X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczeń 2022
Odpowiedz

Styczeń 2022

Oceń ten wątek:
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pije mleko 3 razy w dzień i raz w nocy, ale 150-180ml. Za to jedzenie mu bardzo dobrze idzie, nie wiem czy nie za dobrze 😂

    Co do smoczka to jeszcze o tym nie myślałam, dam mu jeszcze czas na odsmoczkowanie. Ale on sobie właśnie czasem sam wsadzi przez sen.
    Pamiętam, że starszy syn nigdy się tego nie nauczył. Leżał i płakał, dziób otwarty, czekał aż mu wsadzę 😄😄

    Nasz Leo już o wiele lepiej, za niecały miesiąc mamy USG jamy brzusznej, ale już wiem, że będzie dobrze. Byliśmy wczoraj prywatnie u lekarza, bo tutejsza służba zdrowia to kpinaaaaa. No i lekarka twierdzi, że znowu idzie mu dużo zębów na raz. Niby 3 i 4 wszystkie. Nie dziwi mnie to, bo tak miał z 1 i 2.
    Tak czy inaczej, wróciło moje wesołe dziecko, bez ciągłych bólów więc i ja wracam do siebie 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2022, 12:12

    Inkaa85 lubi tę wiadomość

  • Aaggaa02 Autorytet
    Postów: 513 102

    Wysłany: 21 grudnia 2022, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, super ze u synka lepiej :)

    Jakbyś napisała o moich synkach. Starszy dosc pozno był odsmoczkowany, i to samo leżał płakał ale sam go nie wsadzil.
    Mlodsyz widać że podobnie.
    No ja się zastanawiam nad odsmoczkowanjem ale teraz znowu widać że bolą go dziasla i boję się zabrać mu smoczka bo może być mu ciężej.
    Poza tym od styczną idzie do żłobka, i tu też będzie dużo zmian. Zmiany w drzemkach i smoczek może nam trochę pomoc.
    Ale też przez niego budzimy się wieeeeleee razy w nocy :(

    Aaggaa02
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 21 grudnia 2022, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Agggaa02 jaki to dylemat, dlatego na razie o tym nie myślę 😅 dam mu jeszcze kilka miesięcy. Może to dziwnie zabrzmi, ale do pobudek nocnych jestem serio przyzwyczajona i pomimo nich się wysypiam 😄

  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 21 grudnia 2022, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nawet jeszcze nie myślałam o odsmoczkowaniu, dostaje smoka tylko do zaśnięcia i często jak zaśnie sama go wypluwa i się nie budzi przy tym, czasami zaczyna płakać w nocy i kwęczęć (czasami raz czasam8 kilka razy się zdarzy) to ja wtedy je smoczka cyk podaję i cisza. Przed nami też żłobek no i zęby bo jeszcze nic nie mamy haha dopiero coś tam zaczyna być wyczuwalne na dole ale jeszcze nawet nie widać

  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 23 grudnia 2022, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie jak u Was z zębami ? W sensie chodzi mi o to co przy zębach , czego mogę się spodziewać? Bo naszej się zaczynają jedynki Dolne wykluwać i zaczęła kaszleć i zastanawiam się czy może mieć to związek?

  • Robin27 Autorytet
    Postów: 566 378

    Wysłany: 24 grudnia 2022, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2023, 11:30

    Azjak lubi tę wiadomość

  • Azjak Ekspertka
    Postów: 218 143

    Wysłany: 24 grudnia 2022, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w środę stan podgorączkowy, 38oC. Córa nie chciała się wcale bawić, tylko się tulać i spać. Myślałam, że to jakaś wirusówka.
    Dzień później, 37oC i zauważyłam, że przebiły się ząbki, 2ki i 3ki na dole oraz coś na górze, ale pokazać nie chciała.
    W piątek też 37oC, ale zachowywała się już normalnie: bawiła się, gaworzyła.
    Dzisiaj ma normalną temperaturę ciała i przygotowujemy się do Wigilii.

    Wesołych pierwszych Świąt z Waszymi bobasami ❤️🎄🎅🎁🎀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2022, 10:36

    Starania od I.2018
    II.2020 - Clo I cykl 😥
    III.2020 - Clo II cykl 😥
    X.2020 - Aromek I cykl 😥
    XI.2020 - Aromek II cykl 😥
    XII.2020 - cykl naturalny - ciąża biochemiczna 6tc [*] 😭💔
    7.I (30dc) beta 68
    11.I (34dc) beta 228
    16.I (39dc) beta 22
    III.2021 - Aromek III cykl 😥
    IV.2021 - Aromek IV cykl🍀🥳🥰
    11.V (26dc) beta 42
    13.V (28dc) beta 114
    17.V (32dc) beta 756
    22.V (37dc) beta 7831
    Córka 31.12.2021 👧🍼
    Starania o drugiego bobasa... od VI.2023
  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam nadzieje ze Święta się udały :)

    Dajcie znać jakie prezenty się sprawdziły dla waszych maluchów, synek dostał troche gotówki i już sama nie wiem co mu za te pieniądze kupić.

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas święta do bani przez to mega przeziębienie małej, ciągle marudziła, płakała i ciągle na ręce ale zaczyna powoli dochodzić do siebie ale baaaardzo powoli a ja jestem wrak. Nie wiem czy to wina zębów czy zbieg okoliczności ale było ciężko, mamy w końcu jakieś zęby przebiły się dwie jedynki Dolne.
    Jeśli chodzi o prezenty to też sama kasa i niewiadomo już co kupować takim szkrabom

  • Robin27 Autorytet
    Postów: 566 378

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2023, 13:39

  • olinaina Koleżanka
    Postów: 58 31

    Wysłany: 5 stycznia 2023, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy wszystkie zabawki świata, bo ciągle ktoś coś przynosi albo oddaje. A Jasiu najbardziej lubi oglądać, jeść i rwać książeczki 🙄 dostał na święta bujak montessori, ale woli wspinać się na kitchen helper i przesuwać go po całym domu. Zaczął zauważać pluszaki i coś do nich gadać, bawi się też figurką goryla i skacze nim po meblach. No a najlepsza do zabawy jest szuflada z makaronami i słoikami 🤭

    Robin, a czy coś się wcześniej działo? Lekarz zlecił czy Twoje przeczucie?

    👶🏼Jan 10.01.2022 r. 👶🏼
  • Robin27 Autorytet
    Postów: 566 378

    Wysłany: 5 stycznia 2023, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2023, 13:39

  • olinaina Koleżanka
    Postów: 58 31

    Wysłany: 5 stycznia 2023, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czujna z Ciebie mamusia. Oby można było to szybko zwalczyć :)
    A jak tam imprezka ROCZKOWA? My jeszcze przed 😋

    👶🏼Jan 10.01.2022 r. 👶🏼
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 5 stycznia 2023, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie że podpowiadacie z tymi zabawkami, nas pytają co małej kupić na roczek a ja sama nie mam pojęcia, interesują ją kartony, garnki, otwieranie szafek i wyłażenie wszędzie :) pieresze kroczki postawiła jak skończyła 10,5 miesiąca teraz już praktycznie gania. my też jeszcze przed organizacją roczku.
    Janie pobierałam córce jeszcze krwi i zastanawiam się czy pobierać tak dla sprawdzenia czy odpuścić skoro jest ok.
    Zaczynacie już kolejne szczepienia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2023, 22:17

  • Robin27 Autorytet
    Postów: 566 378

    Wysłany: 6 stycznia 2023, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2023, 13:40

  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 7 stycznia 2023, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w sumie zabawki są fajne ale jak mama się z nim nimi bawi.. A tak żeby sam się czymś zabawił to ciężko, wszystko na chwilę.
    U nas tez już po pierwszych urodzinach ale nie robiliśmy imprezki. Dostał ciasteczko, świeczkę, zaśpiewaliśmy sto lat z mężem i córka i tyle. Córce tez nie robiliśmy roczku bo ja akurat wtedy przeżywałam katusze będąc z małym w ciąży i nie byłabym w stanie ogarnąć imprezy także stwierdziliśmy ze jemu tez nie robimy żeby było sprawiedliwie 😜

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
  • Aaggaa02 Autorytet
    Postów: 513 102

    Wysłany: 8 stycznia 2023, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym odpuściła chętnie imprezę roczkowa, po świętach i okresie między świątecznym kiedy to je organizowałam i miałam gości z nocowaniem. Najchętniej bym nie robiłam nic 🤪
    Jednak z 2 maluchów to jest dużo pracy.
    No ale dla rodziny, samych dziadków na pewno coś będę musiała zrobic.
    U nas synek bawi się zabawkami brata, niekoniecznie dostosowanymi do jego wieku.
    Jeśli chodzi o prezenty to Myślałam o domku dumel, matami sensorycznymi.

    Na święta synek dostał taka zabawkę do przeciągania kabelków, lubi się tym bawić, kostkę sensoryczna. Chwilę się tym zajmie.



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2023, 14:06

    Aaggaa02
  • Aaggaa02 Autorytet
    Postów: 513 102

    Wysłany: 8 stycznia 2023, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie odczucie ze lekarze sami z siebie nie zlecają badań. Moja pediatra zawsze zwala na ząbkowanie, taka uroda itd
    Na wszystkie badania 6musz prosić o skierowania. Charcze mu w nosku od urodzenia, mam za sucho w domu, mimo nawilżaczy w każdym pokoju, latem jest za ciepło itd itd

    Aaggaa02
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak szczepienia ? Robicie już te co zaplanowane na roczek dziecka?

  • Robin27 Autorytet
    Postów: 566 378

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2023, 13:40

    Inkaa85 lubi tę wiadomość

‹‹ 342 343 344 345 346 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ