X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Swieta z brzuszkiem :-)
Odpowiedz

Swieta z brzuszkiem :-)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 31 grudnia 2012, 01:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martek masz rację, jak człowiek w gościach to i mniej zje bo potem przychodzi do domu gdzie tego jedzonka pysznego nie ma, mnie zostało mase jedzenia po świętach także jadłam w święta i jeszcze 2 dni po świętach ;p
    DziejKej bardzo fajnie, że rodzinka bardzo pozytywnie przyjęła wieści o twojej ciąży ;)

    relg3e5eu7qme10h.png
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 31 grudnia 2012, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki.....to chyba czas na zyczenia noworoczne :-)
    Ten nowy 2013 roczek to dla nas wszystkich szczegolny rok :-)))) pojawia sie na swiecie nasze Skarbeczki :-)))
    Ja juz nie moge sie doczekac!!!!
    Zycze Wam Kochane szczesliwego rozwiazania, bez komplikacji, bez stresu, bez duzego bolu :-) Zycze Wam zeby wszystko latwo i szczesliwie poszlo, a malenstwa zeby byly zdrowe i kazde dostalo 10 pkt. Zeby nam nie chorowaly, pieknie i zdrowo rosly, zeby nie plakaly i byly grzeczne jak Aniolki ;-)
    A Wy kochane, zebyscie szybko doszly po porodzie do formy i mogly sie cieszyc szczesliwym maciezynstwem !!!!
    Szczesliwego Nowego 2013 roku dla Was wszystkich !!!

    martek, m_f lubią tę wiadomość

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette piękne życzenia dziękuję i również Ci życzę aby ten rok przyniósł mnóstwo pięknych i wzruszających chwil, dużo radości i miłości ;)

    relg3e5eu7qme10h.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ