X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 5 listopada 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    USG na nfz to był bardzo kiepski sprzęt prywatnie podają mi co do grama z ultra nowoczesnym sprzętem ( klinika dość nowa) koleżanka której prowadził ciąże do końca powiedziała że jego sprzęt pomylił się mniej niż 50 g :) Ale standardowy sprzęt ma dość duży limit błędu pomiaru kuzynki synek zamiast 4 kg urodził się prawie 5kg ledwo dała radę :D
    Goniąc Marzenia szczerze mówiąc większość z tego co opisujesz każda z nas ma mniej lub więcej dolegliwości z tego zestawu. "uroki" ciąży

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 5 listopada 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja często przed ciążą pilam herbate z pokrzywy. W ciąży po poczatkowych problemach z pecherzem tez zaczelam pić. Ginka mi na to powiedziala: "pij kobieto, nie będziesz puchnąć". I nie puchne ;) A mocz wzorowy :) Także zachecam do picia herbatki z pokrzywy :)

    Paulinko daj znać po wizycie :)

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 5 listopada 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pokrzywe ale gdzieś mi się o uszy obiło,że w ciąży nie ma co przesądzac z ziołami,bo nie wszystkie można ale skoro pokrzywa ok i pomaga spróbuję.

    Póki co zaparzyłam sobie świeżej mięty bo dziś żołądek mnie męczy strasznie a przy tym i kręgosłup. Dziś nie do życia jestem. A krople żołądkowe można w ciąży ??

    Wodę z owocem też lubię. Ostatnio z mięta i cytryną, latem lubie wrzucić sezonowy owoc.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 5 listopada 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Super :)
    A na kiedy masz termin ,bo widzę po suwaczku,że masz dziś 31+5 to dokładnie jak jak w mojej aplikacji. :)
    2.01 z om i teraz z usg tez tak wyszło.

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 5 listopada 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wody nie pije, zwyczajnie nie moge sie nia napic :p najchetniej pije kawe :D hehe

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 5 listopada 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Mam pokrzywe ale gdzieś mi się o uszy obiło,że w ciąży nie ma co przesądzac z ziołami,bo nie wszystkie można ale skoro pokrzywa ok i pomaga spróbuję.

    Póki co zaparzyłam sobie świeżej mięty bo dziś żołądek mnie męczy strasznie a przy tym i kręgosłup. Dziś nie do życia jestem. A krople żołądkowe można w ciąży ??

    Wodę z owocem też lubię. Ostatnio z mięta i cytryną, latem lubie wrzucić sezonowy owoc.

    Pokrzywa jest dozwolona i bardzo dobrze też wspiera walke z anemią ;)

    Co do kropli, niestety nie wiem...

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 5 listopada 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięło mnie na szycie dzisiaj. I powstal komplet poszewek do wózka :) Bawełna + polarek :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8f39fe781991.jpg

    Seli, Magdoczka, olkakarolka lubią tę wiadomość

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 listopada 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż nam dziś zrobił niespodziankę i po wypłacie poszedł na krótki szoping <3 mam z kim leżeć w łóżku a do tego kupił fajny kosz na zabawki :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 5 listopada 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli kupił Ci dmuchanego pana czy co? Hehehe bo dziwnie to zabrzmiało :D

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 listopada 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzego, pluszowego leniwca ;D

    katepr lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 5 listopada 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a kiedy się robi to usg, w którym wylicza się wagę dziecka do porodu?

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 listopada 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Dziewczyny, a kiedy się robi to usg, w którym wylicza się wagę dziecka do porodu?

    Chyba zalezy od lekarza, mi powiedzial, ze jeszcze czas ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj odwiedziliśmy szpital. Znowu miałam mega wyciek z dróg rodnych, caaale spodnie zalane.. ale na szczęście nie wody tylko infekcja.. mam iść jeszcze skontrolować w najbliższych dniach u gina, nie wiem gdzie pójdę, bo mój do piątku na urlopie:/ szyjka dalej długa i zamknięta tylko bardzo rozpulchniona. Dali mi globulki i kazali się bardziej oszczędzać.
    Dzidzius wazy 1300, we wtorek miała 1100 wiec tez wątpię ze poszło jej 200g w niecały tydzień tylko raczej ten margines błędu się wkradł :) dalej leży poprzecznie i lekarka powiedziała, ze raczej się już tak układa, ze bardziej widzi tu cesarkę niż to ze się obróci ale nigdy nic nie wiadomo.. no zobaczymy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2018, 19:09

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    2.01 z om i teraz z usg tez tak wyszło.
    To jak ja:)

    Mega lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośkaaa wrote:
    Pokrzywa jest dozwolona i bardzo dobrze też wspiera walke z anemią ;)

    Co do kropli, niestety nie wiem...
    Ok. Dzięki za info. A jestem na żelazie,bo hemoglobina dość niska to popiję pokrzywę.

    Na szczęście już mi lepiej z żołądkiem. Zrobię sobie jakąś lekko kolację bo prawie nic dziś nie zjadłam .

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośkaaa wrote:
    Wzięło mnie na szycie dzisiaj. I powstal komplet poszewek do wózka :) Bawełna + polarek :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8f39fe781991.jpg
    Śliczne :)
    Jutro mam w planach zacząć komplet do wózka . U mnie będzie bawełna + minky.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    My dzisiaj odwiedziliśmy szpital. Znowu miałam mega wyciek z dróg rodnych, caaale spodnie zalane.. ale na szczęście nie wody tylko infekcja.. mam iść jeszcze skontrolować w najbliższych dniach u gina, nie wiem gdzie pójdę, bo mój do piątku na urlopie:/ szyjka dalej długa i zamknięta tylko bardzo rozpulchniona. Dali mi globulki i kazali się bardziej oszczędzać.
    Dzidzius wazy 1300, we wtorek miała 1100 wiec tez wątpię ze poszło jej 200g w niecały tydzień tylko raczej ten margines błędu się wkradł :) dalej leży poprzecznie i lekarka powiedziała, ze raczej się już tak układa, ze bardziej widzi tu cesarkę niż to ze się obróci ale nigdy nic nie wiadomo.. no zobaczymy :)

    Wlasnie... a zrobili wymaz? Ja nie mam boli ani nic ale leci mi od dwoch dni mega wodnisty sluz(?) Bialy i gesty tez... a mam na pewno drodze i ciekawe jaka tym razem bakterie :( tez przez moment sie wystraszylam, ze to wody ale mam te papierki i to sluz wodnisty.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Duzego, pluszowego leniwca ;D
    Super mąż.:)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy, Zosia - piekne prace :D jak tak oglądam Wasze zdjęcia to mam ochotę sama spróbować ale jeszcze nigdy nic nie uszyłam.. Ew guzika i cyrkonie w sukience :P wiec mam duże obawy jak to wyjdzie

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Super mąż.:)

    Utozsamiam sie juz z tym leniwcem, brzuch ma jak moj :D haha

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 704 705 706 707 708 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ