X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne syndrom " niespokojnych nóg " :-/
Odpowiedz

syndrom " niespokojnych nóg " :-/

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    kobitki pomocy! jestem w 9 tc i zaczęły mi doskwierać nogi - pojawił się syndrom już spokojnych nóg, nie wiem jak sobie już radzić -moczenie nóg w misce nie pomaga, masaż łydek też, szukałam veno spray, gdzieś na forum kobietki polecały, niestety nigdzie nie można go już dostać. Czy macie sprawdzone sposoby na to, kremy czy cokolwiek, niestety ze względu na ryzyko poronienia -muszę leżeć :-( błagam pomóżcie bo sie wykoncze :-( nie mogę przez to spać...

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnez i diosmina. Ja mam takie właśnie ocieżałe nogi, nie mogę ich wieczorem ułożyć w żadnej pozycji. Ginekolog kazał mi brać magnez na skurcze i diosminę na usprawnienie krążenia w nogach.

  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sie zastanawialam nad tym bo mnie czasami lapie ale po chwili przechodzi. Wydaje mi sie ze to jest ucisk na jakis nerw. Czytalam ze bardzo pomagaja spacery i nawet yoga ale skoro ty musisz lezec to niestety nie wiem jak ci pomoc :( Mam nadzieje ze przejdzie. Pij duzo wody bo to jest jakos tam powiazane :P Powodzenia

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 01:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha- i pomagają Ci te leki? Jakaś ulga? Staram się pić dużo wody, jednak to nic nie daje.
    No właśnie... 1 w nocy, ciekawe dlaczego nie śpię :-/

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co, na razie średnio. Tzn zdarza się że zasypiam bez problemu, ale czasami muszę nimi ruszyć co chwilę bo mnie doprowadzają do szału.
    Ale Mg i diosminę biore dopiero 2,5 tygodnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, dzięki za info, 26 idę do gina, to zobaczymy co mi na to powie ;-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ