X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2014
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2014

Oceń ten wątek:
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super deJzi :*

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hope fajnie ze zakupy udane :) a na kiedy wyjazd zaplanowany??
    Jezu znowu narobiłaś smaka :P

    a u nas spadło :) 2 krople deszczu i wyszło znowu słonce, a zapowiadało się ze będzie lalo i grzmiało i nic.. buuuuuu

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zaliczyłam dziś pierwszą kąpiel w wannie od początku ciąży musiałam się położyć zrelaksować na chwile bo samopoczucie dziś tragiczne

    deJzi lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez jakoś nie tak się dziś czuje tak w głowie mi szumi i pustka... :/

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba ta pogoda u nas duchota, wiatrak włączyłam i wcinam lody ;p;p mi to nawet nie szumi;p taka padnieta jestem a jutro do pracy

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok dobrej nocki... papapa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope ale narobiłaś smaka :)

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też wiatrak chodzi cały czas..Właśnie przyszła paczka od teściów :) Duuużo słodyczy,pistacji,pyszna kawa,trochę ubranek dla córci i mała niespodzianka:) Normalnie kocham tych ludzi!!!Lecę ukołysać do snu córcię i sama się położyć.Slodkich snów kochane:)

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam.
    weszłam na wagę
    wazę 49
    ważyłam 52
    a ginek wpisał w karcie ciąży 50
    czyli = ze schudłam 3 kilo


    hope moja staruszka tez mi posyła paczki :) ubrania słodycze, wędlinki, ogorasy, i dla wnuczka przeróżne duperele :) szczerze to ja w ogóle sobie nie kupuje nic na dupę wszytko mi posyła mama :)

    no i robię zakupy przez neta i wysyłają mi to tu do wlch. oczywiście jak się opłaci, mamy strasznie drogo wiec większość rzeczy to z Pl. szczególnie te wszystkie duperele dla dziecka.

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę zazdroszczę Ci wagi ja przytyłam już 9 kg . Na początku 11 ale potem też spadły mi dwa. Chociaż ostatnio już aż tak bardzo mnie nie mdli i troszkę więcej jem .
    Oczywiście wybrane produkty . Są takie ,których widok mnie odrzuca.
    A teraz to chodzi za mną bób . Bób z masełkiem uwielbiam.....

    deJzi lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DeJzi już pisała ale ja się do niej dołączam i zapraszam Wszystkie styczniowe mamuśki na Facebooka do zamkniętej grupy Styczniowe-Mamusie-2014

    deJzi lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bób ja już pomroziłam dla młodego i dla nas :)my już jedliśmy, teraz czeka na ten drugi późniejszy aż wyrośnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok lece obowiązki czekają młody juz zagląda :)

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O zazdroszczę u Nas dopiero zaczyna się pojawiać więc sezon bobowy przed nami :)
    W tym roku mi jeszcze nie wyszło ale na jesień wydzielę sobie miejsce na warzywa w ogródku to będę miała swoje wszystko zaraz po wyjściu z mieszkania.
    Mieszkam niestety w mieszkaniu i mam ogródek 90 m2 więc to jest mój kawałek natury w mieście :D za płotem mam pola i tam nic nie będą budować więc widzę bociany ,sarny ,dziki.
    Ale cały czas będę kombinować z domkiem na wsi. Naszą przeszkodą jest jedynie to,że na mieszkanie mamy kredyt we frankach i musimy chwilę odczekać i liczyć ,że franki na tyle pójdą w dół ,że opłaci nam się sprzedaż. No albo zamiana z przeniesieniem hipoteki.

    Jednak wolałabym sprzedać i kupić wtedy domek na kredyt preferencyjny. W przyszłym roku zdaję egzamin i będę rolnikiem więc będzie mi przysługiwać taki kredyt a to mniejsze oprocentowanie i więcej korzyści.

    deJzi lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas wczoraj popadało ,dzisiaj znów słoneczko ale zdecydowanie lepsze powietrze ...

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kobitki :)

    U nas zrobiło się chłodno, ale po takim upale przyda się trochę żywszego powietrza.

    Też bym bobu zjadła, tylko jakoś się boje. Mąż mi kupił z jakieś 2tyg temu i fatalnie się po nim czuałam ( a zawsze uwielbiałam) i teraz boję się ryzykować...

    deJzi lubi tę wiadomość

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :) Ja dziś ledwo wstałam..nie wiem czemu..na szczęście mam dziś jeszcze trochę spraw do załawienia w związku z urodzinami córci no i wieczorem urodziny koleżanki więc jest co robić i musiałam się zmobilizować:)Zaraz szybkie śniadanko i w rejs..miłego dnia kochane :)

    deJzi lubi tę wiadomość

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się chyba nie mogę DeJzi wysłać wiadomości jak mnie znaleźć, więc napiszę tutaj :)


    zlikwidowałam już namiary na mnie, żeby nie były tak ogólnie dostępne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2013, 08:42

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaks wysłałam Ci zaproszenie więc będziesz mogła dołączyć do grupy

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi dziękuję :*

‹‹ 71 72 73 74 75
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ