BellyBestFriend
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Andziaw32
Nowa
1

Wysłany: 15 marca, 08:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej kochane.
Wiem, że dla niektórych może to być śmieszne, ale jak radzicie sobie z nadmiarem emocji? A dokładnie nadmiarem stresu w ciąży... Mam wrażenie, że odkąd jestem w drugiej ciąży wszystko martwi mnie kilka razy bardziej. Ostatni natłok informacji o wojnie nie pomaga...
W wolnym czasie staram się łapać wszystkiego co rozluźnia i pozwala zająć myśli. Macie może jakieś rady?

Zielona koniczyna
Autorytet
139

Wysłany: 15 marca, 09:38
Cytuj | (0) | Zgłoś
Andziaw32 wrote:
Hej kochane.
Wiem, że dla niektórych może to być śmieszne, ale jak radzicie sobie z nadmiarem emocji? A dokładnie nadmiarem stresu w ciąży... Mam wrażenie, że odkąd jestem w drugiej ciąży wszystko martwi mnie kilka razy bardziej. Ostatni natłok informacji o wojnie nie pomaga...
W wolnym czasie staram się łapać wszystkiego co rozluźnia i pozwala zająć myśli. Macie może jakieś rady?

Witaj 🙂 Jako mama 5 dzieci powiem Ci że stres z nami zawsze będzie nie da się tego uniknąć czy jesteś w ciąży , czy dziecko się urodzi , pójdzie do przedszkola , szkoły , wyższych szkół itp można to przezwyciężyć np słuchać spokojnej muzyki , joga , wyciszyć się , pójść na spacer to rozbija te myśli li szczera rozmowa z przyjaciółką , siostrą albo mamą .

Gratuluję z całego serca drugiego cudu pod serduszkiem 🥰.

Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
Na ovufriend i bbf od 2016 r.
" Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
Jan Paweł II

Anitka48244
Nowa
0

Wysłany: 15 marca, 09:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej. Myślę, że przede wszystkim rozmowa.
Ja jeszcze polecę Ci to co poleciła mi moja psycholog - warto sobie dać "Szlaban na wiadomości". Po prostu jakoś głowa spokojniejsza. Ciąża to bardzo stresujący czas, ale trzeba być silną dla zdrowia swojego i swojego dziecka :)

Mogę Ci jeszcze polecić live, który organizujemy w mojej firmie. W czwartek 17.03 będziemy mieć rozmowę z psychologiem o stresie w ciąży (bo w tej branży działam). Zamierzamy transmitować na insta @venicci_pl. Nie chce reklamować, ale jednocześnie zapraszam, bo to na pewno dobra dawka wiedzy.

Trzymam za Ciebie kciuki!

Andziaw32
Nowa
1

Wysłany: 15 marca, 09:55
Cytuj | (1) | Zgłoś
Zielona koniczyna wrote:
Witaj 🙂 Jako mama 5 dzieci powiem Ci że stres z nami zawsze będzie nie da się tego uniknąć czy jesteś w ciąży , czy dziecko się urodzi , pójdzie do przedszkola , szkoły , wyższych szkół itp można to przezwyciężyć np słuchać spokojnej muzyki , joga , wyciszyć się , pójść na spacer to rozbija te myśli li szczera rozmowa z przyjaciółką , siostrą albo mamą .

Gratuluję z całego serca drugiego cudu pod serduszkiem 🥰.

Cześć! Dziękuję za odpowiedź. Może faktycznie spróbuje się skupić na rozmowie z bliskimi. Spacery już mi bardzo pomagają :) Bardzo mi miło za te wskazówki <3

Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

Andziaw32
Nowa
1

Wysłany: 15 marca, 09:56
Cytuj | (0) | Zgłoś
Anitka48244 wrote:
Hej. Myślę, że przede wszystkim rozmowa.
Ja jeszcze polecę Ci to co poleciła mi moja psycholog - warto sobie dać "Szlaban na wiadomości". Po prostu jakoś głowa spokojniejsza. Ciąża to bardzo stresujący czas, ale trzeba być silną dla zdrowia swojego i swojego dziecka :)

Mogę Ci jeszcze polecić live, który organizujemy w mojej firmie. W czwartek 17.03 będziemy mieć rozmowę z psychologiem o stresie w ciąży (bo w tej branży działam). Zamierzamy transmitować na insta @venicci_pl. Nie chce reklamować, ale jednocześnie zapraszam, bo to na pewno dobra dawka wiedzy.

Trzymam za Ciebie kciuki!

Dziękuję Anitka. Ok, może zerknę. Właśnie przede wszystkim zależy mi na zdrowiu dziecka <3

Pozdrawiam

Nicka
Znajoma
0

Wysłany: 29 marca, 12:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mi zawsze pomaga dobra książka

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)