X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne strach przed utratą
Odpowiedz

strach przed utratą

Oceń ten wątek:
  • KlaudiaRbn Ekspertka
    Postów: 300 59

    Wysłany: 17 października 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys uslyszalam zdanie „kobiecie ktora choc raz stracila dziecko nigdy nie bedzie dane cieszyc sie ciaza...” - zgadzam sie, jestem po dwoch poronieniach, najpierw czekalam na koniec I trymestru myslalam, ze sie troche uspokoje - nic z tych rzeczy, cala ciaza to jeden wielki strach co bedzie jutro. Zaczelam juz 37 tydzien takze odluczam juz dni do chwili kiedy wezme mojego synka w ramiona! Musi byc dobrze! Choc bywaja takie dni, ze rusza sie mniej a ja wariuje ale staram sie wtedy pozaczepiac go, maz przyklada glowe do brzucha mowi do malego i nagle wypina pupe czy to inna czesc ciala :) jak sobie pomysle ile mnie to wszystko kosztuje strachu i nerwow to sama nie wiem czy kiedys jeszcze zdecyduje sie na kolejne dziecko choc bardzo bysmy z mezem chcieli miec 2 a moze nawet 3. Zobaczymy co los przyniesie, poki co trzeba wierzyc ze wszystko bedzie dobrze! Zly los musi sie kiedys skonczyc!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2018, 16:02

    Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie ❤️
    f2wli09kpm9cd0gs.png
    bfaregz2zjq7cybd.png

    * mama dwóch Aniołków [*][*] 2015 6t, 2016 11t
    * mutacja MTHFR i PAI1
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ