X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jeszcze jedna i nie ma jej ani na jednym ani na drugim forum.

    Niezapominajka5 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka5 wrote:
    Może odstawi się tak jak moja :)
    Mleko przestało smakować i tyle. Raz nie podałam do usypiania, tylko mąż uśpił, a później nie chciała nawet ja jej chciałam dać. Odstawila się około 8-9 tygodnia.

    Magnolia29 trzymam kciuki :)

    U nas cycek służy już tylko do usypiania, niewiele pije i też już niewiele mleka moje piersi produkują 😉 więc pewnie gdybym chciała to bym mogła go odstawić, ale chcę zobaczyć jak to samoistnie się stanie 😁

    magnolia29, Niezapominajka5 lubią tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj poszłam na wizytę, bo nie wytrzymałam 😁 dzisiaj 6+3, z usg 6+2, 0.5 cm maleństwa i bijące serduszko ❤️ wszystko jest ok, więc mam nadzieję, że tak już zostanie ☺️

    Niebieska Gwiazda, werni, Limerikowo, magnolia29, Niezapominajka5 lubią tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    Jest jeszcze jedna i nie ma jej ani na jednym ani na drugim forum.

    W sensie kto?

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie ciążę sypia fajnie 🙂 Gratulacje dla wszystkich.
    Wiktoria ma jakąś alergie suche plamy lekko różowe na nogach i rękach. Czy to może być na mleko krowie? Chyba, że coś w żłobku.
    Czy któres dziecię w dzień już załatwia się tylko do nocnika?
    A, potrzebuje namiarow na nieprzemakalne pieluchy, zakładam świeża na noc ok 19:30 a rano po 7 jest często przesikana ☹️ Jakich używacie?

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dowiedziałam się przypadkiem i nie od tej osoby.W necie każdy grzebać może.Otworzyła forum lipcówek 2021 na bellybestfriend.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania super wiadomości :)

    Ania95 lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    Dowiedziałam się przypadkiem i nie od tej osoby.W necie każdy grzebać może.Otworzyła forum lipcówek 2021 na bellybestfriend.

    Ach faktycznie, była z nami na początku 😉

  • magnolia29 Ekspertka
    Postów: 161 427

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kayama wrote:
    Ale sie ciążę sypia fajnie 🙂 Gratulacje dla wszystkich.
    Wiktoria ma jakąś alergie suche plamy lekko różowe na nogach i rękach. Czy to może być na mleko krowie? Chyba, że coś w żłobku.
    Czy któres dziecię w dzień już załatwia się tylko do nocnika?
    A, potrzebuje namiarow na nieprzemakalne pieluchy, zakładam świeża na noc ok 19:30 a rano po 7 jest często przesikana ☹️ Jakich używacie?

    My używamy bambiboo pieluchomajtek. Młody tyle pije że czasami przewijam na śpiocha w nocy.

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w nocy nie tykam bo to może się skończyć 2 godzinnym usypianiem 😁

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie chodzę do Wojtka do pokoju i go nie poprawiam, może na początku snu jak widzę że źle śpi ale to rzadko.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kayama wrote:
    Ale sie ciążę sypia fajnie 🙂 Gratulacje dla wszystkich.
    Wiktoria ma jakąś alergie suche plamy lekko różowe na nogach i rękach. Czy to może być na mleko krowie? Chyba, że coś w żłobku.
    Czy któres dziecię w dzień już załatwia się tylko do nocnika?
    A, potrzebuje namiarow na nieprzemakalne pieluchy, zakładam świeża na noc ok 19:30 a rano po 7 jest często przesikana ☹️ Jakich używacie?
    Kayama my już prawie rok się borykamy z alergią, różne rzeczy odstawiliśmy i nadal nie wiemy na co. Ani proszki, ani kosmetyki, z jedzenia myślałam że jajko, ale przeszło, nabiał też odstawialismy i też nie to 🤷🏻 teraz leczenie takie, że przez telefon, najłatwiej wlepić steryd, najchętniej to by nawet zdjęć nie oglądali 🤦🏻‍♀️ jak dzwonię do dermatologa i proponuje mi prywatnie teleporade, to ja dziękuję

    U nas na suche placki pomaga krem linomag ochronny z różową zakrętka, ale prawda taka, że każdemu dziecku (a raczej jego skórze) co innego odpowiada.

    A na noc zakładamy pieluchy pampers active baby rozmiar 5 i nam się sprawdzają. Za dnia lata w lupilu rozmiar 5

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2021, 11:00

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jest u was z zasypianiem?Jak Adaś był mniejszy i szedł spać to przytulałam,odkładałam do łóżeczka i wychodziłam z pokoju.Od jakiegoś czasu robie tak samo tylko wyjść mi nie pozwala i jeszcze czasem coś muszę zaśpiewać.Tak jakby bał się zostać sam.

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pieluchach to nie pomogę.W dzień jesteśmy bez pieluch.Są często małe kropki na majtkach i zsikać też się trafia.Jedynie pampki na spacer.W nocy wielorazówki.

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chimera dzięki, chyba kupię te pampersy na noc. W dzień używam Lupilu lub Dada, ale my jeszcze 4 🙂 Na te placki smaruje Bepanten Sensiderm i pomaga. Od niedawna ma ta alergie zauważyłam ze 2 tyg temu.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    Jak jest u was z zasypianiem?Jak Adaś był mniejszy i szedł spać to przytulałam,odkładałam do łóżeczka i wychodziłam z pokoju.Od jakiegoś czasu robie tak samo tylko wyjść mi nie pozwala i jeszcze czasem coś muszę zaśpiewać.Tak jakby bał się zostać sam.

    U nas podobnie, zwykle stoi w łóżeczku i krzyczy, ale zwykle jak wyjdę to przestaje i za 5 minut śpi. Jak nie wyjdę to może tak i z godzinę rozrabiac także niestety i nas to jest sposób, wyjście z pokoju. Czasami jednak nie zasypia (rzadko) i muszę wrócic, zaśpiewać, potrzymać za raczke 😉 Wika przywiązała się do misia dostała takiego z Maszy i niedźwiedzia pod Choinkę, chodzi z nim, całuje i śpi 😁 Czasami zastaje ja w łóżeczku w objęciach miska słodkie to jest.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2021, 13:52

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • magnolia29 Ekspertka
    Postów: 161 427

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello,
    Bhcg 7,7 podobno już implantacyjna a nie po ovitrelle. Więcej będę wiedziała w sobotę. Jeszcze się nie cieszę 😉 no może troszkę nieśmiało.

    My też mamy problem z uczuleniem. Zaczęło się po szczepieniu mmr. Wyeliminowalam.jajko i mleko. Mam podejrzenie że to kwas askorbinowy.

    Niebieska Gwiazda, werni lubią tę wiadomość

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polubiłam za Bhcg

  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kayama wrote:
    Ale sie ciążę sypia fajnie 🙂 Gratulacje dla wszystkich.
    Wiktoria ma jakąś alergie suche plamy lekko różowe na nogach i rękach. Czy to może być na mleko krowie? Chyba, że coś w żłobku.
    Czy któres dziecię w dzień już załatwia się tylko do nocnika?
    A, potrzebuje namiarow na nieprzemakalne pieluchy, zakładam świeża na noc ok 19:30 a rano po 7 jest często przesikana ☹️ Jakich używacie?
    Ja od początku używam pieluszek happy z bella.
    Są dla mnie bezkonkurencyjne.
    Mieliśmy epizody z lupilu, pampers premium, dada. Wszystko nam przemakalo, tylko happy nie. Dlatego ja pewnie będę jechać na nich do końca.
    Też używamy 4 :)

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chimera wrote:
    Kayama my już prawie rok się borykamy z alergią, różne rzeczy odstawiliśmy i nadal nie wiemy na co. Ani proszki, ani kosmetyki, z jedzenia myślałam że jajko, ale przeszło, nabiał też odstawialismy i też nie to 🤷🏻 teraz leczenie takie, że przez telefon, najłatwiej wlepić steryd, najchętniej to by nawet zdjęć nie oglądali 🤦🏻‍♀️ jak dzwonię do dermatologa i proponuje mi prywatnie teleporade, to ja dziękuję

    U nas na suche placki pomaga krem linomag ochronny z różową zakrętka, ale prawda taka, że każdemu dziecku (a raczej jego skórze) co innego odpowiada.

    A na noc zakładamy pieluchy pampers active baby rozmiar 5 i nam się sprawdzają. Za dnia lata w lupilu rozmiar 5
    I tak teraz wygląda leczenie
    Strach chorować 😥
    Oby to wszystko było przejściowe.

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
‹‹ 1812 1813 1814 1815 1816 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ