X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne sprzedam dopegyt
Odpowiedz

sprzedam dopegyt

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasiulek Koleżanka
    Postów: 34 29

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam drogie mamusie, mam na sprzedaz 2 opakowania nietkniete Dopegytu, lek bezpieczny dla kobiet w ciązy z nadcisnieniem głownie. Zainteresowane mamy proszę pisac na mail:[email protected]

    oar8vfxm9yoo80vz.png
  • Olciaa Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 7 lipca 2020, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam na sprzedanie gynalgin 16 tabletek estrofem 2 opak oraz ubiquinol połowę opakowani

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ