X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczeń 2022
Odpowiedz

Styczeń 2022

Oceń ten wątek:
  • MojAniolek:(( Ekspertka
    Postów: 216 109

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj beta 1122 😊 wzrasta ponad 120 % 🤗 powiedźcie mi czy wy też może macie kłucia po bokach w podbrzuszu? Cos jakby klucie jajnika...

    iv09hdgeq0dhcjwd.png

    27.04.2020 - ciąża pozamaciczna 😔
    24.04.2021 - ⏸ 🤰
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 723 266

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam kłucia i bardzo bola mnie plecy, nie pamiętam żeby w poprzednich ciążach az tak bardzo mi to dokuczało. ponoć to kwestia hormonów, luzują się więzadła i wszystko sie dostosowuje pod ciąże.
    piękna beta, ja robiłam tylko dwa razy i odpuściłam bo bardzo mnie stresuje to czekanie na wyniki :)

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • MojAniolek:(( Ekspertka
    Postów: 216 109

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wytrzymałam i bylam dzisiaj u lekarza 🙈 Jest kropeczka 😃 narazie sam pęcherzyk ciążowy, 17 maja druga wizyta na ktorej powinno bić już serduszko 😊

    iv09hdgeq0dhcjwd.png

    27.04.2020 - ciąża pozamaciczna 😔
    24.04.2021 - ⏸ 🤰
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 723 266

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MójAniolek super wieści! 🙂 Ja już przebieram nogami przed pierwszą wizyta a to jeszcze 6 dni, dobrze że mam na 11, bo w poprzednich ciążach zawsze miałam wizyty po południu i strasznie dłużył mi się ten dzień.

    Ewelina..nowa lubi tę wiadomość

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • MojAniolek:(( Ekspertka
    Postów: 216 109

    Wysłany: 1 maja 2021, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zleci😉 wczoraj z tego całego stresu i szczęścia zapomnialam zapytać się o kosmetyki. Co mogę, czego nie mogę. Mialam tyle pytań i koniec końców nie zapytałam o nic 😅

    iv09hdgeq0dhcjwd.png

    27.04.2020 - ciąża pozamaciczna 😔
    24.04.2021 - ⏸ 🤰
  • Karolcia15031 Autorytet
    Postów: 874 267

    Wysłany: 3 maja 2021, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie co dziennie pobolewa brzuch i czasem jajniki. Bety nie robiłam . Wizytę mam 11.05 ale ostatnio jakoś jestem spokojna o tą ciążę. Jak wszystkko będzie ok to ta ciąża chyba szybko zleci , ponieważ chce jak najdłużej pracować a w sierpniu lub wrzesniu ruszamy z budową 😂 także będzie ciekawie

  • Mag_len Autorytet
    Postów: 723 266

    Wysłany: 3 maja 2021, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia15031 ja z kolei w tej ciazy bardzo sie martwię, jakos poprzednie przeszłam spokojnie ale wsród znajomych i rodziny mialam duzo smutnych zakończeń i w[racy tez różne rzeczy widziałam i słyszałam, ze boje się jak nigdy wcześniej, właśnie chyba dlatego robiłam bete, bo w poprzednich dwóch ciążach nie robiłam.
    Mówisz, ze będziecie się budowac... czeka Was duzo pracy, my właśnie jestesmy na końcówce. liczę, że jakoś lipiec/sierpień sie przeprowadzimy. Przygotuj sie, na wydatki wyższe niż zakładasz o na wydłużony czas prac :) choc ja nie moge narzekac, bo czesc prac robi maż cześć braliśmy ekipy i wszystkie sprawdziły sie bardzo ale trafiały się jakies niespodzianki niezależne od nich i od nas, które wydłużały wszystko :)

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • Karolcia15031 Autorytet
    Postów: 874 267

    Wysłany: 3 maja 2021, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumie Cię , teraz te ciążę są inne niż kiedyś..gdzie się nie patrzy to dziewczyny mają straszne przezycia. Eh obawiam się tej budowy bardzo , a jeszcze bardziej kosztów. Nie wiem ile czasu dam radę pracować , a pieniądze są potrzebne ogromne. Dlatego o ile wszystko będzie ok i dziecko będzie w miarę grzeczne to po 3 miesiacach powoli będę wracała do pracy. Mam nadzieję że chociaż część klientek wróci do mnie.

  • Karolcia15031 Autorytet
    Postów: 874 267

    Wysłany: 3 maja 2021, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Ci że nie bawem skończycie 😉

  • Karolina95 Autorytet
    Postów: 496 157

    Wysłany: 3 maja 2021, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Test zrobiony 1.05 pozytywny :)
    Według moich obliczeń początek stycznia będzie dzidziuś.
    Jestem jeszcze przed pierwszą wizyta

    Anielka ❤️

    ojxejw4z1gfzmvbs.png

    qdkkj48afj8ws9jp.png
  • Karolina95 Autorytet
    Postów: 496 157

    Wysłany: 3 maja 2021, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam Już 2x w ciąży pierwsza poronilam :(
    Z 2 mam bliźniaki w tym roku kończą 4 lata 😁
    W ciąży bliźniaczej miałam problemy z szyjką, wiecie może jaka powinna być na początku ciazy ?Dzisiaj nie wytrzymałam i sprawdziłam jaka jest, jest miękka ale też nie do końca zamknięta:(
    Martwię się aby nie powtórzył się to co było:(

    Anielka ❤️

    ojxejw4z1gfzmvbs.png

    qdkkj48afj8ws9jp.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 723 266

    Wysłany: 3 maja 2021, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Karolina! Miło Cię widzieć wśród nas🙂
    Zazdroszczę bliźniaków 😅
    Niestety nie pomogę z szyjka bo nie badałam teraz w ciąży... Byle do pierwszej wizyty, żeby się trochę uspokoić 🙂

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 723 266

    Wysłany: 3 maja 2021, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia15031 wrote:
    Rozumie Cię , teraz te ciążę są inne niż kiedyś..gdzie się nie patrzy to dziewczyny mają straszne przezycia. Eh obawiam się tej budowy bardzo , a jeszcze bardziej kosztów. Nie wiem ile czasu dam radę pracować , a pieniądze są potrzebne ogromne. Dlatego o ile wszystko będzie ok i dziecko będzie w miarę grzeczne to po 3 miesiacach powoli będę wracała do pracy. Mam nadzieję że chociaż część klientek wróci do mnie.
    Duży dom budujecie? My ok 130 m. Teraz ceny materiałów baaardzo poszły do góry...

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • Młodamama2 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 4 maja 2021, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 💕
    Jeszcze nieśmiało i niepewnie się witam, jestwm jeszcze przed dniem spodziewanej miesiączki.
    Dzisiaj wyszły bardzo delikatne 2 kreski na dwóch testach. Jednak jakoś czuje, ze jestem w ciąży. Jeśli jestem to jest to moja 3 ciąża

  • Karolcia15031 Autorytet
    Postów: 874 267

    Wysłany: 4 maja 2021, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina95 wrote:
    Byłam Już 2x w ciąży pierwsza poronilam :(
    Z 2 mam bliźniaki w tym roku kończą 4 lata 😁
    W ciąży bliźniaczej miałam problemy z szyjką, wiecie może jaka powinna być na początku ciazy ?Dzisiaj nie wytrzymałam i sprawdziłam jaka jest, jest miękka ale też nie do końca zamknięta:(
    Martwię się aby nie powtórzył się to co było:(

    Witam i gratuluję nowym dziewczyną 😊 ja mam dość twardą ale nie do końca zamknięta,może to przez to że pierwsze dziecko urodziłam naturalnie. Nie ma co się na razie martwić. Zazdroszczę bliźniaków , w drugiej ciąży bardzo chciałam , dwie pieczenie na jednym ogniu i bym już interes zamkneła 😂

    Mag_lena my będziemy mieć 100m uzytkowej + garaż 22 + 7kotlownia.

  • MojAniolek:(( Ekspertka
    Postów: 216 109

    Wysłany: 4 maja 2021, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olinaina wrote:
    Cześć dziewczyny. 👋 Mój termin jest wyliczony na 2 stycznia. :) Termin pierwszej wizyty u gina mam 4 maja, to będzie 6 tc. Za nami starania 1,5 roku, pierwsza ciąża. Życzę wszystkim dużo spokoju i zdrowia 🌼
    Witamy i gratulujemy kochane !😃 olinaina byłaś na wizycie?

    iv09hdgeq0dhcjwd.png

    27.04.2020 - ciąża pozamaciczna 😔
    24.04.2021 - ⏸ 🤰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2021, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo nieee 😢 tak czekałam na ten miesiąc i liczyłam na jakieś 🍀STYCZEŃ🍀 albo 💜STYCZEŃ💜 a tu takie smutne , zimne styczeń2022 😭😭😭

  • Mag_len Autorytet
    Postów: 723 266

    Wysłany: 4 maja 2021, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1991 wrote:
    Ooo nieee 😢 tak czekałam na ten miesiąc i liczyłam na jakieś 🍀STYCZEŃ🍀 albo 💜STYCZEŃ💜 a tu takie smutne , zimne styczeń2022 😭😭😭
    Hehe🙂jak zakładałam to nie miałam głowy do nazwy😅 chyba mogę edytowac🤔

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 723 266

    Wysłany: 4 maja 2021, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młodamama2 wrote:
    Dzień dobry 💕
    Jeszcze nieśmiało i niepewnie się witam, jestwm jeszcze przed dniem spodziewanej miesiączki.
    Dzisiaj wyszły bardzo delikatne 2 kreski na dwóch testach. Jednak jakoś czuje, ze jestem w ciąży. Jeśli jestem to jest to moja 3 ciąża
    Hej! Też miałam blada kreskę przed terminem miesiączki a potem w terminie już gruba🙂także czekaj cierpliwie🙂

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag_len wrote:
    Hehe🙂jak zakładałam to nie miałam głowy do nazwy😅 chyba mogę edytowac🤔


    Hehe daj spokoj , śmieje się 😜 ale ciezko się ze starających przenieść na fioletowa stronę 😅 bo tu takie wszystko inne.

    Ja jutro mam transfer 😍 i bardzo mocno wierze że się uda , ściągam wszystkie myśli w ra stronę. Jak się uda to będę osłaniać tyły stycznia 😎 Gratuluje kochaniutkie i czekajcie na mnie 🥰😘

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ