X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2014
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2014

Oceń ten wątek:
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się styczniowe mamusie :)
    U nas termin na 10.01 :)
    spokojnych kolejnych 5 mies :)

    deJzi lubi tę wiadomość

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :) A jak samopoczucie?
    My przeniosłyśmy się na facebook - zapraszamy! :)

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 18 sierpnia 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podajcie linka.jak bardziej facebookawa jestem :) i calymi dniami tam siedze..to chetnie popisze z Wami.
    Samopoczucie ok :) mdlosci przeszly...tylko gorąco mnie wykańcza.zaczynam sie toczyc pomalutku
    Napisalam priv do DejZi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2013, 12:12

    deJzi lubi tę wiadomość

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2013, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann21 czy Ty nie chcesz do nas dołączyć na facebooku??

    ann21 lubi tę wiadomość

  • mia90 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 października 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ;)
    Termin mam na 7.01.2014r. ;))

  • vaiola Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 października 2013, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, zaszłam w ciąże dzięki Ovu, ale jakoś tak niedawno postanowiłam dołączyć do forum, czy jeszcze mogę? Termin mam na 26.01.14

    córeczka, 26.01.2014, Hania:)
  • vaiola Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 października 2013, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogłabym do Was dołączyć na Fb, bo widzę, że tylko tam działacie:)?

    córeczka, 26.01.2014, Hania:)
  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 2 listopada 2013, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaiola zapraszamy :) Wysłałam zaproszenie na ovu, potem skontaktujemy się przez priv :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2013, 00:03

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • martaa14 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 3 listopada 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakby co to moj nowy login, starego sie nie udalo odzykać :( marta14

    m6jvo8rgtd70ljl9.png
    f2w3csqv3m15yhk0.png
  • ania_14 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 listopada 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moj termin jest na 20 stycznia,murodzilam 27 stycznia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2014, 20:32

    8599skjo9nnu2j11.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 27 listopada 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vaiola wrote:
    Witam, zaszłam w ciąże dzięki Ovu, ale jakoś tak niedawno postanowiłam dołączyć do forum, czy jeszcze mogę? Termin mam na 26.01.14
    widze ze ten sam termin porodu masz;)

    a.png
    a.png
  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 17 marca 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :)

    Jestem Monika, mam 27 lat, mieszkam w Warszawie, 26.01.2015 urodziłam córeczkę - Blankę.

    Niestety od początku miałam problemy z karmieniem, mała nie chciała dobrze złapać cycka, wypluwała, bądź łapała tylko za koniuszek sutka i ciągnęła co spowodowało poranienie sutków. Nie mogłam jej karmić tak bolało :( i odciągałam pokarm. Niestety na początku miałam bardzo mało pokarmu... później przez chwilę karmiłam piersią, ale niestety mój uparciuch lepiej wie jak się złapać do karmienia i znów wypluwanie i awantura... Płakałam całe dnie, że nie chce jeść cycka i nie umiem jej przystawić...

    Po poradach koleżanek kupiłam nakładki na sutki i tak karmię małą do tej pory. Niestety jak szukałam porady laktacyjnej wszędzie były informację, że są płatne, dopiero niedawno udało mi się dostać bezpłatnie, ale Blaneczka już tak przyzwyczaiła się do nakładek, że nie chce jeść bez...

    Mam do Was dziewczyny pytanie, czy któraś też karmi z kapturkami i jak sobie radzicie?
    Doktor z poradni kazała mi dodatkowo pobudzać pierś laktatorem, bo z kapturkiem podobno dziecko tak nie pobudza piersi. Suma sumarum karmie małą, potem bawię się laktatorem (niestety mam ręczny)... Odciągnięte mleko podaje małej raz, lub dwa razy na dobę z butli i szczerze nie wiem czy dobrze robię, że przyzwyczajam ją już do butli?
    Czy zaraz nie będzie chciała z nakładek jeść,bo z butli fajniej leci?
    Tak poradziła mi doktor... Do tego martwie się, czy z nakładek wystarczająco dostaje mleczka, czy się wystarczająco produkuje, po tym jak nastraszyła mnie Pani z poradni...

    Czy któraś z Was karmi tylko kapturkami?

    Pozdrawiam i mam nadzieje być częstszym gościem :)

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
‹‹ 71 72 73 74 75
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ