X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Skierniewice, Żyrardów i okolice
Odpowiedz

Skierniewice, Żyrardów i okolice

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Renes Przyjaciółka
    Postów: 86 86

    Wysłany: 6 lutego 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    jest tu ktoś ze Skierniewic, Żyrardowa lub okolic? Jeśli tak, gdzie planujecie poród? Przeprowadziłam się niedawno i jestem zielona. Czytałam w internecie pozytywne opinie o szpitalu w Głownie, o skierniewickim i żyrardowskim raczej nic dobrego... Czy faktycznie jest tak źle?
    Jakiego ginekologa możecie polecić, czy faktycznie najlepiej dojeżdżać do Warszawy do specjalistów?

    m3sxyx8dxjr56vmf.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 6 lutego 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2020, 21:38

    Renes lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Renes Przyjaciółka
    Postów: 86 86

    Wysłany: 6 lutego 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zastanawiało mnie to, czy dojazd do Warszawy od nas to nie będzie za długo. To moja pierwsza ciąża i boję się, że za późno się ogarnę. :D Jak koleżanki oceniały opiekę i warunki w Żyrardowie w szpitalu? Ostatnio byłam na badaniach w CZMZ i byłam przerażona warunkami. Ja wiem, że zabytek itd., ale jakoś ten odpadający tynk mnie trochę niepokoi. ;D

    m3sxyx8dxjr56vmf.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 7 lutego 2019, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2020, 21:39

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Renes Przyjaciółka
    Postów: 86 86

    Wysłany: 7 lutego 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie zastanawia mnie to, że nie przyjmują ciąż powikłanych. U mnie co prawda nie ma szczególnych powikłań obecnie, ale mogą być problemy później, bo mam dwunaczyniową pępowinę i dziecko ma niewielką wadę serca. Nie wiem czy zauważą problemy z tym związane, jeżeli jednak takowe wystąpią, albo czy będą gotowi na jakieś działania w razie czego.

    Z tym "wyrabianiem się" na dyżurze lekarza to niezła paranoja. :/

    m3sxyx8dxjr56vmf.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 8 lutego 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2020, 21:39

    Renes lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ