X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 23 marca 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się sobotnio :) U nas piękna pogoda, będzie długi spacerek :)
    A dziś rano niespodzianka - dostałam drugi okres, 21 dni po pierwszym.. Mam nadzieję, że to mi się wyreguluje, bo inaczej zwariuję ;-)

    Martoszka, Elmuszka lubią tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 23 marca 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też dziś cieplutko. P
    Jesteśmy u teściów na wsi:)powietrze super ,słoneczko świeci,na obiad grill:)

    My już dziśl w kurteczce wiosennej i czapie cieńszej :)

    Od tych kupek pupka się czerwieni,już działam smaruje,wietrze by nie było gorzej.
    Lisa( Ty znawczyni w temacie ) ;) co pomogło u was najbardziej ?

    Miłej wiosennej sobotki życzymy z Olim :)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 23 marca 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.tatento.pl/a/1382/nieodkladalne-dziecko
    Ja mam takie nieodladalne dziecko :)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 23 marca 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy, prawda ;P u nas zadziałało kilka maści, w tym, ze na następne odparzenie już zazwyczaj nie działała ta sama :/ a u nas ciagle się coś pojawiało bo cały czas brudzi pampersa.. 1-2 kupy normalne i reszta cały czas delikatnie brudna :/

    Nam pomogła maść tranowa (polecona od lekarza) ale na krótko, druga to Tormentalum (bardzo polecam.. u nas zadziałała super) smarowałam na przemian z Penatenem (tez fajna, do kupienia w rossmannie). U nas działały jeszcze dwie, jedna co przyniosła nam siostra ze szpitala (nie firmowa tylko mieszana w aptece) i druga przepisana od lekarki na recepte tez do zrobienia i ona jest chyba najlepsza ale to już poszło w kryzysowej sytuacji jak zrobiły się takie 3 ranki i nie chciały w ogóle się goić :/ teraz ma ładną pupę.. wczoraj wyszła jakas wysypka, nie wiem od czego, ale już zeszła (odpukać).
    Podsumowując :D jak dopiero się zaczyna to tranowa lub penaten powinien wystarczyć a jeśli się pogarsza to Tormentalum jest super
    Kendy trzymam kciuki, żeby szybko zeszło bo okropna jest ta walka z odparzeniem.. a dziecko cierpi :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2019, 20:44

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 23 marca 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Lisa za wyczerpującą odpowiedz :*
    A ta tranowa bez recepty ? Narazie myje go w emoliencie ,dużo wietrzymy i smaruje alantanem ,jest poprawa ale jak znowu będą kupki ..trzeba się zaopatrzyć w coś sprawdzonego ;) dzięki :)

    I najlepszego dla Hani..dziś dwa miesiące ..pannica :) pokaż jak rośnie ;)

    Obejrzałam dokładnie synkowi buzke z latarka i zgłupiałam już nie wiem czy to nadal są pleśniawki czy może resztki mleczka bo jednak udaje mi się to palcem ściągnąć..ale nie do konca i nie wiem ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2019, 21:28

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :D

    A my jutro kończymy 4 miesiące!!!

    takiego oto dżentelmena hoduje :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2019, 08:18

    katepr, Lisa24, Magdoczka, Kendy, Elmuszka, spaceangel lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 24 marca 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wow to już 4 miechy :o

    Przystojniak niezły i uśmiechniety :)

    Seli lubi tę wiadomość

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 marca 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas leci... Masakra :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 24 marca 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy dziękujemy<3

    Zdjęcie trochę oszukane bo robione dzisiaj ;P wczoraj byliśmy na obiedzie w karczmie i na spacerze w Niepołomicach (miał być Rynek w Krakowie ale smog odstraszył :() i się nie wyrobiliśmy..

    Hania w średnim humorze ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2019, 14:42

    Magdoczka, Kendy, spaceangel lubią tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 24 marca 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli najlepszy goździk w koszuli :D czas mega leci. Ile Gabrys wazy ?;)
    Kurczę my mamy większość 62 za małe a 68 za duże :/

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 marca 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obstawiam jakoś 6kg :P my mamy 68 na styk h&m, pepco 68 za małe, newbie takie też na styk 68... Ogólnie już wyłożyłam 74 ale większość mam z lidla to one są za duże... bo lidla teraz mamy takiego dobrego 62/68 :P Muszę kupić paczkę body na krótki z h&m 74 :P one 5 pak za 80 zł jakoś, to wystarczy.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 24 marca 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o dokładnie mamy tak samo tylko z rozmiarami 62/68 ;P rozmiarowki między sklepami się mega różnią.. w sumie teraz kupuje na oko a nie na rozmiar, chyba ze przez neta ;o

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 marca 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jakies na 80 od mamy teraz to sa dobre ;p ale nie wiem z jakiego to sklepu ;p

    Jak tam niedziela? Maz mnie zaskakuje. Rano kawka, wysprzatal prawie cala chate, zrobil pranie, sniadanie, obiad, podwieczorek, podal kawke i ciacho :D normalnie w szoku jestem ;p nie powiem bo zawsze w domu cos robi ale tak, ze ja zupelnie nic? ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • OlinkaO Autorytet
    Postów: 433 213

    Wysłany: 24 marca 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale te Wasze dzieciaczki piękne :)
    Seli- Zdejmowalas w ciazy obrączkę? Bo ja musiałam ściągnąć już prawie dwa miesiące przed porodem, i jeszcze nie włożyłam bo czuje ze mam spuchnięte palce, najczęściej w nocy mi puchną. Nie wiem kiedy mi to przejdzie... :(

    Niedziela supe :) u mnie słonecznie, ale trochę zimny wiatr, byliśmy na spacerze w mieście, wypiliśmy z mężem kawę z ciastem na ogródku w kawiarni.
    A rano mój mężus tez się spisał, wysprzątał łazienkę a w pokojach pościerał kurze, poodkurZal i umył podłogi :) ja jedynie małe prasowanie młodego... heh no nie mogę narzekać, bardzo jest robotny i do tego trochę pedant, lubi mieć czysto, równo, i na czas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 18:40

    o14820mmtbp8gdro.png
    2011- PCO, resekcja jajników. Naturalne owu
    3 lata starań
    2018.01.02 - Aniołek [*] 10tc
    2018.05.05 - 2' cs pp - naturalny cud!
  • Rubi27 Autorytet
    Postów: 986 660

    Wysłany: 24 marca 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne te wasze dzieciaczki. U nas też 62 zamałe a 68 ciut przy duże, musze wywijać rękawki. Jutro kończymy 10 tygodni, a Adasiowi robi sie drugi podbrudek. Karmie tylko kp. I niby wage ma w normie ur 3,8 teraz 5,7kg.a taki papuśny :
    316b05123d8374femed.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 18:48

    Seli, Lisa24, Magdoczka, Elmuszka lubią tę wiadomość

    oar83e3ker59blqv.png
    3jvzp07wx4745wqo.png
    Starania od 2015r
    Słabe nasienie
    Novum od 09.2017
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 24 marca 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my w piątek wieczorem z mężem poogarnialiśmy co trzeba,wysprzatalismy chatkę i trochę w kuchni porządziliśmy ja robiłam gołąbki a mąż piekł szynkę na kanapki. I mieliśmy weekend na luzie. Wczoraj na powietrzu a dziś leniwie w domku. Obżeramy się właśnie lodami z maka tak nas naszło...ale one są dobre :)

    Ale fajne wszystkie dzieciaczki.

    Hania jaka fajna drobniutka dziewczynka ale na buziulce pyzulka :) śliczna .

    Gabryś jaki elegancik ,chyba do pradziadkow się tak wystroił?

    Adaś też elegancki. Miałam ten komplecik z pepco fajny wygodny:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 19:26

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 marca 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaś kluseczka <3

    Ja zdejmowalam obraczke i pierscionek juz tez jakos 2 miesiace przed... zalozylam zaraz po szpitalu ale czasem jeszcze mam jedna reke spuchnieta... bo na jednej mialam zareczynowy a na drugiej obraczke i prawa czesto spuchnieta a lewa nigdy....

    Kendy tak, do pradziadkow :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 24 marca 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    U naa nadal kombinezon jesienny jedynie dzis zmienilam kocyk na cienszy bawelniany. Ale tu hylo moze z 8 stopni i zimny wiatr. Dopiero ma byc cieplej pozniej :(

    Kendy to zalezy tez od dziecka ja mialam.zupelnie inne doswiadczenia. Nigdy nie musialam prowadzic wozka i niesc dziecka. Dla mnie starsze dziecko latwiej ogarnac ;) mimo ze starszak sam sie bawił moze 10min :p jak juz dziecko zacznie raczkowac to w.ogole super okres, chce cos to sobie podejdzie , jak Ty pojdziesz to ono za Toba :D
    Starszak tez zeba mial.dopiero w wieku 7msc ale niektorym i w 3 sie przebijają :p
    Ale właśnie wtedy gdy zaczyna raczkować,czy potem chodzić czy ogólnie się przemieszczać to dopiero dziecko jest absorbujące trzeba oczy mieć dookoła głowy.. i przygotowanie posiłków też dochodzi. Teraz cycek i tyle a później dwa obiadki jeden dla malucha drugi dla nas. ..a i ząbkowanie ...:)małe dzieci mały kłopot...może" kłopot "bardziej zmieniając na "przyjemmy obowiązek ";)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 24 marca 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj ubrałam dopiero obrączkę i pierścionek zaręczynowy ale jakoś mi jeszcze niewygodnie było:)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 24 marca 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis się tatusiowi udało uspac syna i uwaga...odłożyć do łóżeczka ...spał całe 20 min ..to dużo :)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
‹‹ 1004 1005 1006 1007 1008 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ