziecka.Położną można 3 razy zmienić w ciągu roku.

    Matka dwóch Aniołków i Pięknego pólrocznego Janeczka
  • Tropka Autorytet
    Postów: 629 391

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, boryka się którąś z Was z problemem krótkiej szyjki ? Może któraś chodzi do poradni patologii ciąży na Pomorzanach?

  • Selir87 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam tam raz na kontroli po plamieniach, szyjka się nie skracała, obsługa ok, ale długo się czeka i się człowiek głupot nasłucha w kolejce.

    wwgz6vgcdh6j3tmc.png
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ