X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Strach przez seksem we wczesnej ciazy
Odpowiedz

Strach przez seksem we wczesnej ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 10 maja 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak wyzej...czy wy macie obawy tak.jak ja przed seksem na wczesnym etapie ciazy? Bo ja unikam bo strasznie sie boje ze cos sie stanie :( czy to tylko moje jakies glupie mysli?

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 10 maja 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli odczuwasz strach to bez sensu się zmuszać. W pierwszej ciąży miałam obawy przez całą ciążę. W drugiej i trzeciej zupełnie inne nastawienie pozwoliło się cieszyć ze zblizeń.

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 26 maja 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zarówno w pierwszej ciąży jak i w drugiej ciąży miałam obawy. W pierwszej zrezygnowaliśmy dosyć szybko, bo się bałam i bolało. A w drugiej to też się bałam, ale później się okazało, że nie możemy, bo krwiak i później inne komplikacje.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 maja 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sie balam, na poczatku jeszcze byly bole okresowe... ale przed pierwsza wizyta sie skusilismy ;) jak nie bylo plamien i dobrze sie czulam to opory i strach minal ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kagura Ekspertka
    Postów: 280 95

    Wysłany: 29 maja 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w pierwszej ciąży też takie obawy towarzyszyły - zresztą potwierdziły się, bo zaczęłam lekko plamić i gin zasugerował, żeby sobie w ciąży odpuścić seks. W tej na razie też wolę odpuścić, bo to dopiero sam początek. Ale, jeśli wszystko będzie w porządku, to chyba tym razem nie będę się już tak stresować. W pierwszej ciąży w ogóle chyba wszystko się bardziej przeżywa :).

    AKUxp2.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 29 maja 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli ciąża nie jest zagrożona to korzystaj ile wlezie - u mnie był ban na seks, a szkoda, bo z wielkim brzuchem to już później nie jest tak fajnie :P

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ