X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 💚STYCZEŃ 2021💚
Odpowiedz

💚STYCZEŃ 2021💚

Oceń ten wątek:
  • nattalia Znajoma
    Postów: 23 13

    Wysłany: 17 listopada 2020, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juudi wrote:
    Jak można dołączyć do was na Fb?
    Przyłączam się do pytania :-)

    zud3vfxmqtq93phb.png

    17.09 połówkowe ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2020, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama bąbelka. Zapisz się na teleporade chociaż. Diabetolog ci powie ci i jak i zaleci już dietę. Dietę możesz zacząć żeby nie szkodzić dziecku. Przede wszystkim wyrzuć słodycze, białe pieczywo, mąkę biała. Sporo nas właśnie z cukrzyca że styczniowej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2020, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nattalia wrote:
    Przyłączam się do pytania :-)


    Napisałam dziewczyna na Facebooku żeby tu zajrzały.

  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4014 5394

    Wysłany: 18 listopada 2020, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nattalia wrote:
    Przyłączam się do pytania :-)


    Wyslalam zaproszenie do przyjaciolek. Dalej podesle instrukcje na priv :)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • _lucky_ Autorytet
    Postów: 300 475

    Wysłany: 19 listopada 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no jakby ktos chcial dolaczyc na FB to zaproszenie do przyjaciolek do Enigvy albo do mnie :)
    Rzadko tu zagladamy bo sie nic nie dzieje ale jestesmy :)

    Enigvaa lubi tę wiadomość

    thgf3e3kp0n5rgaf.png
    05.2017 - 🎀 córeczka
    Czekamy na drugą córeczkę - rośnij zdrowo 🙏
    30.12.2020 ❤ 3500g
    💔 11.2019 👼
  • Mama bąbelka Koleżanka
    Postów: 46 24

    Wysłany: 29 listopada 2020, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka85 wrote:
    Mama bąbelka. Zapisz się na teleporade chociaż. Diabetolog ci powie ci i jak i zaleci już dietę. Dietę możesz zacząć żeby nie szkodzić dziecku. Przede wszystkim wyrzuć słodycze, białe pieczywo, mąkę biała. Sporo nas właśnie z cukrzyca że styczniowej.
    Dziękuję za troskę :) dołączyłam do grupy cukrzycowych mam na facebooku. Dziewczyny bardzo mi pomogły, wiele wytłumaczyły. Glukometr mam z przychodni. Jakoś ogarnęłam temat :)

  • Marcelina715 Ekspertka
    Postów: 202 156

    Wysłany: 8 marca 2021, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej!

    Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Co tam u Was, dziewczyny?

    Ja swoją córeczkę urodziłam przez CC. Sama operacja była naprawdę piękna. Mogłam się przywitać z Małą, ucałować, przystawiono mi ją do piersi jeszcze na sali operacyjnej. Potem oddaną ją Tacie na kangurowanie. To było naprawdę cudowne doświadczenie.

    Niestety po operacji wystąpiły u mnie komplikacje. Dostałam krwotoku wewnętrznego. Trzeba było mnie ponownie otwierać, usunąć niektóre narządy, przetoczono krew.

    Sześć tygodni po porodzie udałam się na wizytę kontrolną do swojej lekarz prowadzącej. Niestety nie wszystko jest w porządku. W moim brzuchu nadal zbiera się płyn (nie wiadomo co to dokładnie jest), a narządy są nienaturalnie poprzesuwane. Bardzo, bardzo nie chcę pójść znowu do szpitala. Mam nadzieję, że płyn zacznie wchłaniać się sam. Ponowna kontrola za dwa tygodnie.

    Na szczęście córeczka jest zdrowa i rośnie jak na drożdżach. Było podejrzenie wady serduszka ze względu na szmery, ale okazało się, że to tylko pozostałości po życiu płodowym i powinny wkrótce same zaniknąć.

    Mój starszy syn nie odstawił się jeszcze od piersi, więc karmię oba dzieciaczki w tandemie :) Bywa ciężko, ale to wspaniałe doświadczenie.

    Mam nadzieję, że u wszystkich styczniówek wszystko w porządku.

    Listopad 2018 - syn
    Styczeń 2021 - córka.
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 21 maja 2021, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nie wiem czy tu zaglądacie ale miałam być mama razem z wami w styczniu 2021 niestety musiałam was opuścić ale wygląda na to że będę mama w grudniu 2021 tym razem ciąża wyglada na prawidlowa, a termin z om wypada mi na 24.12 😀

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2021, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Jestem studentką elektroradiologii, jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej, czy mogę prosić o wypełnienie ankiety?
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlmvAvFQPz7V4xNaHOjYnPw57eQAP4VUpsRbHBx2ZldgM0PA/viewform?usp=sf_link

    Pozdrawiam i dziękuję

  • Adna Ekspertka
    Postów: 123 117

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta..a wrote:
    Cześć dziewczyny, nie wiem czy tu zaglądacie ale miałam być mama razem z wami w styczniu 2021 niestety musiałam was opuścić ale wygląda na to że będę mama w grudniu 2021 tym razem ciąża wyglada na prawidlowa, a termin z om wypada mi na 24.12 😀
    Oczywiście, że pamiętamy. :)
    Serdecznie Ci gratuluję ciąży i oby była tuurbo nudna. Kiedy prenatalne? już są jakieś domysły co się tam rozgościło w brzuchu? :)


    Marta..a lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmrkhsisqb.png
    11 dpo- beta 124,31 prog 100,09 nmol/l
    14 dpo- beta 714,44 prog 100,04 nmol/l🤰
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adna wrote:
    Oczywiście, że pamiętamy. :)
    Serdecznie Ci gratuluję ciąży i oby była tuurbo nudna. Kiedy prenatalne? już są jakieś domysły co się tam rozgościło w brzuchu? :)

    23.06, na razie wiem ze rośnie dobrze 😃

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • PatkaPP Autorytet
    Postów: 372 459

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta..a wrote:
    Cześć dziewczyny, nie wiem czy tu zaglądacie ale miałam być mama razem z wami w styczniu 2021 niestety musiałam was opuścić ale wygląda na to że będę mama w grudniu 2021 tym razem ciąża wyglada na prawidlowa, a termin z om wypada mi na 24.12 😀

    Gratuluję córeczki!

    Mam nadzieję że u Was dziewczyny jest wszystko w porządku. Wszystkiego najlepszego na te dziecięce roczki! Niech Wam maluszki rosną zdrowo.

    Wpadłam do Was, bo ja w końcu znów na początku drogi, może lipiec 2022 będzie mi przychylny. Proszę Was nieśmiało o trzymanie kciuków i serdecznie pozdrawiam!

    Proszę również o przekazanie życzeń i pozdrowień na grupę na FB ;)

    Trzymajcie się :)

    Marta..a, antonna lubią tę wiadomość

    3jgxskjopx38dbpv.png
    07.2020 - 16tc👼💔
    05.2019 - Zosia ❤️
‹‹ 230 231 232 233 234
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ