X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo mi sie konczy antybiotyk. Licze, ze moze bedzie dobrze :)

    Choc zobaczymy, to male kroki, kangurowanie, potem moze kp, potem dostane go chwilke poza oddzial, potem moze do siebie i potem wypis. W 4 dni to za krotko na to ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8704a31d59ae.jpg
    To zdrowie tych naszych pierwszych forumowych bobasków!!!

    Seli lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli Zosia trzymam kciuki że szybko dostaniecie swoje maluszki do domu.


    Zauważyłyście że chłopcy nam się tu przed szereg wyrywają?

    Ja właśnie sobie kupiłam kinder czekoladę na polepszenie humoru

    Seli lubi tę wiadomość

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzech rozpakowanych :D

    U dziewczyn chyba nie bedzie tak dlugo jak u mnie. My piersi ale do domu to raczej nie predko. Z racji, ze moge wchodzic kiedy chce to poszlam wczesniej nakarmic. On juz nie czeka do ustalonej pory a szuka niunia :D mam fajna butelke dla wczesniakow i ladnie z niej pije bo tak to jest mega lapczywy.

    Boje sie, ze on mi sie udusi, albo cos... boje sie wyjecia z inkubatora. Radzil sobie na kangurowaniu ale ciezko...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośkaaa wrote:
    Na Polnej i póki co jestem zadowolona, szybko.się mną zajeli. Położna twarda babka, ale w sumie takie konkretne są świetne. Super pociagnela porod do samego końca. I pochwala za szybkie zalapanie o co chodzi i dobra wspolprace :) Gdy powiedziala, że ostatni raz mam przec to juz wiedzialam, że ma racje, no i miała ;)
    No to super, że trafiłaś na taką położną :) Teraz obyś miała fajne położne na oddziale poporodowym. A kontaktowalas się z naszą ginką?

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    No to super, że trafiłaś na taką położną :) Teraz obyś miała fajne położne na oddziale poporodowym. A kontaktowalas się z naszą ginką?

    Nie, jakoś nie mialam do tego glowy...
    Czarek ma wrodzone zapalenie pluc...jest na antybiotyku...na szczescie oddycha juz dosc miarowo..zrobia mu tez posiew z krwi, zeby cos.wiecej wiedziec... ogólnie beczec mi się chciało gdy go zobaczylam takiego malusiego z tymi rurami... A i mierzy 52cm.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośkaaa wrote:
    Nie, jakoś nie mialam do tego glowy...
    Czarek ma wrodzone zapalenie pluc...jest na antybiotyku...na szczescie oddycha juz dosc miarowo..zrobia mu tez posiew z krwi, zeby cos.wiecej wiedziec... ogólnie beczec mi się chciało gdy go zobaczylam takiego malusiego z tymi rurami... A i mierzy 52cm.
    Bidulek :( Oby szybko doszedł do zdrowia. Kochana wykonałas kawał dobrej roboty, będzie wszystko dobrze :*

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia a te zapalenie to od zachłysniecia się wodami czy od czegoś innego? Będzie dobrze zobaczysz

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Bakteria wywolala porod i zakazila wody... Ale w badaniach Gabrysia jest ok, dostaje antybiotyk na zas.

    Seli bo coś mi umknęło

    wiadomo co to zabakteria i skąd się ona wzieła? Jak można ją złapać?

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka gratuluję

    super wieści
    niech maluch szybko się pozbiera i zacznijcie się sobą cieszyć
    aaaaale Wam zadroszczę..ja już się nie mogę doczekać
    dzisiaj kupiliśmy wóz i zaczynam czuć, że jednak będę matkiem
    cudnie

    Mega lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka
    Napewno wszystko będzie dobrze:)
    A Czarek jest uznany za wcześniaka ? Jest w inkubatorku czy normalnie przy Tobie ?
    Synuś da radę napewno :)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni kielbsiella czy jakos tak. Nie wiadomo skad. Miewalam ja w wynikach od sierpnia... i ostatnio bylo czysto. Zbadali wody i o. Na szczescie nie przeszlo na mlodego.

    Zoska, kurcze, zapalenie tez nie brzmi dobrze... dla wlasnego dobra nie patrz jak robia badania. Ja przezywam kazde ukucie. W ogole to jest ciezkie :(

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Zośka
    Napewno wszystko będzie dobrze:)
    A Czarek jest uznany za wcześniaka ? Jest w inkubatorku czy normalnie przy Tobie ?
    Synuś da radę napewno :)
    Dzieci przed skończonym 37 tygodniem są wcześniakami. Moja siostrzenice urodziła się się w 36t6d z waga 3640 g i była traktowana jak wcześniak ;)

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie tak. Ale myślałam ,że może zależy od wagi czy kondycji dziecka ostatecznie i bywa indywidualnie oceniane.Noi Zosia urodziła w 36+1 TC.a to 37 tc. No ale fakt początek.
    Oby silne i dzielne były te nasze wcześniaczki.
    Paulina my teoretycznie takie następne w kolejce wg tp:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2018, 22:55

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba zależy od szpitala. Położna w naszym szpitalu tłumaczyła że dzieci urodzone po 36+0 są traktowane jako "normalne" dzieci natomiast wcześniejsze trafiają na patologię noworodka i są traktowane jako wcześniaki

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Teoretycznie tak. Ale myślałam ,że może zależy od wagi czy kondycji dziecka ostatecznie i bywa indywidualnie oceniane.
    Oby silne i dzielne były te nasze wcześniaczki.
    Paulina my teoretycznie takie następne w kolejce wg tp:)
    Zdaję sobie z tego sprawę i boję się coraz bardziej... Dzisiaj wypytalam o wszystko siostrę i niektóre rzeczy mnie przerażają :( Ale jakoś trzeba to przeżyć, większego wyboru nie mamy ;) Póki co chłopcy pchają się na świat. Ciekawe, która dziewuszka będzie pierwsza :) Moja mama cały czas twierdzi, że przenoszę do stycznia :D Cudownie byłoby urodzić 5 stycznia w nasza 11 rocznicę związku <3

    Kendy przypomnij mi jakie w końcu imię wybraliście, bo ja mam chyba skleroze :P

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, dziewczyny, jak poważnie się zrobiło :-) Zaczynam się powoli stresować i chyba tak już będzie do końca. Dziś już całkowicie torbę spakowałam. Ale wolałabym urodzić w terminie czyli zaraz po nowym roku :-)

    Kendy, Mega lubią tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również spakowałam torbę. Przynajmniej to co mam w domu reszta powinna przyjść kurierem do końca tygodnia.
    Ja już nie martwię się porodem, ani bólem ani trudnościami mogłabym pójść rodzić już, jedyne czym się martwię to żeby Emilka urodziła się zdrowa i będę chyba płakać ze szczęścia i ulgi jak tak będzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2018, 23:11

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    Zdaję sobie z tego sprawę i boję się coraz bardziej... Dzisiaj wypytalam o wszystko siostrę i niektóre rzeczy mnie przerażają :( Ale jakoś trzeba to przeżyć, większego wyboru nie mamy ;) Póki co chłopcy pchają się na świat. Ciekawe, która dziewuszka będzie pierwsza :) Moja mama cały czas twierdzi, że przenoszę do stycznia :D Cudownie byłoby urodzić 5 stycznia w nasza 11 rocznicę związku <3

    Kendy przypomnij mi jakie w końcu imię wybraliście, bo ja mam chyba skleroze :P
    Tak się złożyło ,że nigdy nikt mnie tu o imię nie pytał ,wiec możesz nie wiedzieć nawet ;) nie tyle ,że nie pamiętać:) u nas będzie Olaf❤
    A wyboru nie mamy w ogóle :) urodzić musimy ,więc nie ma wyjścia innego:) też się boje :)z jednej strony chciałabym doświadczyć porodu naturalnego ale najważniejsze by było tak jak najbezpieczniej dla mnie i dziecka :)chłopcy się spiesza to fakt ale twoja córa może będzie pieresza,choć jakoś Ty mi się ciągle z tą pełnią kojarzysz :)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spaceangel wrote:
    Ja również spakowałam torbę. Przynajmniej to co mam w domu reszta powinna przyjść kurierem do końca tygodnia.
    Ja już nie martwię się porodem, ani bólem ani trudnościami mogłabym pójść rodzić już, jedyne czym się martwię to żeby Emilka urodziła się zdrowa i będę chyba płakać ze szczęścia i ulgi jak tak będzie
    Każda z nas o tym marzy. Zdrowe dziecko to najważniejsze.Emilka będzie zdrowa ,będzie dobrze, nie ma innej opcji :)A w poniedziałek masz wizytę? Zadziałasz by tak było. Lekarz napewno zrobi wszystko by było ok.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
‹‹ 798 799 800 801 802 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ