X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Styczniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Asasa Autorytet
    Postów: 593 419

    Wysłany: 10 września 2020, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młody się zaraził... a u nas nie ma całowania, przytulania i mimo to zaraził się. Ale jak jestem sama w domu z nimi to nie ma możliwości izolacji.

    Myszka tak niestety jest, że ciocie prawdy nie powiedzą żeby rodziców nie martwić. Pewnie to wiesz, ale przy pożegnaniu żyć jej miłej zabawy, powiedz, że się pobawi z dziećmi, z ciociami i przyjdziesz po nią po obiedzie/zupie/drzemce. Jeszcze trochę i będzie dobrze. A Ty nie możesz tak o sobie myśleć, większość dzieci przechodzi to samo. Zobaczysz zaraz będzie wszystko dobrze.

    UAtCp1.png
    mhsv9vvj0znnlhyf.png
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 11 września 2020, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,Jejku nawet nie wiedzialam ze grupa odżyła:)może nas pamiętacie?

    Asasa, Myszk@ lubią tę wiadomość

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1531 1230

    Wysłany: 11 września 2020, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa, pewnie że pamiętamy. Co tam u Was? 😊

    Asasa, niefajnie że taki maluszek załapał, zdrówka dla niego, właściwie to dla obojga 😔 już nie masz noworodka tylko niemowlaczka 😳

    Dziś jakiś postęp, bez płaczu poszła, no jakby ktoś mi dziecko podmienił 😮 za to kompletny regres sikania 🤦‍♀️ od kiedy poszła do przedszkola ani razu tam nie zawołała, codziennie odbieram mokre rzeczy i na sobie tez ma mokre, podejrzewam że jak juz wie że jestem to napięcie puszcza i trochę siusia, ale dziś to aż dzwonili z przedszkola że się spodnie skończyły 🤦‍♀️ 3 pary spodni dałam na 4 godziny pobytu, odebrałam ją w samych majtkach, oczywiście mokrych a 20 minut wcześniej ją przebrały 🙈 ostatnie takie posikiwanie oznaczało katar, ciekawe co będzie teraz

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 12 września 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas powtórka z rozrywki czyli tak jak Marysia byla w wieku Adasia nie przyjeli jej do przedszkola tak teraz muszę się prosić o miejsce dla Adasia.Licze że w pazdzierniku sie zwolni jakies miejsce.A widać że on gotowy.Bardzo dużo mówi,pampersów nie używamy od lutego.Chociaż szczerze mówiąc nie wiem jak będzie sobie radził bez nas bo w sumie nigdzie go nie zostawiamy,czasem
    U dziadkow zostaje na weekend.
    A u was jak pierwsze dni w przedszkolach?

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytuje Wasze historie przedszkolne. Moja nadal w zlobku, nie ma szans na przedszkole panstwowe. Gdyby nie pandemia pewnie bym zastanowiala się nad prywatnym. E teraz pkacic 1500 zl i nie wadono co dalej, jakos mnie zatrzymalo.nawet wlascicielka zlobka trzyma swojego 2,5 dalej w zlobku z tego powodu. Tez myslala dac do przedszkola.
    Mloda po 3 tyg wakcji te, nie chciala wracac i miną nieszczesliwa i czasem z lezka w oku szla do zlobka. A chodzi juz 1,5 roku.. W w zlobku smieje się, bawi, je.
    Dajcie czas swoim przedszkolakom.

    Moja odpieluchowala się w lutym, a potem tez miala hakis regres i mnial. Akurat siedzialam w domu bo bylo wszystko pozamykane. Teraz tez czasem ma wpadki. Dalej boi się robic kupę. 🙄

  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1531 1230

    Wysłany: 14 września 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, u nas z kupą nie ma problemu, no ale to sikanie 🙈 od marca nie nosi pieluch, najpierw było wow, super, bez wpadek, potem regres, potem ciut lepiej a teraz porażka, chociaż po piątku wzięła się w garść i woła. W weekend miała zawalony nos, czyli zwiększone sikanie było na chorobę

    Makasa, Iza też dużo mówi, w domu jej się buzia nie zamyka, ale w przedszkolu panie twierdzą że bardzo mało mówi, do nich w ogóle 🤷‍♀️ no ale widziała je dopiero 5 dni, obce miejsce, dzieci, panie no i po raz pierwszy bez mamy 🤷‍♀️

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 7 października 2020, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wyobraźcie sobie że w lipcu lekarz znalazł podczas usg polipa. Niestety po kilku miesiącach musiałam go usunąć. Zeszłym tygodniu w tych chorych czasach zaliczyam wymaz na covid i następnego dnia abrazje. I wiecie co było najgorsze czekanie na wynik wymazu chociaż teraz 3 tygodnie w oczekiwaniu na histopatologiczny wynik wcale nie jest fajny. Trzymajcie kciuki żeby był ok.

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
  • Asasa Autorytet
    Postów: 593 419

    Wysłany: 4 listopada 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polaj i jak tam? Mam nadzieję, że wynik ok. Swoją droga dziwne, że nie miałaś histeroskopowo usuwanego tego polipa... myślałam, że obecnie to standard.
    Co tam dziewczyny u Was słychać?
    U nas starsza zaakceptowała wreszcie brata po dwóch miesiącach. Przez koronawirusa już 4 tydzień siedzi w domu, nie chodzi do żłobka, w przyszłym tygodniu wreszcie pójdzie, to może choć troszkę odsapnę, bo czasami brak mi siły jak zaczną oboje histerię to nie wiadomo kogo najpierw uspokajać ;-)

    UAtCp1.png
    mhsv9vvj0znnlhyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2020, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polaj jak zdrowie?
    Asasa koronawirusa mam juz dosyć. U mnie w pracy malo kto go nie przeszedl. I mlodzi tez orzechodza go fatalnie. Moze nie szpktal ale po 3 tyg z zycia, a jak wracaja do pracy, to tez nadal strasznie oslabieni.

  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 26 listopada 2020, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny że pytacie.
    W sumie to jeszcze nie byłam u lekarza jak nie okres to przeziębienie. A,w moim przypadku od zawsze trzyma mnie że 3 tygodnie :(

    W pracy urwanie głowy A ze od marca Home Office to nie ma czasu dla siebie. Tak to przynajmniej godzinę w aucie spędzałam. W domu dodatkowo nauczanie zdalne starszaka. Dobrze że jest ogarnięty i sam sobie że wszystkim radzi. Wiadomo trzeba zadania posprawdzac.

    A za chwilę będziemy świętować 3 urodzinki naszych styczniowych dzieciaczkow :)

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
  • cslza Autorytet
    Postów: 1526 1852

    Wysłany: 2 września 2022, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo, czy ktoś tu jeszcze zagląda? Mój stary nick to calza, chciałam sprawdzić czy grupa całkiem umarła ;)

    31.01.2018 Synek 👦 40+3
    7tc [*] 04.2022
    25.02.2023 Bliźnięta 🧑👩 30+6
‹‹ 1502 1503 1504 1505 1506
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ