X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Elmuszka niestety, nic a nic się nie zapowiada :/ ostatnio na wizycie mówiła o rozwarciu na 1cm dzisiaj nawet o tym nie wspomniała :( i jeszcze podobno duża główka, nie mogła jej zmierzyć bo się nie mieściła wg skali :O pięknie. Moje nadzieje ns poród bez nacięcia zniknęły ale może dzięki balonikowi będzie mniejsze i nie popękam na 4 strony świata.. następna wizyta za tydzień a jutro mam ktg w szpitalu
    A jak tam u Ciebie??

    Właśnie Kendy dzisiaj 17! A tu nic a nic :( mąż z 16 spudłował

    Bardzo chciałabym karmić piersią ale mega boje się ze nie dam sobie rady.. zwłaszcza po tym co czytam ile Was spotyka przeciwności losu pod tym względem.. ale nie ma co sie nastawiać, przyjdzie czas to zobaczymy co na nas czeka ;)
    Ja idę dopiero na 17, bo odwolali mi KTG, potem chcę podkechać do szpitala, zapytać co jakbym w terminie nie urodziła.
    Główka poza skałą? Mamuniu, współczuję, to dobrze, że masz tego aniballa. Moja też ma dużą głowę, więć łączę się w bólu.
    Obyś noe doczekała tej kolejnej wizyyy!

    bergamotka, Lisa24 lubią tę wiadomość

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammamia
    Gratuluje. Zdrówka dla Was. Jak odpoczniesz napisz jak się czujesz i jak mały.

    Lisa24
    A no spudłowałam:) chociaż dzień się jeszcze nie skończył. Wiem że przy końcówce czeka się już niecierpliwie i nie jest to łatwe ale spróbuj skupić się na tym by jak najwięcej z tego czasu teraz skorzystac. Ostatnie dni tylko we dwoje..może jakaś randka kino kolacja:)później trudno będzie o takie wyjścia. Wyciągaj z sytuacji to co dobre..zawsze tak próbuje robić ...jest lżej :)
    Jedno jest pewne ..doczekasz się i Ty:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 16:33

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmuszka oby oby :D mam taka nadzieje ;) trzymam kciuki za Twoja wizytę, może chociaż u Ciebie się cokolwiek ruszy;) chociaż będzie mi smutno jak zostanę sama z brzuszkiem :D

    Kendy, właśnie tak mam zamiar zrobić ;) jedyny problem to to, ze mam taki ogromny brzuch, ze wszystkie spodnie mnie już w niego cisną :O a ubieranie rajtek to katorga.. i nie mam za bardzo w czym już wyjść ;) ale.. dla chcącego nic trudnego, wiec cos wymyślę :) tymczasem.. marze sobie już o wspólnych wakacjach w 3 w tym roku ☺️ Mam nadzieje, ze Hania będzie grzeczna i coś z tego wyjdzie. A i koncepcje chrzcin już przerabiam, kiedy gdzie co i jak ;p nudzi mi się okropnie, a na nic sil nie mam. no jednym słowem masakra.. ciężko mi uwierzyć, ze cały mój i męża swiat kręci się teraz wokół jednej małej osobki, której jeszcze nawet nie widzieliśmy ;) oby tylko było wszystko dobrze.. nic więcej nie chce, wszystko inne przeżyje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 16:49

    Seli lubi tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa, juz jestem pp wizycie i oczywiscie nic sie nie dzieje. Sprawdzil przeplywy, są ok, a reszta bez zmian

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh, no to czekamy. Ale najważniejsze, ze wszystko dobrze ;)

    Elmuszka lubi tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24
    Noi prawidłowo ,wypełniaj sobie ten czas.
    Właśnie też ruszyłam z tematem chrzcin...
    A co do wakacji ...napewno wybierzemy się cała rodzinka nad morze...uwielbiamy i zawsze jeździliśmy kilka razy w roku. Nieraz nawet zimą lubimy ,i sylwestra też spedzalismy nad morzem..:)i na dzień dziecka co roku jeździmy.
    Ale wakacje mały będzie miał już 6-8 m-cy więc fajnie już na spacerówce :)i mam nosidełko będziemy spacerować nad brzegiem morza:)
    I tak już będzie Lisa. Cały świat będzie się kręcił wokół dziecka. Hania będzie całym waszym światem:)

    Mój synuś dziś cyckowy..nic skończyć nie mogę...tylko u mnie się dziś uspokaja ...synuś mamusi;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 18:37

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy my tez uwielbiamy nasze morze ;) staram się co roku być ten raz chociaż, bo z Krakowa to jednak jest kawałek drogi :( my pewnie albo w czerwcu albo może we wrześniu, poza sezonem bo inne dzieci i rok szkolny nas nie trzymają ;) do tego maz ma w wakacje najwyższy sezon w pracy
    Czyli córeczka tatusia a synuś mamusi ?;) ja czuje, ze Hania będzie cała tatusia.. czasami mam wrażenie, ze jakby mógł to sam by sobie ją przełożył do brzucha :P nie wiem czy to do końca normalne haha :D

    Kendy lubi tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 03:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My naszczęście nad morze mamy całkiem niedaleko:)
    Tak, córeczka tatusia,synuś mamusi:) sprawiedliwy podział :) ale to tak raczej jeśli chodzi o podobieństwo wizualne bo córa też mój pieszczoch:)Przez prawie 8 lat była mama jej ,ona była " ta malutka". Uwielbiałyśmy razem spac:) wpadałam do niej czasem na nockę się potulic. Teraz na nockę odpada ,bo mały ale i tak codziennie przychodzę wieczorem na chwilę na przytulasy i nasze pogaduchy:)W ogóle ona fajnie reaguje na brata. Martwiliśmy się,że może być trochę zazdrosna ale nie jest wcale póki co. Wszystko rozumie a my staramy się mieć tez dla niej dużo czasu. W ogóle stwierdzam że taka różnica wieku między dziećmi jest ok:). Zawsze chciałam dzieci jedno po drugim z nie wielka różnica wieku ale ciężko by było ogarnąc dwójkę maluchów albo leżąc z zagrożona ciąża. A tak córa samodzielna i każde ma mamę bardziej dla siebie na pierwsze lata życia :) także jakby co polecam :)
    A jak u Ciebie sytuacja ? Hania grzecznie śpi nie wyrywa się na ten świat ?

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Mammamia11 Autorytet
    Postów: 261 154

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały czuje się ok, wszytko z nim dobrze, ja wczoraj już o 17 chodziłam, było fajnie nawet aż wieczorem dopadł mnie taki ból klujacy w lopatce, barku że nie mogłam ruszyć lewą stroną ciala:) także dostałam leki A małego na noc zabrali:) Teraz już jest lepiej choć boli wszystko:)
    Szpital niby spoko, położne też ale nikt nic tu nie powie co i jak:) wczoraj cały dzień małego nie przewinelam bo najpierw leżałam później badania miał A na koniec zabrały to do mycia i dopiero i 19 miał zmienionego pampera;) nie za długo trochę? WGL co ile zmienialyscie w szpitalu pieluszke? Mi się wydaje że trzeba zmienić A położna widzi i mówi że nie... A ja mam stresa bo nigdy z takim maleństwem nie miałam do cZYnienia;)

    W niedzielę idziemy do domku;)

    f2w3s65gplfl3em1.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy ja tez mam starsze rodzeństwo, o 16,14 i 10 lat i tez nigdy nie narzekałam :D mamy bardzo dobry kontakt. Niestety, Hania siedzi jak mysz pod miotłą. Muszę iść znowu na krew zrobić białko, próby wątrobowe i kwas moczowy bo gin się cały czas obawia o te moje obrzęki.: a myślałam ze już mam koniec z kłuciem. A na 11 na ktg wiec zobaczymy co tam u niej :)

    Mammamia do niedzieli już niedługo ;) dużo zdrowia dla Was. Możesz przypomnieć jak Twój maluszek ma na imię?? Bo kompletnie nie mogę sobie przypomnieć :O

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Mammamia11 Autorytet
    Postów: 261 154

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 Maksiu:) bidulek teraz ma szczepienia cały szpital go slyszal:)

    f2w3s65gplfl3em1.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammamia11 wrote:
    Lisa24 Maksiu:) bidulek teraz ma szczepienia cały szpital go slyszal:)

    Aaaaaa no tak! Teraz kojarzę ;)!bardzo ładnie :)) widać ze sobie chłopak nie da w kasze dmuchać :D

    klz99vvjhysycx8i.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammamia my zawsze zmieniamy przy karmieniu chyba że czuć :D Na pampersach jest taki paseczek jak zmieni kolor to znaczy że mokry

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z brzuszkami to już się nie możecie doczekać co? :) Ja mimo tego że wywoływanie to piekło to nie żałuję bo przy okazji okazało się że są wody zielone i częściowo zwapnione łożysko nie wiadomo co by było dalej a przecież to był "dopiero" 40+2. Niech Was porządnie już badają od terminu bo nigdy nie wiadomo co tam się w środku dzieje

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w poniedziałek pełnia ;)

    Seli lubi tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Mammamia11 Autorytet
    Postów: 261 154

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my z karmienia to lipa, młody przy cycka pół dnia A i tak nie je, tylko się bawi albo WGL nie zwraca uwagi. A tu położne mm nie bardzo chcą dac, dziś o 17 się złotówka dopiero jak już tak płakał, a butelka to.wciagnal momentalnie:)

    f2w3s65gplfl3em1.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O może w pełnie się coś w końcu ruszy.. :)

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę zapeszac, ale chyba mamy przełom w karmieniu. Zmieniliśmy butelkę na taką antykolkową, której smoczek ma imitowac kobiecą brodawke i Ada od tego dnia w ktorym nauczyła się pić z tej butelki, przystawia się do piersi bez większego krzyku. Czasami jeszcze trzeba ją oszukać butelką, ale małymi krokami dojdziemy do wyłącznego karmienia piersią. Taką mam nadzieję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2019, 11:08

    Seli, Magdoczka lubią tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    Nie chcę zapeszac, ale chyba mamy przełom w karmieniu. Zmieniliśmy butelkę na taką antykolkową, której smoczek ma imitowac kobiecą brodawke i Ada od tego dnia w ktorym nauczyła się pić z tej butelki, przystawia się do piersi bez większego krzyku. Czasami jeszcze trzeba ją oszukać butelką, ale małymi krokami dojdziemy do wyłącznego karmienia piersią. Taką mam nadzieję :)

    U nas odkad dalismy aventa antykolkowego tez przeszlismy na piers bo to byl czas i naprawde zaczal pieknie zasysac i butle i piers :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    O może w pełnie się coś w końcu ruszy.. :)
    Lisa, dziś w nocy taki prawie pełny księżyc zaglądał mi w okno i sobie nawet w jego świetle posiedziałam. Takie czary i gusła odprawiam. Piję też herbatę z liści malin i biorę olej z wiesiołka.

    Jak Ci idzie z aniballem?

    Paulina_2603 - gratuluję postępów, oby udało się przestawić na samą pierś! Super, podziwiam determinację!

    Paulina_2603 lubi tę wiadomość

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
‹‹ 922 923 924 925 926 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ