X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Stres w ciaży
Odpowiedz

Stres w ciaży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Andziaw32 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 15 marca 2022, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane.
    Wiem, że dla niektórych może to być śmieszne, ale jak radzicie sobie z nadmiarem emocji? A dokładnie nadmiarem stresu w ciąży... Mam wrażenie, że odkąd jestem w drugiej ciąży wszystko martwi mnie kilka razy bardziej. Ostatni natłok informacji o wojnie nie pomaga...
    W wolnym czasie staram się łapać wszystkiego co rozluźnia i pozwala zająć myśli. Macie może jakieś rady?

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 15 marca 2022, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziaw32 wrote:
    Hej kochane.
    Wiem, że dla niektórych może to być śmieszne, ale jak radzicie sobie z nadmiarem emocji? A dokładnie nadmiarem stresu w ciąży... Mam wrażenie, że odkąd jestem w drugiej ciąży wszystko martwi mnie kilka razy bardziej. Ostatni natłok informacji o wojnie nie pomaga...
    W wolnym czasie staram się łapać wszystkiego co rozluźnia i pozwala zająć myśli. Macie może jakieś rady?


    Witaj 🙂 Jako mama 5 dzieci powiem Ci że stres z nami zawsze będzie nie da się tego uniknąć czy jesteś w ciąży , czy dziecko się urodzi , pójdzie do przedszkola , szkoły , wyższych szkół itp można to przezwyciężyć np słuchać spokojnej muzyki , joga , wyciszyć się , pójść na spacer to rozbija te myśli li szczera rozmowa z przyjaciółką , siostrą albo mamą .

    Gratuluję z całego serca drugiego cudu pod serduszkiem 🥰.

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Anitka48244 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 marca 2022, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Myślę, że przede wszystkim rozmowa.
    Ja jeszcze polecę Ci to co poleciła mi moja psycholog - warto sobie dać "Szlaban na wiadomości". Po prostu jakoś głowa spokojniejsza. Ciąża to bardzo stresujący czas, ale trzeba być silną dla zdrowia swojego i swojego dziecka :)

    Mogę Ci jeszcze polecić live, który organizujemy w mojej firmie. W czwartek 17.03 będziemy mieć rozmowę z psychologiem o stresie w ciąży (bo w tej branży działam). Zamierzamy transmitować na insta @venicci_pl. Nie chce reklamować, ale jednocześnie zapraszam, bo to na pewno dobra dawka wiedzy.

    Trzymam za Ciebie kciuki!

  • Andziaw32 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 15 marca 2022, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona koniczyna wrote:
    Witaj 🙂 Jako mama 5 dzieci powiem Ci że stres z nami zawsze będzie nie da się tego uniknąć czy jesteś w ciąży , czy dziecko się urodzi , pójdzie do przedszkola , szkoły , wyższych szkół itp można to przezwyciężyć np słuchać spokojnej muzyki , joga , wyciszyć się , pójść na spacer to rozbija te myśli li szczera rozmowa z przyjaciółką , siostrą albo mamą .

    Gratuluję z całego serca drugiego cudu pod serduszkiem 🥰.

    Cześć! Dziękuję za odpowiedź. Może faktycznie spróbuje się skupić na rozmowie z bliskimi. Spacery już mi bardzo pomagają :) Bardzo mi miło za te wskazówki <3

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Andziaw32 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 15 marca 2022, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka48244 wrote:
    Hej. Myślę, że przede wszystkim rozmowa.
    Ja jeszcze polecę Ci to co poleciła mi moja psycholog - warto sobie dać "Szlaban na wiadomości". Po prostu jakoś głowa spokojniejsza. Ciąża to bardzo stresujący czas, ale trzeba być silną dla zdrowia swojego i swojego dziecka :)

    Mogę Ci jeszcze polecić live, który organizujemy w mojej firmie. W czwartek 17.03 będziemy mieć rozmowę z psychologiem o stresie w ciąży (bo w tej branży działam). Zamierzamy transmitować na insta @venicci_pl. Nie chce reklamować, ale jednocześnie zapraszam, bo to na pewno dobra dawka wiedzy.

    Trzymam za Ciebie kciuki!

    Dziękuję Anitka. Ok, może zerknę. Właśnie przede wszystkim zależy mi na zdrowiu dziecka <3

    Pozdrawiam

  • Nicka Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 29 marca 2022, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zawsze pomaga dobra książka

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ