X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Kimberly Ekspertka
    Postów: 160 114

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2021, 21:46

  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za informacje ☺ U nas ostatnio nie najlepiej ze snem. Budzi się często i uspokaja tylko przy pierś i. Czasami to nawet dobrze się nie obudzi tylko marudzi jakby przez sen, tak na wpół przytomny. Do pierwszego karmienia śpi sam, potem już zostaje ze mną bo wystarczy że zmienia pozycję spania i już się wzbudza i mama i jej pierś musi być. Normalnie masakra. Boję się żeby nie spadł mi z łóżka bo jest strasznie zwiercony. Już nawet myślałam o tym czy nie kończyć kp.
    Przeczytałam też jeszcze ze dziecko w tym czasi ma skok, spróbuję to przeczekać.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimberly wrote:
    Ja myślałam o kojcu, ale w końcu nie mam. Myślę, że moja by nie wysiedziała! U mnie teraz dó pełzania doszło wspinanie się na wszystko i próby stawania przy meblach :o

    Czyli ponad 100% uwagi w czasie zabawy 😁 ja swojego położe na macie i muszę latać za nim bo najlepiej jest na skrajach maty tan gdzie podłoga, szafa, łóżko ... i ogólnie robi taki dziwny ruch ze bedac na brzuchu idzie na boczek unosi głowę i zostaje chwile w takiej pozycji obracając głowę i patrząc na mnie i potem laduje na plecach uderzając głowa o podłogę i ja ta głowę muszę łapać 😆 Wyglada jakby próbował usiąść

    Dzisiaj podnosząc małego z naszego łóżka (mamy ścianę nad łóżkiem skośna) jakoś go wzięłam na ręce tak do góry i uderzyłam główka o ścianę u góry 🙄🙄 prawie umarłam na zawał od razu go przytuliłam czekając na płacz a on tylko wydał dźwięk jakby miał zacząć płakać i nie zaczął, uśmiechał się i w ogóle.

    Potem znowu bawiliśmy się balonem i pompowałam mu przed buzia i spuszczała powietrze i tak w kółko aż w końcu balon pękł mu przed buzia, ja się wystraszyłam a on zrobił wielkie oczy i tyle 🙄🙄

    Boże co dzisiaj ze mnie za matka 😱

    Poza tym od 2 dni jest marudny, nie płacze ale strasznie się żali np jak próbuje go dac do bujaczka czy huśtawki czy nawet położyć na pufie żeby go przebrać to tak „skomle” (pewnie dziwnie to określiłam) i robi taka smutna minkę i oczka. Oczywiście po wzięciu na ręce przechodzi, na macie tez jest ok 😉 Ma strasznie twarde dziąsła, pcha tam raczki tak głęboki ze aż czasem ma odruch wymiotny, a jak dorwie mojego palca to tak mocno ściska ... wiec myśle ze dziąsła mu dokuczają

    961l20mmezoojidp.png
  • Kimberly Ekspertka
    Postów: 160 114

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2021, 22:15

  • Kimberly Ekspertka
    Postów: 160 114

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2021, 22:16

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak nie pomyślałam ze jak zacznie siedzieć to znowu trzeba uważać ze do tylu poleci 😆 stwierdzam ze już na każdym etapie będziemy co się martwić 😊 a w jakim wieku malutka usiadła sama?

    Mam pytanie czym spieracie plamy z ubranek? Normalnie piorę w płynie lovella lub w kapsułkach

    My dzisiaj mieliśmy pierwsza dawkę na meningokoki, mały zapłakał chyba już po wyciągnięciu igły bo pielęgniarka śmiała się ze myślała ze już nie zapłacze, tata podniósł na ręce i już było dobrze wiec płakał ok 3 sekundy 😊 cieszę się ze tak ładnie znosi chociaż i tak zawsze tata trzyma bo ja nie mogę na to patrzeć 🤷‍♀️
    Niby wszystko po szczepieniu ok, drzemka, potem bawił się na macie ale dostał paracetamol bo nóżka była czerwona i podpłakiwal odłożony chciał na rękach być po drugiej drzemce ale czy to nóżka czy upał i dziąsła tego nie wiem ale paracetamol nie zaszkodzi a jeśli go nóżka boli po co ma się męczyć

    Odebraliśmy kojec już chwile w nim był i wyglada na to ze mu się podoba 😊

    961l20mmezoojidp.png
  • Kimberly Ekspertka
    Postów: 160 114

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2021, 22:16

  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 4 września 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę już nikt tu nie zagląda? 😕

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 4 września 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaglądam 😊 ale niestety nikt już nic nie pisze 😞🤷‍♀️

    961l20mmezoojidp.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 6 września 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączyłam tu bo cały czas coś się działo na forum było przyjemnie czytać o podobnych problemach i radościach 😊 ale chyba forum już „umiera” prawdopodobnie wszyscy piszą na fb 😔 to przykre

    Kimberly lubi tę wiadomość

    961l20mmezoojidp.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 6 września 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, chodź na lutówki 🙂. Tam nas jest kilka 🙂.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Kimberly Ekspertka
    Postów: 160 114

    Wysłany: 6 września 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2021, 22:17

  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 6 września 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieci rosną, są bardziej wymagające (a przynajmniej mój), więc brakuje czasu na wszystko..

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 6 września 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wejdę na forum i zobaczę na suwaczku, ile miesięcy ma mój syn, to jestem przerażona, jak czas szybko leci :-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 6 września 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami.91 wrote:
    Paulina, chodź na lutówki 🙂. Tam nas jest kilka 🙂.

    Dziękuje tak chyba zrobię 😊

    961l20mmezoojidp.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 6 września 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimberly wrote:
    No niestety, za późno się przyłączyłyśmy :(

    Niestety tak 🙄 ja wracam do swojego wątku gdzie udzielałam się na początku ciąży chodź bardzo rzadko ale długo czytałam, może dziewczyny mnie tam przyjmą

    Może tez spróbujesz tam dołączyć 😊

    Twoja córeczka będzie najstarsza 😉

    961l20mmezoojidp.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 6 września 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak Wy się zabierzecie to na pewno będzie koniec. Życzę wszystkim pomyślności, zdrówka i wielu radości z dzieciaczkami.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 6 września 2019, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli ktoś jeszcze bedzie się udzielał ja mogę zaglądać 😊

    961l20mmezoojidp.png
  • Rubi27 Autorytet
    Postów: 986 660

    Wysłany: 7 września 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może jeśli jeszcze ktoś tu jest. To jak będziecie ubierać dzieci teraz jesień/zima. Wiadomo że już wszystkie w spacerówkach, i do niej jakiś śpiworek, może polecacie jakieś? A do tego kurtka/kombinezon?
    Mam dwie kurtki, ale zupełnie niewiem jakie spodnie, buty?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2019, 07:01

    oar83e3ker59blqv.png
    3jvzp07wx4745wqo.png
    Starania od 2015r
    Słabe nasienie
    Novum od 09.2017
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 7 września 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj jeszcze ostatki w gondoli 😆 i tez się zastanawiam jak go ubierać, mam kurtkę, kombinezony nie mam kupie dopiero jak się ochłodzi bo nie wiem jaki rozmiar będzie potrzebny, zamówiłam w hm czapeczkę i komin wełniany taki na jesień, narazie mam kupiona taka cienka kurteczkę i taka jedna cieplutka z futerkiem. Niedługo pewnie przesiadziemy się do spacerówki bo on lubi w gondoli na brzuchu jeździć ale już wychodzi praktycznie z wózka 🙄😁 i myśle ze wtedy jakiś śpiworek byłby fajny.
    Słyszałam dobre opinie o firmie beztroska (mam z niej torebkę do wózka i jestem bardzo zadowolona) może tam byłby jakiś śpiworek na jesień zimę

    961l20mmezoojidp.png
‹‹ 1169 1170 1171 1172 1173 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ