X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Studentki :)
Odpowiedz

Studentki :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • e_v_e Ekspertka
    Postów: 209 313

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na uczelniach te regulaminy czasem sa tak bezsensowne, ze zastanawiam sie, kto je wymyśla :/

    w57vhgqsvnsaad78.png
  • e_v_e Ekspertka
    Postów: 209 313

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kark będę musiała sie wyczytać w regulamin :)

    w57vhgqsvnsaad78.png
  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ja tez studenka :) wlasnie skończyłam pierwszy rok pedagogiki na Akademii Pomorskiej w Słupsku tylko ja studiuje zaocznie :)

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • patulla Autorytet
    Postów: 2533 2103

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:-)
    Pierwszego synka urodziłam w kwietniu 2013r kończąc 4 rok studiów dziennych, a drugiego urodziłam w tym roku w kwietniu kończąc 5 rok. DEAN nie brałam. Pod koniec obu ciąż miałam problemy i musiałam leżeć.q ale z wykładowcami można było się dogadać i obecności nie były istotne. Jedyny mój problem teraz to brak gotowej pracy magisterskiej, ale mam nadzieje, ze w wakacje ja napiszę i juz jesienią się obronie.

    Pozdrawiam studiując mamusie i trzymam za Was kciuki:-)

    e_v_e lubi tę wiadomość

    dqprj44jb8yg6zfw.png9f7jx1hpfxfexs93.png
    l22ne6ydz3bwmwg9.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Ja na środki z uczleni nauczyłam się nie liczyć :/
    U nas, żeby cokolwiek dostać musisz mieć miesięczny dochód minimum 1000zł, ale nie więcej niż chyba 800zł na członka rodziny, więc jak was było 2 to zarobki za rok 2013 musicie mieć 1600zł brutto zarabiane przez jedną osobę O.o

    My nie mieliśmy zarobków jak cokolwiek chcieliśmy, bo zaczynaliśmy oboje na zaocznych, dopiero po inż. mąż poszedł na zaoczne, to powiedzieli nam, że nie możemy nic dostać (mimo socjalnego i becikowego państwowego) bo nie mamy tego minimalnego miesięcznego zarobku 1000zł brutto O.o

    Ale co uczelnia to obyczaj, może u was jest normalniej...


    Na UG też tak jest niestety. ;/ Dlatego w tym roku się spięłam i dostanę od 5 roku stypendium naukowe. Całe 310 zł. Chociaż tyle, bo przynajmniej te stypendia nie są uzależnione od sytuacji materialnej studenta.

    A na UAMie w Poznaniu jest jeszcze gorzej, bo tam ciąża nie jest powodem do zapomogi. Od tego roku, bo wcześniej przyznawano. Niestety to się zmieniło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2014, 19:20

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • fizjo Autorytet
    Postów: 560 476

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka

    Ja wziełam dziekanke na ostatni semestr (termin porodu zbiegł się z obroną)a że studiowałam fizjoterapię...to nie było możliwe podchodzenie do egz z 9mc brzucholkiem. Wykładowcy patrzyli raczej przychylnie- do 5mc normalnie uczestniczyłam we wszystkich zajęciach. Problem stanowiły trochę praktyki...ale na szczęście nie odbiło się to na mnie i dziecku. Studiowałam na Awfie w Poz-niu.

    Pozdro:* i powodzenia na sesji:****

    P.S brakuje mi trochę tego maratonu studiów :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    (...)My nie mieliśmy zarobków jak cokolwiek chcieliśmy, bo zaczynaliśmy oboje na zaocznych, dopiero po inż. mąż poszedł na zaoczne(...)
    Tfu, tfu, zaczynaliśmy oboje na dziennych oczywiście mój błąd, na zaocznych byśmy oboje pracowali :P

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ