X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sport w ciąży
Odpowiedz

Sport w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kayama wrote:
    Tak tak, a potem jest rwanie włosów z głowy bo krwawienia, bo bóle brzucha. Uczucie przykrości jest ważniejsze niż bezpieczna ciąża?:) Trzeba przewartosciowac priorytety. Ruch tak, sport nie. Ale niech każdy robi co chce, jego ciąża.
    tak tak, pewnie masz rację... szkoda słów.

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 1 września 2020, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ciąża zaczęła się niestety od krwiaka, więc ze sportu całkowicie zrezygowałam. Za to wróciłam do długich spacerków.

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • dkdk Koleżanka
    Postów: 89 1

    Wysłany: 10 kwietnia, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zumbe i sporo jazdy na rowerze teraz w sezonie 🙂 Zumba fajne jesli choc troche lubisz tanczyc 🙂 Ogolnie same zajecia szczegolnie na początku wymagają skupienia, żeby złapać układ 🙂 a ich atmosfera i intensywność zależy od prowadzącego 🙂 Jak chcesz zacząć z Zumba to najlepiej sprawdzić kilku prowadzących jeśli masz taka możliwość i stwierdzić, które zajęcia sie najbardziej podobały 😉

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ