X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • olkakarolka Ekspertka
    Postów: 250 185

    Wysłany: 2 listopada 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na wynik Coombsa i będę szukać szczepionki, ale nie ukrywam, że co zaglądam na ktomalek to mi słabo.. ;x
    Wyszła mi cukrzyca.. więc jak przejdę na dietę, to może w końcu tak tyć przestane- zawsze to jakieś plusy ;P
    Czekałam godzine w przychodni do rodzinnego, żeby skierowanie do diabetologa dostać, myślałam że tam zakwitnę.. ;/

    qb3c2n0afku740kd.png

    mhsvj44j7zycx2gc.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 2 listopada 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze też nie mam wózka dopiero po 10 listopada kupimy bo kasy brak. Moja córka też dziś mniej fika rano pokopała a później już słabiej. Rozumiem ją mi się też cały dzień spać chce

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 2 listopada 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mała dzisiaj tez prawie nic przez cały dzień. Rano się tylko podkręciła troszke i teraz dopiero jeden kopniak i koniec.

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 2 listopada 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powoli zaczynam panikować. Muszę ogarnąć ten wózek jak najszybciej. Im dłużej się zastanawiam, więcej ich przeglądam tym trudniejszy wybór. Chyba pojadę do sklepu i wezmę pierwszy lepszy i taki będzie finał. Przerasta mnie to i przytłacza. A BBF pokazuje że do porodu zostało 60 dni.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 2 listopada 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nasze dzieci ogarnęło lenistwo. Kilka razy czułam twarde uwypuklenie, ale i tak się martwię... Zastanawiam się czy nie jechać na IP... Może jeszcze za chwilę się rozbryka.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 2 listopada 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, mój też mnie kiedyś tak załatwił. Miałam cały dzień w locie i wieczorem myślałam że jak siąde to Mały od razu będzie fikał. A on dopiero w nocy się obudził, jak juz trzeba bylo isc spać.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 2 listopada 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    No to nasze dzieci ogarnęło lenistwo. Kilka razy czułam twarde uwypuklenie, ale i tak się martwię... Zastanawiam się czy nie jechać na IP... Może jeszcze za chwilę się rozbryka.
    A moze spróbuj ją pozaczepiać, sprobuj wciągnąć brzuch kilka razy, może to ją rozrusza.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 2 listopada 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marin wrote:
    Ja powoli zaczynam panikować. Muszę ogarnąć ten wózek jak najszybciej. Im dłużej się zastanawiam, więcej ich przeglądam tym trudniejszy wybór. Chyba pojadę do sklepu i wezmę pierwszy lepszy i taki będzie finał. Przerasta mnie to i przytłacza. A BBF pokazuje że do porodu zostało 60 dni.
    Marin, bo tak ostatecznie jest najlepiej. Szybko i z głowy :P nas skusiła atrakcyjna promocja na niepopularny kolor :P


    Paulina_2603 - spokojnie, jak było uwypuklenie, to znaczy że się rusza, tylko może ma lenia? poczekaj jeszcze troszkę i napisz co i jak

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 2 listopada 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    No to nasze dzieci ogarnęło lenistwo. Kilka razy czułam twarde uwypuklenie, ale i tak się martwię... Zastanawiam się czy nie jechać na IP... Może jeszcze za chwilę się rozbryka.

    Paulina, jak mój mały nie chce fikać, to mąż zaczyna mówić do brzucha i przykładać rękę. I wtedy mały mu "odpowiada" :-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 2 listopada 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie działa klepanie tam gdzie jest akurat twarde miejsce w brzuchu tam ma pewnie tyłek w tym czasie :D Jak za długo siedzę to młoda sama się budzi nie lubi tej pozycji bo ją pewnie ciśnie :P
    Myślę że twoje maleństwo ma leniwy dzień ale jak się masz martwić to jedź

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noi chwalę się ...ogarnęłam w ostatnim czasie temat zakupów dla synka.
    Mam już prawie wszystko! Jeszcze tylko pampersy i większy kocyk.Leżaczek bujaczek i mate kupimy małemu pod choinkę:)
    Noi dla mnie koszula szlafrok i kapcie i temat będzie zamknięty. W przyszłym tygodniu wszystko będzie przychodzic..wózek ,łóżeczko,poscielki i artykuły kosmetyczno- higieniczne. Z kosmetyków będę miała ziajke i Nivea baby zobacze,które okażą się lepsze. I zaraz będę miała wszystko do spakowania torby do szpitala. Fajnie :) spokoj :) Jeszcze pranko i prasowanko reszty pieluch i pościeli.

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośkaaa wrote:
    Dzień dobry!
    Dziś trochę spraw przede mna do zalatwienia.
    Za chwilę jadę na spotkanie z polozna, pozniej dentysta, nastepnie lekarz rodzinny, apteka i wizyta w pracy ze zwolnieniem. Ciekawe o ktorej zladuje do domu...

    Milego dnia!
    Hej.
    Udało się ogarnąć wszystko ?

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Hej hej :)
    Nie uwierzycie, właśnie dzwoniłam do szpitala, żeby umówić się na zastrzyk immunoglobuline anty-D i Pani mi powiedziała, ze od 30 października wyszło znowu nowe rozporządzenie i już nie podają zastrzyków srodciazowa, nie jest to refundowane :) badum tsssssss
    Żartujesz. Masakra !!!! Jednak dobrze mówiłaś by nie cieszyć się za szybko. I co kupujesz?

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marin wrote:
    Dziewczyny, która poza mną nie kupiła jeszcze wózka?
    No już wreszcie mogę powiedzieć że kupiłam :) ale jeszcze nie mam jakby co :)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olkakarolka wrote:
    Czekam na wynik Coombsa i będę szukać szczepionki, ale nie ukrywam, że co zaglądam na ktomalek to mi słabo.. ;x
    Wyszła mi cukrzyca.. więc jak przejdę na dietę, to może w końcu tak tyć przestane- zawsze to jakieś plusy ;P
    Czekałam godzine w przychodni do rodzinnego, żeby skierowanie do diabetologa dostać, myślałam że tam zakwitnę.. ;/
    Powodzenia ze szczepionką.
    Fajnie,że wynajdujesz plusy sytuacji..prawidłowo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2018, 21:39

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marin wrote:
    Ja powoli zaczynam panikować. Muszę ogarnąć ten wózek jak najszybciej. Im dłużej się zastanawiam, więcej ich przeglądam tym trudniejszy wybór. Chyba pojadę do sklepu i wezmę pierwszy lepszy i taki będzie finał. Przerasta mnie to i przytłacza. A BBF pokazuje że do porodu zostało 60 dni.
    Spokojnie. Zdarzysz. Ja też chciałam czekać z tym do grudnia ze względu na okres gwarancji ale dla spokoju zamówiłam szybciej bo fotelik ma w zestawie niech będzie i czeka gotowy. Noi trzeba kupować póki jest kasa bo ta się szybko rozchodzi na inne wydatki . Ostatnio nas zasypują coraz to nowe. Na łóżeczko odkładałam 3 razy.Dlatego się wkurzyłam i zamówiłam co trzeba i spokój . Ale spoko jeszcze przynajmniej półtora miesiąca mamy.
    Zobacz sobie wózek Quero,może ci przypasuje. Polski,tani wózek ,ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami ( jak dla mnie)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2018, 21:53

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    No to nasze dzieci ogarnęło lenistwo. Kilka razy czułam twarde uwypuklenie, ale i tak się martwię... Zastanawiam się czy nie jechać na IP... Może jeszcze za chwilę się rozbryka.
    Paulina jak tam sytuacja?
    Mój dziś też spokojniejszy . Za to w kościele się rozszalał. Ledwo tam wysiedziałam to już nie dla mnie.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Mammamia11 Autorytet
    Postów: 261 154

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ic8fwi.jpg
    Efekt nudy;)

    Kendy, Lisa24, olkakarolka, Zośkaaa lubią tę wiadomość

    f2w3s65gplfl3em1.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudne !!! Jakie duże. Super. Widzę u ciebie ostatnio też twórczo.
    Ale u Ciebie profeska;)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 2 listopada 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w szpitalu. Na szczęście dziecko żyje. Kamień z serca. Jak podłączyli mi KTG to od razu zaczęła wariować aż uciekała z zapisu. Czekam teraz na ust.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
‹‹ 699 700 701 702 703 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ