X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne SPRZEDAM
Odpowiedz

SPRZEDAM

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anytram Ekspertka
    Postów: 123 106

    Wysłany: 8 października 2020, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WITAJCIE KOCHANE Przede wszystkim serdecznie gratuluję Wam wszystkim upragnionych ciąż, zwłaszcza tym, które starały się długo, rośnijcie zdrowo❤️
    Sprzedam za grosze wszystko co jest mi już zbędne a mianowicie:
    Tantum Rosa 10 saszetek nowe, nieotwarte - nie przydało się
    Spray do odkażania ran nowy nie otwarty, również się nie przydał
    Koszula do karmienia rozmiar L niebieska w kropeczki chętnym wyślę zdjęcie, założona raz bo niestety ciasna
    Jeśli tak jak mnie któraś niestety dotknęła cukrzyca ciążowa mam paski do glukometru i paski do mierzenia ciał ketonowych w moczu
    Książka karmienie dziecka brazelton
    Książka Tracy Hogg język niemowląt
    Pościel do wózka z prześcieradełkiem i ochraniacz na szczebelki za grosze
    Mleko bebiko 1 nieotwarte, długa data kupione na wszelki wypadek.
    Wszystko oddam za grosze najlepiej większość jednej osobie, żeby się opłacało płacić za przesyłkę gratis mogę dorzucić podkłady i majtki poporodowe XL prawie pełne paczki. Zapraszam na priv

    147d3f1af2.png[/url]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ