BellyBestFriend
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Mag_len
Koleżanka
3

Wysłany: 25 kwietnia, 16:14
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej! Jestem Chyba pierwsza mama z terminem na styczeń 2022😉 czekam na resztę mamus🙂

Karolcia15031
Znajoma
10

Wysłany: 25 kwietnia, 21:28
Cytuj | (1) | Zgłoś
Hej , termin 1 styczeń wita ( taką mam nadzieję )

MojAniolek:(( lubi tę wiadomość

Karolcia15031
Znajoma
10

Wysłany: 25 kwietnia, 21:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mag_len wrote:
Hej! Jestem Chyba pierwsza mama z terminem na styczeń 2022😉 czekam na resztę mamus🙂

Pierwsza ciąża ? Moja już czwarta z czego piwrwsze dziecko urodziłam martwe , druga córeczka sliczna zdrowa, trzecia ciąża poronienie. Mam trochę stracha ,ponieważ ostatnią miesiączka miałam tego samego dnia i miesiąca co przy pierwsaym dziecku, staram się być spokojna ale różnie to bywa..

Mag_len
Koleżanka
3

Wysłany: 25 kwietnia, 22:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
Karolcia15031 wrote:
Pierwsza ciąża ? Moja już czwarta z czego piwrwsze dziecko urodziłam martwe , druga córeczka sliczna zdrowa, trzecia ciąża poronienie. Mam trochę stracha ,ponieważ ostatnią miesiączka miałam tego samego dnia i miesiąca co przy pierwsaym dziecku, staram się być spokojna ale różnie to bywa..
Dla mnie to 3 ciąża, mam już 2 córki.

Mag_len
Koleżanka
3

Wysłany: 25 kwietnia, 22:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
Karolcia, współczuję przeżyć. Oby tym razem było szczęśliwe zakończenie. Robiłaś jakieś badania po poronieniu?

Karolcia15031
Znajoma
10

Wysłany: 26 kwietnia, 13:56
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nie robiłam badań bo to było poronienie w 5 tyg ciąży albo ciąża biochemiczna. Pierwsze dziecko udusiło się pępowiną więc raczej nie miało to nic wspólnego. Zastanawiam się czy nie brać duphastonu bo w pierwszych dwóch brałam bo miałam plamienia i teraz nie wiem co robić a lekarza mam dopiero za 3 tyg. Na kiedy masz termin ? W jakim wieku masz córeczki ?

Mag_len
Koleżanka
3

Wysłany: 26 kwietnia, 17:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
Termin na 5 stycznia. Dziewczyny 5.5 i 3.5 roku🙂
Mam nadzieję, że tym razem będziesz miała spokojna ciąże 🙂

Karolcia15031
Znajoma
10

Wysłany: 26 kwietnia, 20:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
Moja na koniec czerwca 6 lat ☺ też mam taką nadzieję . Kiedy wybierasz się do lekarza? Bo ja myślę że za 3tyg żeby już serce było widać

Mag_len
Koleżanka
3

Wysłany: 26 kwietnia, 20:59
Cytuj | (0) | Zgłoś
Karolcia15031 wrote:
Moja na koniec czerwca 6 lat ☺ też mam taką nadzieję . Kiedy wybierasz się do lekarza? Bo ja myślę że za 3tyg żeby już serce było widać
Ja miałam dziś teleporade po zwolnienie ponieważ mam szkodliwe warunki w pracy. I id razu lekarz wyznaczyła mi wizytę na 6 maja. Mysle, że to wcześnie ale muszę przedłużać zwolnienie.

Karolcia15031
Znajoma
10

Wysłany: 27 kwietnia, 08:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja na razie pracuje , jestem kosmetyczką mobilną tylko najgorsze jest to że kufer do paznokci waży 15kg i muszę go dźwigać,zawieszam go sobie na ramie i staram się nie używać mięsni brzucha ale i tak zastanawiam się czy dobrze robie.

Mag_len
Koleżanka
3

Wysłany: 27 kwietnia, 10:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
Musisz sobie jakiś wozeczek na kuferek znalezc😉
Ja jestem pielęgniarka na bloku operacyjnym. Niestety mamy i rentgen i szkodliwe gazy i nie raz trzeba stać po 2-3 godziny przy stole.

Karolcia15031
Znajoma
10

Wysłany: 27 kwietnia, 20:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
Aha to faktycznie lepiej iść na L4 , gdybym pracowała na etacie to bym od razu poszła ale przy działalnosci dostane grosze na L4 ..moze uda mi się pracować do 3 miesiąca. Mam kufer na kółkach ale po schodach muszę nosić i jak z auta wyciągam to też dość ciężko.

Karolcia15031
Znajoma
10

Wysłany: 27 kwietnia, 20:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
A wizytę u gin mam wczesniej niż chciałam bo 11.05. Kurczę nie wiem czy nie zacząć brać duphastonu tego 10mg , boję się że nagle zaczbe krwawić..co idę do wc to mam stresa

Mag_len
Koleżanka
3

Wysłany: 27 kwietnia, 20:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Wiesz, nie doradzę Ci bo nie brałam w poprzednich ciążach. Ale też się stresuje czy wszystko będzie ok...

Mag_len
Koleżanka
3

Wysłany: 27 kwietnia, 20:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Coś na razie tylko we dwie jestesmy🙂

Karolcia15031
Znajoma
10

Wysłany: 28 kwietnia, 19:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
Może na razie nie będę brała. Zobacze co mi lekarka powie. No bardzo nas mało ale pewnie nie które dziewczyny czekają na testowanie. Powiedziałaś już dziewczynką o ciąży? Ja poczekam do okolo 12 tyg z wiadomością. Pobolewa Cię czesem brzuch ?

MojAniolek:((
Znajoma
3

Wysłany: 28 kwietnia, 19:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dziewczyny. Wg wyliczeń aplikacji również 1 stycznia.😃 Oby wszystko było dobrze, strasznie się boję, jestem po ciazy pozamacicznej. Wizytę mam 6 mają, ale myślę zeby jeszcze w tym tyg "wepchac" się w kolejkę zeby potwierdzić ze dzidzia jest tam gdzie trzeba 😊

Karolcia15031
Znajoma
10

Wysłany: 28 kwietnia, 21:39
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej, gratuluję ☺ heh chyba każda z nas po zobaczeniu 2 kresek zaczyna się martwić..ale chyba trzeba mega wyluzować bo i tak nic nie zmienimy. Mam taki sam termin porody 😁 mi chyba moja nieżyjąca córeczka zrobiła prezent , ponieważ z nią ostatnią miesiączka też miałam 26 marca..😇mam tylko nadziej ,że tym razem będzie inaczej

olinaina
Nowa
2

Wysłany: 29 kwietnia, 10:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny. 👋 Mój termin jest wyliczony na 2 stycznia. :) Termin pierwszej wizyty u gina mam 4 maja, to będzie 6 tc. Za nami starania 1,5 roku, pierwsza ciąża. Życzę wszystkim dużo spokoju i zdrowia 🌼

Mag_len
Koleżanka
3

Wysłany: 29 kwietnia, 19:33
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny! Ale fajnie ze jest nas wiecej🙂
Mój Aniołek ja też mam wizytę 6 maja 🙂

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)