X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 19 maja 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmuszka, śliczna Niunia <3

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 19 maja 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewcia, synek przystojniak :) a jak się sprawuje ten gryzak? Właśnie się nad nim zastanawiałam

    Elmuszka, luuz, to tak raz na czas, a raczej dwa razy w roku na nasze urodziny :D teraz dojdą mi trzecie, Hani :) to będzie impreza. Chociaż Hania jest z 23 stycznia a mąż z 8 lutego wiec chyba połączymy jakoś bo dwie takie imprezy tydzień po tygodniu i to jeszcze w zimie wiec musi być w środku to dramat :D
    Zosia slodka, widać, ze ma ochotę na kanapeczkę :D ale duża dziewczynka ;) chociaż Hania nie chciała przybierać, lżejsza o kilogram a i tak tez taka okrągła :D ja to już nic nie rozumiem, wszystko na odwrót u tej Hanki.

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Sewcia Przyjaciółka
    Postów: 61 30

    Wysłany: 19 maja 2019, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmuszka, Zosia śliczna dziewczynka

    Lisa z gryzaka jestem bardzo zadowolona. Nie wypada szybko z dłoni jak pozostałe zabawki. Tymek nie lubi smoczków a ten gryzaczek czasami się jako smoczek właśnie sprawdził i mały się przy nim uspokoił. A ostatnio sobie taką zabawę wymiślił że przygryza te różki i tak jakby z nich strzela szarpiąc gryzakiem. Chyba ząbki idą

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    zem3px9i8rzosrkl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 20 maja 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm to może się skuszę :) chociaż dostaliśmy już małpkę i wielorybka i mamy jeszcze taki ze skip hop, który wkłada się do lodówki, ale co tam, gryzaków nigdy nie zawiele :D

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 maja 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) witam nowe dziewczyny :)

    Piąte przez dziesiąte podczytałam.

    Elmuszka ale ślicznota krągła :) My wczoraj byliśmy poza domem na obiedzie i spacerze to trzeba było księciunia wyjąc z gondoli ale jak my jedlismy dostał banana w tej ciasteczce i nawet nie wiem kiedy zjadl caly kawalek ;p

    Zaraz skonczymy pol roku! Dla mnie to szok... A on duzo gada, pelza ale widze, ze juz unosi pupe i probuje jakby czworakowac, ale na razie udaje mu sie to do tylu tylko ;p

    Sewcia dzentelmen! Tez mamy tego grzybka, Gabrys jest bezsmoczkowy i to sie spisuje super!

    A i co do naszej diety to baaaardzo slabo nam idzie bo mial kiepskie dni. A chce by do jedzenia zabieral sie najedzony cycem, wypoczety. Jesli placze itp. nie probuje nawet. Nie chce by mu sie jedzenie zle kojarzylo...
    W sobote sprobowal kalafiora, slodkiego ziemniaka. Nie lubi slodkiego ;p a wczoraj na wieczor mial kaszke z helpy z jagodowa rozdzka smaku - ile zjadl! Jak ladnie bez wypluwania, normalnie polykal az :p ogolnie polecam helpe i te rozdzki/lyzki do dan i deserow dla doroslych, ja kupilam to na wyprobowanie na sobie i jestem zadowolona :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 20 maja 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, jakie kaszki dawałaś ma początek? Właśnie chcę zamówić te helpy, tylko ich jest dość sporo :)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 20 maja 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mamy:)

    Elmuszka ,Sewcia
    Śliczne maluchy.

    Lisa
    Dziękuję za nowe patenty. Tego pomidora napewno wypróbuję . Hot dogi też spoko . Robie takie ale z ciastem francuskim. Zdrożdżowym na słodko ale też spróbuję :)
    Prawda grill fajna opcja. U nas tylko ja jestem letnia,mąż i dzieci urodziny mają zima..więc trzeba kombinować.

    Właśnie ten gryzak też mi się spodobał.

    Dziś też cudna pogoda ale siedzimy w domku. Córka zaziebiona ,zostawiłam ja dziś w domu. W sumie wszyscy jesteśmy.przeziebieni ..pogoda w kratkę oszaleć można...ale jak mąż wróci z pracy skoczę z małym na spacerek ,jak pogoda się nie zepsuje...

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 maja 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Seli, jakie kaszki dawałaś ma początek? Właśnie chcę zamówić te helpy, tylko ich jest dość sporo :)

    Mam owsiana i jaglana ;)

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 20 maja 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my ostatnio fajnie się bawimy w " nie ma nie ma ,akuku😂" małemu się podoba ta zabawa. I mamie też 😋A najlepsze,że potrafi pięknie sam sobie ściągnąć pieluszkę z twarzy. Cieszę się,że sobie z tym radzi. To ważna umiejetność :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2019, 12:13

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 20 maja 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój synek chyba też się lubi bawić w nie ma a kuku :-D Urwis mały ;-)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c78d604af353.jpg

    Dodam, ze to jest mata :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2019, 12:39

    Lisa24, Sewcia, Elmuszka lubią tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 20 maja 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas masakra z pogoda, swieci słońce a zaraz robi się ciemno jakby miała być burza.. za pół godziny znowu swieci słońce. Hania mega marudna. Prywatny pediatra dalej na urlopie chyba wiec dzisiaj idziemy do naszej przede wszystkim, żeby ją osłuchała i od razu pokaże badania

    Tez myśle o tych owsiankach z helpy :)

    Hania na szczęście nie odrzuciła jednak całkowicie cyca i nawet jest coś tego mleka bo w nocy jak ją karmiłam to z drugiego trochę poleciało. Może jednak nie zaniknie tak szybko bo w pewnym momencie byłam już zrezygnowana.. ale mała i tak szybko się nauczyła, ze flasia musi być :/ Nad ranem jak się przebudza i rano wystarczy jej sama piers i idzie spać dalej ale później już piers i po krótkim czasie ryk na butelkę albo od razu ryk i nie chce chwycić piersi. Zobaczymy dzisiaj ile przybrała i czy pediatra dalej zasugeruje wcześniejsze rozszerzanie niż po pół roku

    Kendy prawda, grille super ale musimy już z mężem przystopować bo sobie nam wyniki krwi wyszły niestety. Cholesterol masakra :P wiec od dzisiaj już tylko zdrowo. Jak grill to pewnie Ew kurczak i warzywa

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 20 maja 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa
    Pewnie na codzien zdrowo a " od święta" można poszaleć. Ale i my też odchodzimy od miecha na grilla więcej warzyw się pojawia. Grillowane warzywa są pyszne.
    Cukinię z feta uwielbiam ,papryke faszerowana ..aaaa te bataty. W grubsza kostkę ,kilka takich kostek zawijam w folię z masłem i koperkiem czasem szczypta soli.
    Powodzenia u lekarza👍✊

    Magdoczka
    Ale szaleje Ci Szymuś :)
    Mój to narazie najsprytniej kręci się na macie na brzuchu jak wskazówka zegara. Układam mu zabawki dookoła maty i.zrobi pełny obrót. Dziś też obrócił się z brzuszka na plecki w ostatniej chwili go złapałam bo już głowę by miał poza mata .

    Pociumcial też jabłuszko w siateczce. Tak myślę że niezbyt to fajne w utrzymaniu czystości. A siateczki mam tylko dwie,dokupie. Narazie myje ja ręcznie i wyparzam ale chyba w zmywarkę też można wrzucic. Myślałam nad silikonowym ale chciałam by czuł kształt konsystencję jedzenia ...a nie tyko guma...smoki w butelkach będą z gumy,gryzaki z gumy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2019, 13:05

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 20 maja 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka Hania tez się wszystkim nakrywa co tylko jej wpadnie w raczki :D i się śmieje pod spodem ale odkrywanie dopiero ćwiczymy haha :D

    Kendy spróbuje koniecznie tych batatow ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2019, 13:04

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 20 maja 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy są takie jeszcze sylikonowe, pewnie łatwiejsze do utrzymania w czystości tylko będą twardsze niż taka siateczka

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 maja 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy przez te gumowe tak smak przejdzie... Ja na wyjście wzięłam zmrożonego banana wczoraj i go zjadł :P i ta siata taka twarda to myślę, że dobrze daje na dziąsła. Wyparzenie chyba jest ok, tak myślę. Ja myje płynem do smoczków i póki co jest ok, ale używam raz na jakiś czas, chyba dokupię więcej bo wyjścia i chłodzenie owoców w tym jest fajne.

    Kendy lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 20 maja 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wiem ..dopisałam fragment o nich 😜wydają się łatwiejsze w utrzymaniu czystości ale wiesz to już chyba nie to. Przy takiej siateczce dziecko ma lepszy kontakt z żywnością. Uczy się chwytać ten kawałek jabłuszka czuje jego konsystencję to że jest trochę sliskie. Ma większy kontakt manualny z żywnością. Siateczka jest miękka i dopasowuje się do kształtu owoca. Dokupie więcej siateczek i może wrzucę w zmywarkę i zobaczę ..albo będę recznie myć i wyparzac. Ale jako gadżet bardzo mi się to podoba.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kupiłam tę siateczkę, ale jeszcze nie korzystaliśmy. Dzisiaj podałam synkowi brokuła ze słoiczka. I chyba nie polubił :-p Marchewkę wcinał aż się uszy trzęsły, brokuła wypluwał :-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 maja 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wole dac zimne jablko czy inny owoc niz smarowac tymi zelami :D u nas glownie o te dziasla chodzi.


    Musze dzis kawke jeszcze wypic bo cisnienie spada. Burze zapowiadaja ;) Ale spacer fajny.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 20 maja 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe po mamusi.

    My jedliśmy wczoraj i dziś marchewkowa z ryżem . Zdecydowanie mu smakowało:) Aż się trząsł na widok kolejnej łyżeczki :)
    Ale odczekam kilka dni..zobaczymy jak kupka i następne może kaszka z jabłuszkiem.
    I ciemno zaraz lunie deszcz...siedzimy w domku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2019, 15:22

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 20 maja 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas była ładna pogoda, świeciło słońce, wystawiłam nawet pranie na balkon i planowałam spacerek. A nagle w kilka minut zrobiło się ciemno i burza przeszła. Dobrze, że nie wyszliśmy :)

    U nas po marchewce kupka z pomarańczowymi akcentami. U Was też tak było?

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
‹‹ 1070 1071 1072 1073 1074 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ