X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Swieta z brzuszkiem :-)
Odpowiedz

Swieta z brzuszkiem :-)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 22 grudnia 2012, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, chcialam wam wszystkim zlozyc juz dzis zyczenia swiateczne. To nasze ostatnie swieta bez malenstw :-) Zycze Wam zebyscie spedzily je w cieplym, milym i rodzinnym klimacie. Zycze wam przede wszystkim zdrowka dla was i waszych maluszkow. Odpoczywajcie i obiadajcie sie zdrowo !!!!

    Ja juz jestem troche blizej was, bo w Polsce :-) Wszystko u nas dobrze, czuje sie wrecz rewelacyjnie. No tylko oczywiscie rzucilam sie tak na kuchnie mojej mamy, ze mam od wczoraj rewolucje w brzuchu :-/ Musze sie opanowac ;-) Jutro uzupelnie lekture waszych wpisow. Buziaki z okolic Poznania :****

    Paulina1986, monia, m_f, pasia27, Izabela, Marycha80 lubią tę wiadomość

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • martek Autorytet
    Postów: 356 179

    Wysłany: 23 grudnia 2012, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do życzeń Anette, my jutro ogłaszamy rodzinie o malenstwie- mamy zamiar powiedzieć, po rozdaniu prezentów, że mamy jeszcze jeden wspólny prezent dla wszystkich- że za rok będzie potrzebne jeszcze jedno miejsce przy wigilijnym stole:) Zdrowych i spokojnych świąt kobietki !!!

    Paulina1986, monia, pasia27, Izabela, Marycha80, Anette lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2012, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Anette za życzenia i tego samego życzę Tobie. Dla mne to będą Święta z nutą goryczy niestety. Teść jak zwykle nie mógł się życiowo ogarnąć i tak wkurzył teściową, że nie zaprosiła go na wigilię, więc cześć rodziny jedzie dzisiaj na świąteczną herbatę do niego. My sie nie wybieramy, bo dużo roboty jest w domu spoza tym młoda jeszcze niestety niecałkiem zdrowa. Poza tym nie mogę zapomnieć, ze rok temu ogłosiliśmy w Wigilię, ze spodziewamy sie dziecka a w lutym było już po wszystkim... Myślałam, że te święta bedą już w większym gronie, a będą w dużo mniejszym.

    Anette lubi tę wiadomość

  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 23 grudnia 2012, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze raz życzę wszystkim zdrowych pogodnych szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia.

    Anette lubi tę wiadomość

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2012, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wam też wszystkiego najlepszego dziewczyny, nie przejadajcie się za bardzo bo to niezdrowo :) no i mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy życzyć sobie Wesołych Świąt trzymając i przytulając nasze Maluszki! :)

    Anette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2012, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki

    Nie wchodzę tutaj w tej chwili za często,ale z całego serduszka chciałam wam i waszym bliskim zyczyć spokojnych,zdrowych i pełnych ciepła i miłości świąt :)

    Jestem z wami nawet jak mnie nie ma,ale podczytuje prawie codziennie:)

    buziaczek w wasze brzuszki:*

    Anette, Izabela lubią tę wiadomość

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 23 grudnia 2012, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam wam złożyć życzenia :) :) :)

    Kiedy jasna gwiazdka błyśnie
    Niech Ci serce radość ściśnie
    Niech choinka jasno świeci
    Niech nadziei płomień wznieci
    Niech kolęda zabrzmi w koło
    Niech świat śmieje się wesoło
    Będzie miło i serdecznie
    A Twe szczęście niech trwa wiecznie.
    _/|_ ..¸.¤°“˜¨¨
    >,"< .´¨`˜“°¤.
    ......... ⋯ ✰ ⋯
    .......... ⋰ ⋮ ⋱
    ……… ...*•♥•*
    …… ... *♥♫♫♥*'.
    … .... *♥•♦♫••♥*
    ..... *♥☺♥☺♥☺♥*
    .....*♥•♥#♠*♥#♥•♥* '
    ....*♥♫♥♥♫♥♥♫♥♫* '
    ...*♥♥☺♥♫♥♫♥☺♥♥*'
    ..*♥♥♣♫♥♣♥♥♣♥♫ ♣♥♥*'
    '*♥♥♣♥♫♥♥♫♥♥♫ ♥♣♥♥*'
    *~~**~~**~***~~**
    ♥ .........╬╬╬╬╬......♥
    Składam najserdeczniejsze życzenia
    z okazji Świąt Bożego Narodzenia:
    Zdrowia,Miłości,Radości i Spokoju.
    Nadzieja niech trwa cały rok,
    uśmiech i dobroć niech króluje codziennie,
    a wiara niech kruszy skały.
    Niech następne święta będą w powiększonych rodzinkach
    Wesołych, Zdrowych, Pogodnych Świąt ! w serdecznym gronie Rodziny i Przyjaciół.
    Tego wam życzę z całego serduszka

    Anette, m_f lubią tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 23 grudnia 2012, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yoku wrote:
    Dzięki Anette za życzenia i tego samego życzę Tobie. Dla mne to będą Święta z nutą goryczy niestety. Teść jak zwykle nie mógł się życiowo ogarnąć i tak wkurzył teściową, że nie zaprosiła go na wigilię, więc cześć rodziny jedzie dzisiaj na świąteczną herbatę do niego. My sie nie wybieramy, bo dużo roboty jest w domu spoza tym młoda jeszcze niestety niecałkiem zdrowa. Poza tym nie mogę zapomnieć, ze rok temu ogłosiliśmy w Wigilię, ze spodziewamy sie dziecka a w lutym było już po wszystkim... Myślałam, że te święta bedą już w większym gronie, a będą w dużo mniejszym.

    Kochana.....mysmy w tamtym roku siadali do stolu ze lzami w oczach, bo to byl rok w ktorym mialam usunieta ciaze pozamaciczna. W tym roku strasznie sie ciesze, ze malutki w brzuszku kopie. Tak to jest z tymi swietami, przezywamy nasze straty i radosci z calego roku jakos intensywniej. Ale zobacz u Ciebie tez malutka szaleje w brzuszku i daje mocno znac ze przy stole jest i ona :-) i oby takie zdrowe te nasze maluszki byly juz zawsze.
    Trzymaj sie cieplo i przede wszystkim zdrowo! Staraj sie nie stresowac, czasami na postepowanie innych nie mamy wplywu i wtedy trzeba myslec o sobie :-)

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2012, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette, jak jesteś w PL to kup sobie styczniowe wydanie miesięcznika Dziecko. Tam jest m.in. artykuł jak dziewczyna urodziła wczesniaka ale wygrała walkę o karmienie piersią. Ta dziewczyna to moja koleżanka, ktorej pomogło Mleko Mamy i odrazu pomyślałam o Tobie jak to przeczytałam.

  • kaja1991 Autorytet
    Postów: 1631 1328

    Wysłany: 23 grudnia 2012, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystkiego Najlepszego dziewczyny:) :)
    cudowne jak pomyśle że następne święta będzie nas więcej:)

    Izabela, martek lubią tę wiadomość

    kaja1991
    iv093e5elgj3447p.png
    3125635e9e884c2a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2012, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala29, dzięki za życzenia, to bardzo kochane i miłe z Twojej strony! Tobie też wszystkiego najlepszego i żeby wszystko w Nowym Roku układało się po Twojej myśli ;)

  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 23 grudnia 2012, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yoku wrote:
    Anette, jak jesteś w PL to kup sobie styczniowe wydanie miesięcznika Dziecko. Tam jest m.in. artykuł jak dziewczyna urodziła wczesniaka ale wygrała walkę o karmienie piersią. Ta dziewczyna to moja koleżanka, ktorej pomogło Mleko Mamy i odrazu pomyślałam o Tobie jak to przeczytałam.

    Yoku...kupilam juz w piatek ( wymiatam zawsze prase w temacie dziecko, ciaza, rodzina z kiosku ) ale nie zdarzylam jeszcze wzystkiego przejrzec. Jutro poczytam. Dzieki wielkie za pamiec :-))))

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • AniaBania Ekspertka
    Postów: 228 205

    Wysłany: 24 grudnia 2012, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane!
    ja tez juz w Polsce, u Mamy!!!!!!

    Zycze Wam wszystkim wszystkiego co najlepsze na swiecie!Zeby nasze dzieciaczki rosly i rodzily sie zdrowo!

    Trzymajcie sie cieplutko w te mrozne dni!!!!!

    Sciskam Was wszysrkie mocno i jeszcze raz Wesolych swiat!

    Anette lubi tę wiadomość

    0ylvqca.png
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 25 grudnia 2012, 02:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane!
    Przepraszam, że się tak długo nie odzywałam, totalnie mnie pochłonęły przygotowania świąteczne, zaliczenia na uczelni no i ogólnie troszkę się u nas ostatnio działo, ale to napisze kiedy indziej. Mam nadzieję, że mimo tego iż nie odzywałam się troszkę nie zapomniałyście o mnie i nie wykluczyłyście mnie z forum. Mam wielką nadzieję, że teraz w święta jak znajdę troszkę czasu, doczytam wszystko co pisałyście. Ale przede wszystkim:
    Chciałabym wam złożyć najserdeczniejsze świąteczne życzenia, dużo spokoju, radości, zdrowia,świąt takich pełnych ciepła rodzinnego i życzliwości. Te święta są dla nas wszystkim szczególne bo przecież nie jesteśmy już same. W związku z tym, że czeka nas dużo zmian w nadchodzącym roku życzę wam pomyślnych i szczęśliwych rozwiązań, pełnych wzruszeń i radości. Ściskam wam wszystkie mocno od siebie i Olusia ;*

    Anette lubi tę wiadomość

    relg3e5eu7qme10h.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 25 grudnia 2012, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również przyłączam się do życzeń :) Aby te Święta były spędzone w rodzinnej atmosferze, z bliskimi (czasami na co dzień mieszkającymi daleko), odpoczywajcie kochane! Za rok Święta będą wyjątkowe, z naszymi Maluszkami :)
    buziaki!

    m_f, Anette lubią tę wiadomość

    201306215365.png
  • martek Autorytet
    Postów: 356 179

    Wysłany: 25 grudnia 2012, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Mam nadzieję, że żadna z Was nie pochorowała się od przejedzenia:) , my dziś dokonaliśmy ogłoszenia o maluszku i reakcje były różne- rodzice tatusia byli bardzo szczęśliwi, a moi? chyba są jeszcze w szoku- przynajmniej tata... a my się cieszymy i podjęliśmy decyzję o ślubie....:) pozdrawiam świątecznie

    Anette lubi tę wiadomość


  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martek fajnie, że informacja o dzidziusiu została ciepło przyjęta. Co do świąt, ja osobiście jestem po nich bardzo zmęczona bo nasiedziałam się kilka dni w kuchni, nastałam przy garczkach i tak naprawdę dopiero teraz coś odpocznę, ale ogólnie święta zaliczam do bardzo wesołych i udanych, zwłaszcza, że spędzaliśmy je już prawie w trójkę;)

    relg3e5eu7qme10h.png
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Objedzona jestem niesamowicie, nawet boje się na wagę wchodzić ;p

    relg3e5eu7qme10h.png
  • martek Autorytet
    Postów: 356 179

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm, ja Kancialupko jestem o tyle komfortowej sytacji,że wszędzie w święta byłam gościem- nie powiem bo do domu też trochę jedzenia przygotowałam na święta, ale to zawsze nie to samo co być gospodynią podczas wigilii.Zresztą teraz , gdy wiedzą o dziecku to w ogóle najchętniej nie pozwoliliby mi nic robić... :) a ja się już 4 stycznia doczekać nie mogę- bo mamy wizytę i liczę na USG:)


  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez powiedzielismy w wigilie. Mojej mamie zabraklo slow. Wszyscy szczesliwi. Tesciowa to troche luzniej przyjela, bo to jej 3 wnuczek bedzie, ale moi rodzice to szaleja ze szczescia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2012, 18:17

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ