X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 3 listopada 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammamia11 wrote:
    ic8fwi.jpg
    Efekt nudy;)

    Wooooow! Mistrzyni moja! Skąd stojaki?

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 3 listopada 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Hej.
    Udało się ogarnąć wszystko ?

    Udało się, co skonczylo się twardnieniami brzucha, więc od 16 do wieczora lezalam. No ale wszystko z głowy.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 3 listopada 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    Wszystko dobrze na szczęście. Skurczy brak, szyjka 4,17 cm, zamknięta, łożysko też w porządku. Tak mi ulżylo... Adunia wystraszyła matkę, ale wolałam to sprawdzić żeby spokojnie spać
    Oby więcej takich numerów nam nie robiła. W poniedziałek mam wizytę u mojej ginekolog. Będzie powtórka kgt.

    Super, że wszystko ok. Zazdroszcze dlugosci szyjki, martwie się o moją mimo uspokajania Kampioni.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 3 listopada 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z rurką specjalnie nie brałam bo sie kijowo myje takie rurki, z dr brown mialam to o jezuuu :p

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Mammamia11 Autorytet
    Postów: 261 154

    Wysłany: 3 listopada 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka stojaki mąż mi zrobił, jeszcze trzeba pomalowac:) on robi w metalu więc sam ki zrobil;)

    Mój mały dzisiaj leniwy, ale w nocy szalał co wstalawlam na siły to czulam.go;) A teraz odpoczywamy oboje:)

    f2w3s65gplfl3em1.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 3 listopada 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Taka co pokazuje temperaturę mleka? Widziałam. Niezły bajer.
    Dokładnie.
    katepr wrote:
    Ja z rurką specjalnie nie brałam bo sie kijowo myje takie rurki, z dr brown mialam to o jezuuu :p
    Najwyżej pójdzie w odstwkę. To moje pierwsze więc jak gdzieś napisali że antykolkowa to ja biorę ;) A i inną od razu kupiłam, taką zwykłą, jak Małemu nie podpasuje.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 3 listopada 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz sobie leże ,bo kotlety mnie wymęczyły a zaraz wybiorę się na zakupy. Musze pokupowac co mi potrzeba a co nie zamawiam na allegro ,bo czuję że z każdym dniem będzie mi ciężej się wygramolić z domu. A dziś mam męża i auto warto skorzystać.Wszystko mnie już przerasta ...ogarnę kuchnie ..przerwa..przygotuje kotlety przerwa...masakra..ciężko mi zaakceptować takie wolne tempo. Ale trzeba się pogodzić z tym i odpoczywać kiedy organizm karze.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 3 listopada 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam tomee tipee i parę aventa wszystkie antykolkowe. Tylko ja praktycznie nic jeszcze nie mam ? poza komodą i łóżeczkiem wszystko czeka na kupno :P no jeszcze mam troche ciuchów od siostry karuzelę leżaczek bujaczek i parę śpiochów kupionych tanio w Anglii mi wyśle paczką i to by było na tyle :D Dobrze że chociaż wózek będę miała po 10 hehe
    Od kilku dni bezustannie męczą mnie mdłości i ogromne zmęczenie nie mogę praktycznie nic zjeść bo już mi ciąży nawet na początku nie było tak źle :P

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 3 listopada 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój M przeniósł dziś łóżeczko do naszego pokoju. Szkoda że nie mam materaca bo już by tak trochę dzieckowo to wyglądało ;)
    Ja odpoczywam przy kawie. Odpoczywam po niczym. 2 pralki prania nastawiłam i tyle mojego na dziś.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 3 listopada 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, może to głupie pytanie, ale ja z tych mniej uświadomionych :-) Po co Wam te butelki? Do karmienia piersią chyba niepotrzebne? Ja jestem zafiksowana na karmienie piersią i nie mam żadnej butelki.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 3 listopada 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spaceangel wrote:
    Też mam tomee tipee i parę aventa wszystkie antykolkowe. Tylko ja praktycznie nic jeszcze nie mam ? poza komodą i łóżeczkiem wszystko czeka na kupno :P no jeszcze mam troche ciuchów od siostry karuzelę leżaczek bujaczek i parę śpiochów kupionych tanio w Anglii mi wyśle paczką i to by było na tyle :D Dobrze że chociaż wózek będę miała po 10 hehe
    Od kilku dni bezustannie męczą mnie mdłości i ogromne zmęczenie nie mogę praktycznie nic zjeść bo już mi ciąży nawet na początku nie było tak źle :P
    No to masz sporo. Najważniejsze łóżeczko ,komodę na ubranka masz. Wózek zaraz będzie . Nie jest źle ..pierdołki ci zostały .

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 3 listopada 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marin wrote:
    A mój M przeniósł dziś łóżeczko do naszego pokoju. Szkoda że nie mam materaca bo już by tak trochę dzieckowo to wyglądało ;)
    Ja odpoczywam przy kawie. Odpoczywam po niczym. 2 pralki prania nastawiłam i tyle mojego na dziś.
    I odpoczywaj. Ja też już chce tylko odpoczywac. Pokupowac i porobić wszystko i że spokojną głową czekać :)

    Marin lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 3 listopada 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Dziewczyny, może to głupie pytanie, ale ja z tych mniej uświadomionych :-) Po co Wam te butelki? Do karmienia piersią chyba niepotrzebne? Ja jestem zafiksowana na karmienie piersią i nie mam żadnej butelki.
    Wiesz zafiksowana możesz być a w życiu bywa różnie. Na wszelki wypadek. Noi czasami może się coś zdarzyć np. zastój w piersiach pokarmu ..czy dziecko nie będzie mogło chwycić prawidłowo sutka , czy np tak ci podrażni sutki że nie będziesz w stanie karmić ,kapturki się np nie sprawdza a dziecko nakarmic trzeba. Dobrze mieć ,choć jedną. Różnie może być noi przyda ci się do przepajania np herbatka z kopru czy potem na jakiś soczek czy wodę.Czy np tfu tfu będziesz musiała wziąć jakiś lek czy antybiotyk i już nie pokarmisz czy wypadnie ci jakoś wyjazd czy dłuższe wyjście. Ściągasz pokarm laktatorem mąż podgrzewa i z butelki daje .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2018, 12:46

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 3 listopada 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Dziewczyny, może to głupie pytanie, ale ja z tych mniej uświadomionych :-) Po co Wam te butelki? Do karmienia piersią chyba niepotrzebne? Ja jestem zafiksowana na karmienie piersią i nie mam żadnej butelki.
    Też chciałabym karmić piersią, ale może być różnie. Może trzeba będzie dokarmiać modyfikowanym. Niektore dziewczyny kupują laktator i karmią swoim mlekiem z butelki. Lub kiedy muszą gdzieś wyjść to odciagają mleko i ktoś kto zostanie z dzieckiem zawsze może mu je podać.
    Tak mi się wydaje bo ja też pierworódka i wszystkiego dopiero będę się uczyć.

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 3 listopada 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam sobie bluzke na allegro (róż. 36/38). Mąż przywiózł ją do domu, odpakowalam paczkę i wyciągnęłam namiot. Nawet M stwierdził że za duża bedzie. Przymierzylam.... a ona jak na mnie szyta :)

    Kendy lubi tę wiadomość

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 3 listopada 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, to kupię sobie z jedną butelkę :-) A te butelki to są jakoś dostosowanie do wieku dziecka czy można takiej butelki używać przez pół roku i tylko końcówkę (ssawkę) wymieniać?

    Kendy lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 3 listopada 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marin ja mam tak teraz z większością rzeczy jak kupuje :D wyciągam- eee nie, za duże. Przymierzam - kurde pasuje idealnie :P najgorzej jak wieszam pranie i widzę jakie nosze wielkie ciuchy :O

    Marin, Kendy lubią tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 3 listopada 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Dzięki dziewczyny, to kupię sobie z jedną butelkę :-) A te butelki to są jakoś dostosowanie do wieku dziecka czy można takiej butelki używać przez pół roku i tylko końcówkę (ssawkę) wymieniać?
    Butelki różnią się pojemnością. Ja kupiłam 150 ml chyba. No i smoczek 0+. Potem chyba tylko zmieniasz smoczek (oczywiście dopóki bedzie Ci odpowiadała pojemność). Ja to tak rozumiem. Ale wolałabym żeby wypowidzialy się dziewczyny które są bardziej obeznane z tematem.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 3 listopada 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym chciała ale nie przywiązuję się do tej myśli. Mojej siostry z 3 dzieci tylko jedno się udało karmić piersią. Jeżeli to będzie problematyczne dla mnie albo małej albo tak jak moja mama nie będę miała pokarmu to nic na siłę i będę przygotowana

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 3 listopada 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chce karmić piersią, ale wiem jak bywa. Dodatkowo nawet jesli uda sie sama piersią to nie zamierzam byc ciagle z dzieckiem, tez bede chciala gdzies wyjsc :) ale znajac temat mysle ze dlugo moje karmienie piersią nie potrwa, nie mam jazdy że muszę. Nie mam zamiaru też sie meczyć jesli bede nieszczesliwa

    Apropo sławetnego przepajania, do 6msc.ani przy kp ani na mm nie dokarmia się wodą czy herbatką ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2018, 13:58

    Agnuka lubi tę wiadomość

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
‹‹ 701 702 703 704 705 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ