X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Skarpetki dla malucha
Odpowiedz

Skarpetki dla malucha

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Czy ktoś mógłby polecić firmę, która produkuje ładne skarpetki dla dzieci z 100% bawełny? Mówiąc ładne mam na myśli we wzorki 😉
    Ewentualnie jakiś inny skład, który sprawdził się u waszych dzieci, którym bardziej pocą się stopy?
    Najlepszy skład kolorowych skarpet które widziałam to 80% bawełny plus poliester. Znalazłam jedna czy dwie firmy ze 100% ale maja takie dosyć mdłe kolory (moja córka z tych, którzy jednokolorowych ubrań nie uznają)

  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 22 grudnia 2020, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byle nie w Pepco, kupowałam tam ostatnio i niestety jakość dziecięcych jest tak samo kiepska jak jakosć skarpetek dla dorosłych. Już po pierwszym praniu skarpety zmechacone i nie wygladały zbyt dobrze.
    Domieszka poliestru nie jest taka zła o ile jest to jedynie domieszka. Nie powinno się tego poliestru dodawać zbyt wiele bo faktycznie skarpetki mogą nie wyglądać zbyt dobrze i nie być wygodne.
    Sama ostatnio zamawiam glównie przez internet. Poczytaj sobie tutaj jak dopasować rozmiar skarpet dziecięcych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2021, 16:42

  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 22 marca 2021, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupuje teraz tylko polskie ubranka sa duzo lepsze, skarpetki niemowlęce zamawialam z fazymazy cena taka sama jak w pepco a sa duzo lepsze jakosci


    17264-skarpetki-dla-dzieci-skrzydelka.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2021, 11:29

    ubranka dla niemowląt
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ