X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczeń 2022
Odpowiedz

Styczeń 2022

Oceń ten wątek:
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 8 maja 2021, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, co prawda ja jestem na wątku grudzień 2021, ale chciałam Wam napisać że w razie jakbyście nie miały żadnych objawów to się nie martwcie, ja aktualnie 9tc i gdyby nie to że nie mam okresu to bym nie wiedziała o ciąży😂 przechodzę zupełnie bezobjawowo 😁
    Powodzenia i trzymam za was kciuki ✊

    Aishha lubi tę wiadomość

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • weal Ekspertka
    Postów: 213 198

    Wysłany: 8 maja 2021, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam w ciąże w noc poślubna 🙈 dziewczyny pytanie z serii „ wstęp do ciążowej histerii „: do okresu i tydzień po terminie miałam duże objawy, mdłości zawroty głowy senność, a teraz jakby wszystko zelżało i się martwie :( tłumacze sobie ze może ten „ wyrzut „ progrsteronu tak na mnie działał, a teraz już trochę organizm ogarnął, ale znowu z drugiej strony jak czyta się cokolwiek na temat „ ustania objawów ciąży „ to .... same wiecie

    Mag_len lubi tę wiadomość

  • Mag_len Autorytet
    Postów: 784 309

    Wysłany: 8 maja 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weal, nieźli jesteście 😅😅
    Co do objawów to mogę Ci tylko powiedzieć że w pierwszych dwóch ciążach praktycznie ich nie miałam a ciąże przebiegały w porządku. Chyba nie ma reguły. Może jest tak jak mówisz i organizm ogarnal już trochę nowy stan🙂

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • monnkej Autorytet
    Postów: 381 582

    Wysłany: 8 maja 2021, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Alutka128 dziękuje za Twój wpis bo sama jestem w początku 7tc a objawów praktycznie zero. Piersi nawet nie są jakoś szczególnie większe.

    Teodor 30.12.2021r. - 3130g, 51cm 💙
    Rita 23.08.2023r. - 3780g, 57cm 🩷
  • Młodamama2 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 8 maja 2021, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam duże objawy jak pisałam wcześniej, dzisiaj mam dzień spodziewanej miesiączki i wszystkie objawy odeszły. Mdłości tylko zostały, ale się nie martwię.

  • Karolcia15031 Autorytet
    Postów: 874 267

    Wysłany: 8 maja 2021, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monnkej jedziemy na jednym wózku bo też dziś mam 6tyg i 1 dzień ☺

    Ja dziewczyny objawy mam chyba wszystkie..dzis wieczorem czułam się jak w 7 miesiącu. Jak wróciłam z pracy o 15 to spałam 2 godziny. A rano u pierwszej klientki o mały włos bym nie zwymiotowała..

    monnkej lubi tę wiadomość

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 9 maja 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie bierzecie witaminy?

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • monnkej Autorytet
    Postów: 381 582

    Wysłany: 9 maja 2021, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę pregna plus :)

    Teodor 30.12.2021r. - 3130g, 51cm 💙
    Rita 23.08.2023r. - 3780g, 57cm 🩷
  • Karolina95 Autorytet
    Postów: 496 157

    Wysłany: 9 maja 2021, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj też 6+1 ;)
    A co do objawów to powiększone piersi od dni spodziewane miesiączki A teraz już mdłości( szczególnie rano ) zwiększony apetyt, senność.. hm jakby wzdety brzuch ;) wyglądam jakbym była już w którymś miesiącu ciąży A nie tyg 😅

    Anielka ❤️

    ojxejw4z1gfzmvbs.png

    qdkkj48afj8ws9jp.png
  • Karolina95 Autorytet
    Postów: 496 157

    Wysłany: 9 maja 2021, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z blizniakami od początku ciąża była zagrożona i skończyła się w 7mies ale pamiętam że przez długi czas miałam mega mdłości, byłam osłabiona, nie miałam siły w ogóle wstawać z łóżka, teraz na szczęście nie jest tak źle ;)

    Anielka ❤️

    ojxejw4z1gfzmvbs.png

    qdkkj48afj8ws9jp.png
  • Karolina95 Autorytet
    Postów: 496 157

    Wysłany: 9 maja 2021, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Jakie bierzecie witaminy?
    Kwas foliowy + większa porcja owoców i warzyw niż zwykle ;)
    Ale ciężko pożegnać mi się z chipsami i innymi przekąskami ... A teraz czuje że mam na to jeszcze większą ochotę 🥺

    Anielka ❤️

    ojxejw4z1gfzmvbs.png

    qdkkj48afj8ws9jp.png
  • Karolcia15031 Autorytet
    Postów: 874 267

    Wysłany: 9 maja 2021, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę witaminer pregna.

    Karolina95 z dziemi było wszystko ok jak tak wczesnie urodziłeś ?

  • Karolina95 Autorytet
    Postów: 496 157

    Wysłany: 9 maja 2021, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia15031 wrote:
    Ja biorę witaminer pregna.

    Karolina95 z dziemi było wszystko ok jak tak wczesnie urodziłeś ?
    Na początku były problemy,miesiąc w szpitalu, jedno samo nie oddychalo, problemy z napięciem mięśniowym. W tym roku kończą 4 lata i rozwijają się bardzo dobrze;)
    Chociaż nadal jeździmy na zajęcia z fizjoterapeuta

    Anielka ❤️

    ojxejw4z1gfzmvbs.png

    qdkkj48afj8ws9jp.png
  • weal Ekspertka
    Postów: 213 198

    Wysłany: 10 maja 2021, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag_len wrote:
    Musisz sobie jakiś wozeczek na kuferek znalezc😉
    Ja jestem pielęgniarka na bloku operacyjnym. Niestety mamy i rentgen i szkodliwe gazy i nie raz trzeba stać po 2-3 godziny przy stole.


    Oooo piona ! Ja co prawda bardziej przychodniana ale tez pielęgniarka ♥️😅

  • Mag_len Autorytet
    Postów: 784 309

    Wysłany: 10 maja 2021, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weal wrote:
    Oooo piona ! Ja co prawda bardziej przychodniana ale tez pielęgniarka ♥️😅
    O widzisz, weal, w każdej ciąży na forum znajduje jakąś koleżankę po fachu 😉pracujesz czy na l4 jesteś? Mi się powoli trochę tęskni za pracą ale cieszę się też z czasu a domu bo zrobiłam sobie duży ogródek z warzywami a i na budowie ciągle jest coś do załatwienia to trochę męża odciążę 😉

    Ja biorę zestaw witamin bcomplex w tym kwas foliowy metylowany, zwykle dha i komplet witamin. W poprzednich ciążach kupowałam te specjalne dla mam ale teraz uznaam że i to i to jest dobre, a te co biorę łykałam też przed ciąża i przy tym zostanę. No i są trochę tańsze niż te dedykowane kobietom w ciazy😉

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 784 309

    Wysłany: 10 maja 2021, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina95 wrote:
    Kwas foliowy + większa porcja owoców i warzyw niż zwykle ;)
    Ale ciężko pożegnać mi się z chipsami i innymi przekąskami ... A teraz czuje że mam na to jeszcze większą ochotę 🥺
    Też mam tak z przekąskami i z niezdrowym jedzeniem.. Od czasu do czasu lubimy sobie z mężem zjeść coś niezdrowego wieczorem gdy dzieci śpią 😅 z drugiej strony raz na jakiś czas małe chipsy nie zaszkodza😉

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • weal Ekspertka
    Postów: 213 198

    Wysłany: 10 maja 2021, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag_len wrote:
    O widzisz, weal, w każdej ciąży na forum znajduje jakąś koleżankę po fachu 😉pracujesz czy na l4 jesteś? Mi się powoli trochę tęskni za pracą ale cieszę się też z czasu a domu bo zrobiłam sobie duży ogródek z warzywami a i na budowie ciągle jest coś do załatwienia to trochę męża odciążę 😉

    Ja biorę zestaw witamin bcomplex w tym kwas foliowy metylowany, zwykle dha i komplet witamin. W poprzednich ciążach kupowałam te specjalne dla mam ale teraz uznaam że i to i to jest dobre, a te co biorę łykałam też przed ciąża i przy tym zostanę. No i są trochę tańsze niż te dedykowane kobietom w ciazy😉


    Ja jeszcze pracuje, ale w zasadzie tylko dlatego, ze nie chce jeszcze mówić o ciąży bo się boje. W środę idę na USG i jak tylko będzie serduszko to lecę na L4. Ale wiadomo ja mam mniej uciążliwe warunki- w zasadzie szczepie i pobieram krew wiec nie ma takich czynn szkodliwych jak u Cievie

  • Karolina95 Autorytet
    Postów: 496 157

    Wysłany: 10 maja 2021, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jesteśmy po wizycie lekarz na usg ocenił ciążę na jakiś 5tydz, nie widać jeszcze ludzika ani nie słychać serduszka .
    Następna wizyta za miesiąc dopiero.. Mam nadzieję, że będzie dobrze.
    Objawy mam więc jestem dobrej myśli

    Anielka ❤️

    ojxejw4z1gfzmvbs.png

    qdkkj48afj8ws9jp.png
  • kamyczek90 Ekspertka
    Postów: 284 99

    Wysłany: 10 maja 2021, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina95 wrote:
    Właśnie jesteśmy po wizycie lekarz na usg ocenił ciążę na jakiś 5tydz, nie widać jeszcze ludzika ani nie słychać serduszka .
    Następna wizyta za miesiąc dopiero.. Mam nadzieję, że będzie dobrze.
    Objawy mam więc jestem dobrej myśli
    A ile czasu minęło od ostatniego okresu?
    Ja będę mieć wizytę w 5tc6d i ciekawa jestem czy będzie coś widać..

    Letrox 125/100
    Pregna Start
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2021, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę omegamed optima forte.
    Kurdę ja to nie mam żadnych objawów :> Tylko wielki apetyt, pizzę jadłabym co 2 dzień ;) no i chyba piersi mam wrażliwsze bo "czuję je" jak karmię..
    A tak poza tym to nic. Oj stres przed wizytą będzie ogromny :/

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ