BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Skarpetki dla malucha
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Rozeczka
Koleżanka
5

Wysłany: 20 grudnia 2020, 10:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witajcie!
Czy ktoś mógłby polecić firmę, która produkuje ładne skarpetki dla dzieci z 100% bawełny? Mówiąc ładne mam na myśli we wzorki 😉
Ewentualnie jakiś inny skład, który sprawdził się u waszych dzieci, którym bardziej pocą się stopy?
Najlepszy skład kolorowych skarpet które widziałam to 80% bawełny plus poliester. Znalazłam jedna czy dwie firmy ze 100% ale maja takie dosyć mdłe kolory (moja córka z tych, którzy jednokolorowych ubrań nie uznają)

zwaniola
Koleżanka
0

Wysłany: 22 grudnia 2020, 13:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
Byle nie w Pepco, kupowałam tam ostatnio i niestety jakość dziecięcych jest tak samo kiepska jak jakosć skarpetek dla dorosłych. Już po pierwszym praniu skarpety zmechacone i nie wygladały zbyt dobrze.
Domieszka poliestru nie jest taka zła o ile jest to jedynie domieszka. Nie powinno się tego poliestru dodawać zbyt wiele bo faktycznie skarpetki mogą nie wyglądać zbyt dobrze i nie być wygodne.
Sama ostatnio zamawiam glównie przez internet. Poczytaj sobie tutaj jak dopasować rozmiar skarpet dziecięcych

Wiadomość wyedytowana przez autora 2 stycznia, 16:42

daria1
Przyjaciółka
29

Wysłany: 22 marca, 11:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
ja kupuje teraz tylko polskie ubranka sa duzo lepsze, skarpetki niemowlęce zamawialam z fazymazy cena taka sama jak w pepco a sa duzo lepsze jakosci

17264-skarpetki-dla-dzieci-skrzydelka.jpg

Wiadomość wyedytowana przez autora 22 marca, 11:29

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)