X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 22 lutego 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Mała w środę miała szczepienia. Dzielnie zniosła na szczęście. W domu trochę marudna, ale nie miała gorączki więc jest ok. W miesiąc urosła 6 cm. Ewidentnie poszła w długość. Gorzej z masą, ale pediatra nie kazała się martwić, bo jeszcze nadrobi. Co do ciuszkow to nosi jeszcze 56, ale niektóre na długość są już za małe. Też nie ma co porównywać, bo rozmiarówka jest różna i każde dziecko też jest inne.

    My chrzciny robimy 3 marca. Zapraszamy tylko najbliższych i wyjdzie nam razem z nami i dziećmi 17 osób. Mam nadzieję, że wszystko się uda. Dzisiaj przyjdzie ubranko do chrztu. Mam nadzieję, że nie będzie za duże... Kupiłam używane, bo ceny nowych mnie przerażają. Nie dam 170 zł za sukienkę, gdzie trzeba jeszcze coś ciepłego na to ubrać.

    Byliśmy też z Adą u neurologopedy od karmienia. Oceniła, że widzi małe szanse na kp... Tak myślałam. Ale teraz wiem, że zrobiłam wszystko co mogłam. Będę jeszcze próbować, bo dzieci potrafią czasami zaskoczyć.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 22 lutego 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka u nas waga urodzeniowa 3660 obecnie w okolicach 4860 albo więcej. Młoda nosi 62 które niedługo będą za krótkie :D
    Dziwnego masz tego lekarza chyba pora na zmianę :/

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 22 lutego 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problem w tym, że ta przychodnia jest na wsi i tu jest aż 1 pediatra. A mój mąż nie chce jej przepisać do mojej przychodni w mieście.

    Dziś poszłam za radami tych wszystkich inteligentnych i o 7 był cyc, po 9 60ml i przed 12 cyc, a potem zarzygana ona, ja i podłoga.

    M&M
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 22 lutego 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katepr urodziła się 3950 i 54cm długości, przy wyjściu spadła do 3650, a teraz wazy 4400:)
    Fakt, dużo zależy od rozmiarowki, mam jeszcde dwa pajace na 56 bo bardzo je lubimy ale coraz ciężej je dopiąć wiec chyba po następnym praniu tez już pójdą na bok i zostaniemy na samym 62

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 22 lutego 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza Zosieńka dziś wyjątkowo łaskawa, dała do ie pyknąv fotkę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2019, 16:47

    Seli, Lisa24, Martoszka, Magdoczka, olkakarolka, OlinkaO lubią tę wiadomość

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 22 lutego 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne dzieciaczki ! :)

    Martoszka czemu mąż jej nie chce przepisać ? Moim zdaniem zmuszanie dziecka do jedzenie to jest czysta głupota...
    jeżeli dziecko jest zdrowe zjada i jest spokojne = najedzone.
    Jeżeli dasz jeszcze jedną porcje to może i zje ale rezultaty opłakane..
    Pamiętam młoda kiedyś jak była nieco młodsza zjadła swoje zwyczajowe 60 i po 20 minutach strasznie marudziła mąż dał jej jeszcze zjadła i obrzygała wszystko dookoła. Okazało się że marudziła bo po prostu jej się nudziło :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 15:20

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 lutego 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie działa mi zapodaj a chciałam pospamować :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 22 lutego 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmuszka, Zosia faktycznie jak prawdziwa Dama ;) śliczna dziewczynka. Razem z Hania mają podobne włoski :D my jutro mamy miesiąc <3

    Martoszka ja bym się skonsultowała z innym lekarzem. Czy faktycznie przybiera za mało, bo jeśli tak to może jest jakiś inny powód, a nie przez zbyt malo jedzenia, zwłaszcza jeśli się najda :) to tez może być taki jej urok ale zawsze lepiej chyba sprawdzić :)

    Seli wielka szkoda, ciekawa jestem jaki Gabrys jest już duży ;)

    Spaceangel, Katepr a jak tam u Emilki i Alicji katar?? Przeszło czy walczycie dalej? Kupiłam dzisiaj małej inhalator ze smoczkiem, ale jest chyba coraz lepiej.

    klz99vvjhysycx8i.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 22 lutego 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Elmuszka, Zosia faktycznie jak prawdziwa Dama ;) śliczna dziewczynka. Razem z Hania mają podobne włoski :D my jutro mamy miesiąc <3

    Martoszka ja bym się skonsultowała z innym lekarzem. Czy faktycznie przybiera za mało, bo jeśli tak to może jest jakiś inny powód, a nie przez zbyt malo jedzenia, zwłaszcza jeśli się najda :) to tez może być taki jej urok ale zawsze lepiej chyba sprawdzić :)

    Seli wielka szkoda, ciekawa jestem jaki Gabrys jest już duży ;)

    Spaceangel, Katepr a jak tam u Emilki i Alicji katar?? Przeszło czy walczycie dalej? Kupiłam dzisiaj małej inhalator ze smoczkiem, ale jest chyba coraz lepiej.
    Jest mniej smarków widzę ile katarek wyciąga. Na początku były lekko żółte teraz są tylko mleczne na szczęście. Wit c chyba pomaga. Też myślałam nad tym inhalatorem to ten w kształcie krówki kupiłaś? Mi tutaj zasiali ziarno niepewności że za mała jeszcze jest :P

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 lutego 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodalam zdjecia z innego hostingu, widac? U mnie sie wyswietl ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 22 lutego 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać ;) nie zauważyłam zanim dodałam post ;p

    Seli lubi tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 22 lutego 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Dodalam zdjecia z innego hostingu, widac? U mnie sie wyswietl ;p
    widać :) synuś przystojniacha

    Seli lubi tę wiadomość

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 22 lutego 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spaceangel a kto zasiał?? Bo w sumie z tego co kojarzy, na praktykach na pediatrii wszystkie dzieci miały inhalacje jak leci, nawet najmniejsze maluszki.. hmm poczytam w takim razie ;P
    Mamy pingwinka :))

    Widać, ze Gabryś to mały śmieszek ;) duży!

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 22 lutego 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle tak myśle, ze mi przecież pediatra tez zalecała robić i halachę, tylko jak nie mieliśmy sprzętu to garnek z gorąca woda i wsypać trochę majeranku, wiec jeśli to mogliśmy yo zwykła inhalacje raczej tez

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 lutego 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od dziecka mam za przyjaciela inhalator ;p malemu tez chce kupic z nebulizatorem

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 22 lutego 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja mama a mąż nie był przekonany :P w takim razie kupię :) dziś obcinałam malej paznokcie i przycięłam lekko skórkę ze troszkę krwi wyszło myślałam ze się obudzi i rozryczy a ta spała dalej hehe ma to po ojcu dziewczyna

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 22 lutego 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy synek ma 7 lat, nie jest zazdrosny raczej bardzo opiekuńczy. Chodzimy we 3 na spacery, tam gdzie on chce czyli przeważnie zwiedzamy wszystkie place zabaw na osiedlu :P

    Elmuszka skad jestes? Ja z Rzeszowa,na Bieszczady zajmuja szczegolne miejsce w moim.sercu, od niemowlaka praktycznie cale walacje spedzalam w Bobrce kolo Myczkowiec.

    Seli fajnr zdjecia, a najlepsze te z raczką pod koszulką <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 18:29

    Seli lubi tę wiadomość

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 22 lutego 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnaiwi wrote:
    Kendy synek ma 7 lat, nie jest zazdrosny raczej bardzo opiekuńczy. Chodzimy we 3 na spacery, tam gdzie on chce czyli przeważnie zwiedzamy wszystkie place zabaw na osiedlu :P

    Elmuszka skad jestes? Ja z Rzeszowa,na Bieszczady zajmuja szczegolne miejsce w moim.sercu, od niemowlaka praktycznie cale walacje spedzalam w Bobrce kolo Myczkowiec.

    Seli fajnr zdjecia, a najlepsze te z raczką pod koszulką <3
    Hej, pochodzę z okolic Sanoka, studiowałam w Lublinie a teraz mieszkam w Wawie. Ale to za daleko. myślimy o przeprowadzce do Rzeszowa, ale na razie nie mamy na to pomysłu...

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 22 lutego 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogarnęłam zakupy na imprezę córki i padam...

    Czarnaiwi
    U mnie też to samo . Córka opiekuńcza i szczęśliwa,że ma wymarzonego braciszka :) tylko mi nieraz ciężko wygospodarować dla niej tyle czasu ile bym chciała przy małym ale naszczęście ona to rozumie. A ja codziennie wieczorem wbijam się do jej wyrka na babskie pogaduchy :) i staram się robić coś tylko we dwie. Np ciacha pieczemy razem,biorę ja ma zakupy. Na spacerki też chodzimy po nią do szkoły i odprowadzamy czasem. Fajnie jest, dojrzale podeszła do tematu. A bywa różnie. Mądre te nasze dzieciaki :)

    Seli
    Gabryś jak wyrósł. Fajny bobas:)
    Mój łapie mnie za koszulkę jak jest na rękach tak asekuracyjnie w razie gdybym chciała go odłożyć,zabezpiecza się cwaniak mały:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 18:58

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 22 lutego 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś akurat miała gorszy dzień. Zastanawiam się nad przejściem na samo mm, może wtedy będzie lepiej. Bo w dzień śpi po godzinie, 1,5h i jedzonko, a w nocy po mm 3-4.

    M&M
‹‹ 968 969 970 971 972 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ