X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Slina,slina,slina -.-
Odpowiedz

Slina,slina,slina -.-

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 30 października 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy to trzeba aż osobny temat zakładać? Śmietnik nam tu się robi.

    NataliaK, Limerikowo lubią tę wiadomość

    9bsp388.png
  • soprecious68 Przyjaciółka
    Postów: 103 69

    Wysłany: 30 października 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coz,myslalam ,ze forum jest ogólnodostępne i ze nie musze pytac o pozwolenie jezeli chce cos napisac.... -.-

    Wierze,ze niedlugo będziesz z nami Maleństwo <3
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 października 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    soprecious68 - nie przejmuj się, ja chętnie podejmę temat, bo od czasu zajścia w ciążę ciągle mam ślinotok... :D

  • soprecious68 Przyjaciółka
    Postów: 103 69

    Wysłany: 30 października 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przejmuje sie,tylko nie wiedzialam,ze zostane od raza zaatakowana... Na szczescie z ciaza zwiazane sa tez nerwy ,wiec moja niewyparzona mordka jest jeszcze bardziej pobudzona. ;>


    zapchałam sie narazie gumami mietowymi,nie zbyt pomaga ale przynajmniej smak lepszy.

    Wierze,ze niedlugo będziesz z nami Maleństwo <3
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 października 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    soprecious68 wrote:
    Nie przejmuje sie,tylko nie wiedzialam,ze zostane od raza zaatakowana... Na szczescie z ciaza zwiazane sa tez nerwy ,wiec moja niewyparzona mordka jest jeszcze bardziej pobudzona. ;>


    zapchałam sie narazie gumami mietowymi,nie zbyt pomaga ale przynajmniej smak lepszy.
    A który to tydzień?

  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 30 października 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Cię nie atakuję tylko zwracam uwagę, ale skoro uważasz, że przez 9 miesięcy będziesz kontynuowała wątek o ślinotoku to możesz pisać do woli.

    Są wątki z poszczególnymi miesiącami, tam są dziewczyny na takim samym etapie ciąży jak Ty i one na pewno Cię zrozumieją, a nawet doradzą.
    Zakładanie osobnego wątku jest bez sensu.

    NataliaK, Limerikowo, Martynika lubią tę wiadomość

    9bsp388.png
  • soprecious68 Przyjaciółka
    Postów: 103 69

    Wysłany: 30 października 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 tydzien,1 dzien. Własnie wczoraj z ciekawosci przeczytalam "ciaza tydzien po tygodniu" i tam bylo cos na temat slinotoku. Najgorsze jest chyba to ,ze moze to trwac do samego porodu ;x Przeciez ja bede opluwać kazdego kto sie zblizy;D

    Wierze,ze niedlugo będziesz z nami Maleństwo <3
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 października 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    soprecious68 wrote:
    6 tydzien,1 dzien. Własnie wczoraj z ciekawosci przeczytalam "ciaza tydzien po tygodniu" i tam bylo cos na temat slinotoku. Najgorsze jest chyba to ,ze moze to trwac do samego porodu ;x Przeciez ja bede opluwać kazdego kto sie zblizy;D
    Powiem Ci, że to jest jedna z najbardziej dokuczliwych dolegliwości ciążowych, jakie mam, serio. Nie sądziłam, że będzie mi to tak przeszkadzało. Najgorzej jest jak jestem głodna.

  • soprecious68 Przyjaciółka
    Postów: 103 69

    Wysłany: 30 października 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie narazie wychodzi na to ,ze tez jest to najbardziej dokuczliwe. Nawet mdłości mi tak nie przeszkadzaja jak to. Ogladam porod na youtube hahah;D

    Wierze,ze niedlugo będziesz z nami Maleństwo <3
  • misiakowa Przyjaciółka
    Postów: 83 40

    Wysłany: 4 listopada 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko, szczerze ani w pierwszej ani w drugiej ciąży nie miałam ślinotoku więc nawet nie wiem jak Ci pomóc , bardziej męczyły mnie zgaga i mdłości

    misiakowa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ