X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Spadek libido do zera po tabletkach antykoncepcyjnych
Odpowiedz

Spadek libido do zera po tabletkach antykoncepcyjnych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 14 listopada 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczeta,
    od jakiego czasu moje libido jest na poziomie 0...przypuszczam, ze jest to wina brania tabletek anty od kilku lat...bardzo mi to przezkadza bo wydaje mi sie ze jakas dziwna jestem...jeszcze 2 lata temu moglam sie pukac :) kilka razy dziennie a teraz nic... :( czy któras z was miala podobnie? czy zmiana tabl pomoze?
    z gory dziekuj za odp

    ...szukalam podobnego tematu ale nie moglam nic znalezc...nie wiedzialam gdzie go umiescic a wiec w razie czego proszę panie moderatorki o przeniesienie

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 15 listopada 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    warto sprobowac czegos nowego, a jesli nadal libido bedzie niskie to moze libido therapy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwaniola wrote:
    dziewczeta,
    od jakiego czasu moje libido jest na poziomie 0...przypuszczam, ze jest to wina brania tabletek anty od kilku lat...bardzo mi to przezkadza bo wydaje mi sie ze jakas dziwna jestem...jeszcze 2 lata temu moglam sie pukac :) kilka razy dziennie a teraz nic... :( czy któras z was miala podobnie? czy zmiana tabl pomoze?
    z gory dziekuj za odp

    ...szukalam podobnego tematu ale nie moglam nic znalezc...nie wiedzialam gdzie go umiescic a wiec w razie czego proszę panie moderatorki o przeniesienie


    Hej hej 😊.

    Ja brałam proszki anty przez 3 lata i moje łonie też było zdrowe i podczas przytulanka cały czas musiałam żelu do nawilżania używać bo miałam sucho 🙈 po trzech latach sama z siebie odstawiłam nie chciałam już się " truć " proszkami codziennie pamiętać żeby coś łykać jak odstawiłam to było już długo lepiej i komfort współżycia był już inny 😊.

    Może idź z tym do gin powiedz co i jak albo proszki zmień.


    Ja już nie brak proszków potem zaszłam w ciążę ❤ za jakiś czas znowu ❤😁, obecnie mam wkładkę domaciczną na 5 lat 😊. Mój Pan ginekolog mi ją założył pi moim 5 porodzie na tą metodę antykoncepcyjną się zdecydowałam.

  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 18 listopada 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie zastanawiałam się nad wspomaganiem się takimi tabletkami ale zastanawiam sie czy to jest normalne ze tabl anty dzialaja tak ze sie nie chce...kurde dla mnie S moglby nie istniec wrrrr...

    dodam, ze biore mercilon

  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 18 listopada 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam kontracept i libido leżało i kwiczalo i to nie z rozkoszy. Masakra. Odstawilam, zaszłam w ciąże i to dopiero był seks 🔥. Dwukrotnie tak samo. Po ciąży decyduję się na wkładkę.

    relg6iyem5hi69f7.png
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 19 listopada 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spadek libido jest jednym ze skutkow ubocznych brania tabl. anty. tylko jakos to dziwne ze dopiero po paru latach Cie dopadlo :?: Moze raczej znudzilas sie partnerem???? Tak czy inaczej sama brałam libido therapy prawie 4 miesiące i mi bardzo pomogło chociaż wcześniej w to za bardzo nie wierzyłam.

  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 20 listopada 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myslalam o tym ale wlasnie to nie tak...
    dla mnie sex moglby nie istniec...zaden facet (ani kobieta :) ) mnie nie pociąga...
    najgorzej jest zaczac...bo jak sie rozkrece to jest super...tylko ten poczatek... wrrr...

    jak rok temu zrobilam przerwe (4 miesiace) od tabl...to po dwoch miesiacach sie tak rozkrecilam, ze moglam sie pykac miminum raz dziennie :) :)...wiem,wiem ze zaraz ktos napisze ""to odstaw tabl"" ale ja nie chce... szukam tylko info czy jakies inne tabl moga sprawic, ze bede czula sie prawie tak jakbym ich nie brala?? Czy ogólnie te libido therapy na libido mozna brać razem z tabletkami? Czy to się ze soba nie gryzie?

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 20 listopada 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie gryzie się, jednak moim zdaniem dla pewności powinnaś zmienić tabletki antykoncepcyjne na inne bo może to po prostu wina niedopasowanych hormonów (chocaiż i tak dziwne jest dla mnie, ze Cię tak wzięło dopiero po kilku latach).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ