BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Kimberly
Koleżanka
6

Wysłany: 19 sierpnia, 14:42
Cytuj | (0) | Zgłoś
No tak, te ubranka są trochę mniejsze. Zazwyczaj 62/68, to raczej nasze 62. Chociaż jeszcze zależy co dokładnie. Nigdy nie robiłam zwrotu z next. Zwroty to tylko z hm :) Może nie będzie tragicznie z tą opłatą :(

zrz6mg7ygo647ddn.png

Kimberly
Koleżanka
6

Wysłany: 19 sierpnia, 14:56
Cytuj | (0) | Zgłoś
A do mnie zadzwonili z przychodni, że zabrakło krwi na zbadanie ferrytyny 😭 I jutro chyba idziemy jeszcze raz pobrać 😪

zrz6mg7ygo647ddn.png

Paulina9191
Ekspertka
75

Wysłany: 19 sierpnia, 15:45
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kimberly wrote:
A do mnie zadzwonili z przychodni, że zabrakło krwi na zbadanie ferrytyny 😭 I jutro chyba idziemy jeszcze raz pobrać 😪

Nie pomyślałam żeby tutaj zapytać czy któraś z Was nie zamawiają w Next 😊 ale ogólnie bardzo fajne maja ubranka delikatne i wyglądają na porządne.

Ojejku biedna znowu będzie musiała być kłuta 😞

961l2n0ac2l7kl14.png

Kimberly
Koleżanka
6

Wysłany: 19 sierpnia, 16:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
Tak, raczej dobrej jakości są te z next 😊

No, nie wiem jak ja przeżyję to kłucie jeszcze raz :(

A jak Wam idzie rozszerzanie diety? Próbujesz dawać kawałki czy na razie tylko papki?

zrz6mg7ygo647ddn.png

Paulina9191
Ekspertka
75

Wysłany: 19 sierpnia, 19:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kimberly wrote:
Tak, raczej dobrej jakości są te z next 😊

No, nie wiem jak ja przeżyję to kłucie jeszcze raz :(

A jak Wam idzie rozszerzanie diety? Próbujesz dawać kawałki czy na razie tylko papki?

Narazie papki i narazie zdecydowanie jedynie próbuje 😆 była dynia, brokuł, marchewka, pasternak. Najgorzej było z brokułem 🤓 takie miny strzelał i odwracał buzie. Ogólnie to chce byc bardzo samodzielny o łapie cały czas łyżeczkę i sam do buzi chce trafić ale ze wciąganiem pokarmu gorzej 😊 chodź dzisiaj brał mi łyżeczkę (pasternak) i wyrzucał częściej niż wkładał do buzi 😆 jest zabawnie ale nie pospieszymy nie zmuszany niech próbuje uczy się. Zamówimy jakieś warzywa eko i może ugotuje mu ziemniaka czy marchewkę i dam w słupku do raczki ma spróbowanie

A jak u Was w tych sprawach?

961l2n0ac2l7kl14.png

Kimberly
Koleżanka
6

Wysłany: 19 sierpnia, 21:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
I bardzo dobrze, macie czas, w końcu dopiero chyba od tygodnia rozszerzacie :)
Właśnie wiele dzieci nie lubi brokuła, a mojej raczej smakuje :D i taki gotowany, i ze słoiczka.
U nas nadal żaden posiłek nie zastępuje mleka, ale w sumie coraz lepiej nam idzie.. też uwielbia brać łyżeczkę :D No i staram się coraz więcej kawałków dawać. Wczoraj było awokado w słupkach, dzisiaj marchewka i śliwka. I jeszcze kawałek kajzerki :p

I widzę postępy w piciu z kubka doidy. Na początku tak chłeptała językiem jak kotek, a teraz już bierze takie bardziej dorosłe łyki..

zrz6mg7ygo647ddn.png

Paulina9191
Ekspertka
75

Wysłany: 20 sierpnia, 08:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
My mamy kubek treningowych Lovi, doidy cup tez kupiliśmy ale narazie używamy tamten, coś tam pije tej wody 😊

961l2n0ac2l7kl14.png

Paulina9191
Ekspertka
75

Wysłany: 22 sierpnia, 12:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
Skrzywdziłam dzisiaj moje maleństwo, leżał na brzuszku w wózku i chciałam mu zasunąć bluzę i nie wiem jak przytrzasnelam mu szyjkę, nagle po chwili się tak biedny rozpłakał a jeszcze nie zorientowałam się czemu ale wiedzialam ze coś go zabolało bo nigdy tsk nie płacze, chyba tylko na szczepieniu 🙄 wzięłam go na ręce przytuliłam po paru sekundach przestał płakać i zobaczyłam na szyjkę czy mu właśnie nie przytrzasnelsm i patrzę a tam czerwone i kropeczka krwi 😞 tak mi go było szkoda ze przeze mnie go zabolało ale po 1min już zapomniał o tym i wariował w wózku 😊

961l2n0ac2l7kl14.png

Rubi27
Autorytet
512

Wysłany: 23 sierpnia, 17:16
Cytuj | (0) | Zgłoś
Paulina mój koszmar z dzieciństwa :D babcia zawsze szczypała mnie w brodę suwakiem ;)

3jvzp07wx4745wqo.png
Starania od 2015r
Słabe nasienie
Novum od 09.2017

Marin
Autorytet
336

Wysłany: 23 sierpnia, 20:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
Paulina9191 wrote:
Skrzywdziłam dzisiaj moje maleństwo, leżał na brzuszku w wózku i chciałam mu zasunąć bluzę i nie wiem jak przytrzasnelam mu szyjkę, nagle po chwili się tak biedny rozpłakał a jeszcze nie zorientowałam się czemu ale wiedzialam ze coś go zabolało bo nigdy tsk nie płacze, chyba tylko na szczepieniu 🙄 wzięłam go na ręce przytuliłam po paru sekundach przestał płakać i zobaczyłam na szyjkę czy mu właśnie nie przytrzasnelsm i patrzę a tam czerwone i kropeczka krwi 😞 tak mi go było szkoda ze przeze mnie go zabolało ale po 1min już zapomniał o tym i wariował w wózku 😊
Na pewno nie będzie się gniewał.

n59yj44jnj90zdzz.png

Paulina9191
Ekspertka
75

Wysłany: 26 sierpnia, 17:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Zastanawiam się nad kaszkami której firmy zamowic, Holly, Lebenswert czy Humana.
Jakich Wy używacie?

961l2n0ac2l7kl14.png

Martoszka
Autorytet
3094

Wysłany: 26 sierpnia, 18:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
My mamy hipp i holle. Mannę mieliśmy z bobovita. Wszystkie ok

tb739vvjjv75ok05.png
27 lat- 4 lata starań, 2 Aniołki, iui, ivf i naturalny Cud

Paulina9191
Ekspertka
75

Wysłany: 26 sierpnia, 20:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
Martoszka wrote:
My mamy hipp i holle. Mannę mieliśmy z bobovita. Wszystkie ok

Dziękuje 😉

961l2n0ac2l7kl14.png

Marin
Autorytet
336

Wysłany: 26 sierpnia, 20:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
My Hipp i bobovita mamy.

Wiadomość wyedytowana przez autora 26 sierpnia, 20:27

n59yj44jnj90zdzz.png

Marin
Autorytet
336

Wysłany: 26 sierpnia, 20:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
Elmuszka, karmisz jeszcze piersią? Jak wyglądają u Was noce, ile razy Zosiek się budzi? Spiecie razem czy osobno?

n59yj44jnj90zdzz.png

Magdoczka
Autorytet
368

Wysłany: 26 sierpnia, 20:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
Paulina9191 wrote:
Zastanawiam się nad kaszkami której firmy zamowic, Holly, Lebenswert czy Humana.
Jakich Wy używacie?

My mieliśmy Hippa, Bobovitę i Gerbera. Synek żadnej nie polubił i sama zjadłam ;)

qdkk3e5eblysdnic.png

Paulina9191
Ekspertka
75

Wysłany: 26 sierpnia, 21:29
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja kaszki wprowadzam za tydzień 😉 ciekawe czy mały polubi

961l2n0ac2l7kl14.png

Rubi27
Autorytet
512

Wysłany: 27 sierpnia, 08:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja używam zwykłej mannej błyskawicznej ;)
Marin my też wciąż na piersi. Sa noce że budzi sie co godzinę i wtedy śpimy razem, są noce że budzi się tylko 2 razy i wtedy śpi u siebie, ale zazwyczaj nad ranem i tak ląduje u nas bo wstaje o 6 to do 7 buszuje u nas po łóżku.

3jvzp07wx4745wqo.png
Starania od 2015r
Słabe nasienie
Novum od 09.2017

Kimberly
Koleżanka
6

Wysłany: 27 sierpnia, 08:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
My też nadal na piersi. Budzi się ostatnio co 2-3 h. Tak z miesiąc temu były epizody, że co 1 h.. A kaszki mamy Helpa.

zrz6mg7ygo647ddn.png

Paulina9191
Ekspertka
75

Wysłany: 27 sierpnia, 09:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
Moj ostatnio często się budzi w nocy ale nawet nie wiem co ile bo przestałam praktycznie patrzeć na zegarek która godzina, często nie wiem co się do końca dzieje w nocy 😁 wstaje czasem jest na mnie i nie wiem czy już jadł czy nie czy spał na mnie długo czy dopiero co do wzięłam. Śpi z nami w łóżku w kokonie ktory robi się powoli mały 😃 ale już znalazłam takie xxl będę musiała niedługo o tym pomyśleć

Czy któraś z was ma kojec dla dziecka? Zastanawiam się na takim ponieważ już pełza mi okropnie i mogę go zostawić jedynie na bujaczku czy w huśtawce a nie zawsze ma na co ochotę 🤔

961l2n0ac2l7kl14.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)