X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja dziś powtórzyłam betę - w 16 dpo mam 330 mlU. W 14 dpo było 124 mlU :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2018, 13:43

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie boli dzisiaj brzuch po lewej stronie i już sie zastanawiam czy to nie pozamaciczna ;(

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex... to normalne że boli. Mnie boli prawie cały czas

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Dziewczyny, ja dziś powtórzyłam betę - w 16 dpo mam 330 mlU. W 14 dpo było 124 mlU :-D
    Piękny przyrost . Czekam na swój wynik ...

    Magdoczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :) dziś po długiej walce i niestety wcześniejszej stracie córki,zobaczylismy wyczekane i upragnione dwie kreski :) bardzo się cieszę i boję. Betę zrobię w sob i pon, a nad lekarzem się zastanawiam bo nie wiem czy nie będzie to ciąża na heperynie.. Więc muszę dobrze wybrać. Narazie biorę acard :) miło mi do was dołączyć :* gratuluję wszystkim, termin na 9.01.2019

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2018, 16:22

    Magdoczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaas wrote:
    Witam się i ja :) dziś po długiej walce i niestety wcześniejszej stracie córki,zobaczylismy wyczekane i upragnione dwie kreski :) bardzo się cieszę i boję. Betę zrobię w sob i pon, a nad lekarzem się zastanawiam bo nie wiem czy nie będzie to ciąża na heperynie.. Więc muszę dobrze wybrać. Narazie biorę acard :) miło mi do was dołączyć :* gratuluję wszystkim, termin na 9.01.2019
    Witaj kochana . Ja tez idę wcześniej . Czyli 4 maja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny we wtorek beta 61
    Dziś 211 chyba dobrze co ?

    Sanka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle nie wolicie grupy na fejsie zrobić? W poprzedniej ciąży taka miałyśmy Sierpniowki2016 i lepiej troszkę się pisało. Było nas ok 50 :) wszystkie z for takich właśnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matka_zona bardzo dobry wynik :*

  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka gratuluję! Piękny przyrost :)
    Alex tak może być, nie denerwuj się!
    Ksiaas witam Cię serdecznie, mam nadzieję że tym razem wszystko będzie dobrze i wszystkie doczekamy się naszych maluszków :) ja jakoś wciąż nie mogę w to uwierzyć, mam wrażenie że to wszystko dotyczy kogoś innego a nie mnie ;)

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaas wrote:
    W ogóle nie wolicie grupy na fejsie zrobić? W poprzedniej ciąży taka miałyśmy Sierpniowki2016 i lepiej troszkę się pisało. Było nas ok 50 :) wszystkie z for takich właśnie
    Zaraz założę :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaas wrote:
    W ogóle nie wolicie grupy na fejsie zrobić? W poprzedniej ciąży taka miałyśmy Sierpniowki2016 i lepiej troszkę się pisało. Było nas ok 50 :) wszystkie z for takich właśnie
    Musze mieć jakiegoś znajomego . Napisz mi na priv swoje dane

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka mam dokładnie tak samo.. Ciągle nie dowierzam i do tego czekam jak na szpilkach na betę, poszłabym jutro ale później po 48godz nie mam gdzie w niedzielę powtórzyć więc muszę w sob i pon :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matka_zona najpierw zaakceptuj mnie tu "w znajomych" żeby mogła wysłać Ci wiadomosc

  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym nie śmiało się przywitać:) Dwa dni temu wyszedła mi druga kreska. Jest to moja 5 ciąża. Mam dwoje dzieci. Dwie poprzednie ciąże straciłam. Jedną w 25 tyg., a ostatnią w styczniu w 6 tyg. Teraz mam nadzieję że wytrwam do stycznia. Na pierwszą wizyte umowilam się na 10 maja.
    Uf... ale się rozpisalam...

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magada jak dobrze że jest też ktoś to przeżył to co ja, teraz wytrwamy razem :) musi być dobrze, ja jeszcze nie mam "ziemskich" dzieci więc ciągle walczę o swoje słońce

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaas wrote:
    Matka_zona najpierw zaakceptuj mnie tu "w znajomych" żeby mogła wysłać Ci wiadomosc
    Noe mogę tu nic znaleźć hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matka _ zona wrote:
    Noe mogę tu nic znaleźć hehe
    Juz pisz ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magada wrote:
    Chciałabym nie śmiało się przywitać:) Dwa dni temu wyszedła mi druga kreska. Jest to moja 5 ciąża. Mam dwoje dzieci. Dwie poprzednie ciąże straciłam. Jedną w 25 tyg., a ostatnią w styczniu w 6 tyg.9 Teraz mam nadzieję że wytrwam do stycznia. Na pierwszą wizyte umowilam się na 10 maja.
    Uf... ale się rozpisalam...
    Witaj kochana. Doskonale cie rozumiem . Ja straciłam synka w 16 tc i teraz w listopadzie w 9 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doszła wiadomość? :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ