X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Siusianie w ciazy
Odpowiedz

Siusianie w ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 6 lipca 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki powiedzcie mi prosze jak to bylo u Was z wedrowkami do lazienki na początku ciąży.


    ja jestem w 6tc a nie zauważyłam żebym częściej chodziła do łazienki. w nocy w ogóle nie wstaje:(

    martwię się ze to zły objaw.

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 6 lipca 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesz się tymi chwilami zamiast się martwić. Ja dopiero od 2-3 dni zauważyłam, że częściej chodzę, ale to i tak nie jest jakoś dramatycznie często. To chyba jak już macica sporo się powiększy i naciska na pęcherz dopiero się odczuwa.

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 6 lipca 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochana na poczatku bylo czesto . Ale teraz to ja chyba sobie postawie lozko w laziece zebym nie musiala chodzic tyle . Bo nie dosc ze latam tak czesto w dzien to w nocy 3/4 razy nieraz wiecej i nie pije duzo w nocy i nie da rady wstrzymac.

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 6 lipca 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku sikasz więcej, z racji zmian hormonalnych i dużej ilości wody w organizmie. Mi się to zaczęło ok 10tc, potem był spokój i teraz znów częściej sikam, bo mały lubi sobie kopnąć w pęcherz ;)

  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 6 lipca 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha odezweij sie na naszym watku :)

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do tej pory sikam normalnie :-)

  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 6 lipca 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za odpowiedz:)

    u mnie ani mniej ani wiecej.

    Wolalabym chyba poczuc to bo martwie sie czy wszystko ok.

    musze byc dobrej mysli:)

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekaja wrote:
    Dzieki za odpowiedz:)

    u mnie ani mniej ani wiecej.

    Wolalabym chyba poczuc to bo martwie sie czy wszystko ok.

    musze byc dobrej mysli:)
    Ja nie mialam zadnych objawow ciazy, nic. Zero nudnosci, zero wymiotow, iniemartw sie sikaniem, bo niekazda dziewczyna wymiotuje, sika, czy ma zachcianki. Sikac bedziesz jak ci brzuch urosnie i dziecko bedzi naciskac na pecherz.

    czekaja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam jak Aniqa, zero typowych objawowo ciazy...sikanie tez bylo normalne, nie wstawalam w nocy tylko spokojnie moglam wytrzymac do rana, teraz powoli sie to zmienia, ale jeszcze nie jest tak zle ;)
    nie denerwuj sie bo mozesz miec ciaze bezobjawowa i to traktuj jako blogoslawienstwo :)

    czekaja, Aniqa lubią tę wiadomość

  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 6 lipca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie mialam zadnych obiaw ciazy tylko te siusianie ale nie podejrzewała bym odrazu ciazy . Nic kompletnie .
    Pierwsze stukanie poczulam w 17 tyg :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2014, 20:09

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na początku sikałam normalnie, dopiero tak ok. 7-8 tc zaczeło się częściej, ale tak bez szału. Od miesiąca chodzę często, od 2 tyg. baaardzo często, bo mały mi siedzi na pęcherzu notorycznie... gin stwierdził, że zrobił sobie poduszke z mojego pęcherza i wcale mi się nie dziwi, że mnie to boli:P

    czekaja, kaarolaa lubią tę wiadomość

  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 7 lipca 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od III trymestru będzie to uciążliwe, ja chodzę 6 razy w nocy, czasem jak zapadnę w twardy sen to aż brzuch boli.

    qq873e5erivgw16d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    senka to ja mam tak samo teraz :) 6 razy w nocy to taka średnia, przez 3 noce z rzędu byłam się wysiać powyżej 10 razy... teraz młody trochę inaczej się ułożył i jest lepiej, ale tak 5-6x pójdę. kompletnie nie idzie się wyspać. Ja z kolei mam tak, że budzę się co chwilę bo mnie ciśnie i muszę iść, nie ma wyjścia, nie zasnę znowu jak nie pójdę. Już TŻ się śmiał że chyba mi cewnik założy :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja miałam inaczej. Na początku nic się nie zmieniło. Koło 10/12 tygodnia zaczęłam chodzić częściej ale było znośnie, mniej więcej co 2 godziny nawet jak nie piłam. Teraz chodzę co 30/40 minut więc jest różnica a w nocy co 2 godziny się budzę. Zobaczymy jak to będzie pod koniec ciąży. :)





    gannpc0zezifp20f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2014, 12:54

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ