X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sprawdzone sposoby na migrenę w ciąży
Odpowiedz

Sprawdzone sposoby na migrenę w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki! Przed ciążą leczyłam się na migrenę, lekarka powiedziała że jak zajdę w ciąże, to albo nie będę miał ich w ogóle, albo będą ze zdwojoną siłą... Tak właśnie jest u mnie, normalnie umieram, żadnych tabletek nie można brać, więc już 4 dzień się męczę ;-( czy któraś z Was tak miała, jakieś sposoby na to? Chyba się wykonczę... Czy to prawda, że po I trymestrze może to przejść?

  • dora8201 Autorytet
    Postów: 1422 1556

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można brać tabletki na paracetamolu - bezpieczniejsze dla dziecka jest wzięcie tabletki i uśmierzenie bólu niż chodzenie 4 dni z bólem. Ja miałam mega migreny w 1 ciąży - pomagało jak przy zwykłych migrenach - dużo wypoczynku (leżenia, spania) w ciemnym i cichym pokoju - migreny jak ręką odjął kiedy poszłam na l4 - natomiast najbardziej skuteczne (przy moim niskim ciśnieniu) była kawa plus okłady z soli - sól najlepiej gruboziarnistą, wysypujemy na suchą patelnię i podgrzewamy żeby była gorąca. Wrzucamy do grubej najlepiej frotte skarpety (albo nawet i dwóch), jeśli jest potrzeba bo za gorące, owijamy jeszcze w jakąś szmatkę i kładziemy na głowę (w tych miejscach gdzie boli). Sól bardzo długo trzyma ciepło więc można naprawdę długo taki okład mieć

    zpbnio4p92q84lda.png
    Młody 16.09.2008, Grochu (*) 9tc :*
    http://i9.photobucket.com/albums/a96/doda8201/08aborygen_zps4e330bfe.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dora, ten trik z solą jeszcze nie słyszałam, z pewnością wypróbuje ;) Długo Cię te bóle trzymały w ciąży? Czy przed ciążą leczyłaś się na migrenę?
    Niby wszystko ładnie , pięknie - no, ale jak łeb nie boli - to normalnie święto!!! :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ