X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sprzedam Estrofem
Odpowiedz

Sprzedam Estrofem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kupa Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 13 maja 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sprzedam tabletki ESTROFEM 2mg opakowanie cale zawiera 28 tab. ja posiadam bez 2 tabletek czyli 26 tab. ,moge odsprzedac za 30 zl + wysylka 12 zl paczkomat
    data waznosci do 08. 2023.
    Jak cos zostaw meila to sie odezwe,

  • anashe Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 maja 2021, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    jestem zainteresowana
    mój mail

    [email protected]

    podaj nr konta i kwotę za całość z przesyłką paczkomat ( 42 zł ? za dwa opakowania )

    Ania

  • Miska000 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, czy estrofem aktualny? [email protected]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ