X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sprzedam Neoparin 0.8
Odpowiedz

Sprzedam Neoparin 0.8

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • GosiaBe Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 stycznia 2023, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam na sprzedaż 2 opakowania leku Neoparin 0.8. Data ważności 02.2025. 100 zł za opakowanie.

  • aga.27 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 marca 2023, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy ogloszenie jest nadal aktualne? Jestem zainteresowana

  • WatsonBart Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Mam do sprzedania Neoparin 8000 j.m (80mg)/0,8 ml
    4 opakowania zamknięte oraz 1 opakowanie w którym są 4 szt zastrzyków.

    Długie terminy ważności tj: 10/2023, 05/2024, 06/2024, 06/2024
    w dobrej cenie 150zł opakowanie

    kontakt na priv lub przez e-mail: [email protected]

  • TERESA05 Koleżanka
    Postów: 63 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 02:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDALENA ROSIK FINANSOWANIE
    Witam wszystkich
    Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś MAGDALENA BARBARA ROSIK na mojej ścieżce.
    W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą MAGDALENA BARBARA ROSIK , a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
    Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
    Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
    E-mail: [email protected]
    Dziękuję Ci

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ