X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczkowa wrote:
    Ja wzięłam bromek od razu jak mała miała 8 tygodni. Zastopowało mnie w ciągu 3 dni bez zastojów. Teraz tylko kazała mi zbadać prolaktynę i tsh. Za tydzień idę na wizytę , pewnie scratching i od następnej @ stymulacja.
    I lecicie z ivf? Czy scratching po prostu przy naturalnych staraniach?

    A my po szczepieniu. Ktoś mógłby rzecz "dopiero?". Ale ciągle było coś.. Jak nie nasze obawy, to przeciwskazania, to choroba, to 👑, ktoś chory w domu, albo urlop lekarki, itp.. Po trudach wreszcie się udało.
    Póki co bez namiejszych zmian. Jedynie drzemke za dnia zrobiła wcześniej niż zazwyczaj i położyła się spać wcześniej.
    Do kiedy może wystąpić nop?
    Przez jaki czas bardziej uważacie na dzieciaki?
    Kiedy normalnie już wychodzicie?

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
  • Pierniczkowa Autorytet
    Postów: 993 1257

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka przy naturalnych. Liczę na cud przez najbliższe 3 miesiące.

    Niebieska Gwiazda, werni, Niezapominajka5, Chimera lubią tę wiadomość

    16.07.2019 - Karolinka 3477 i 52 cm . Moje cudowne tęczowe dziecię.

    atdchdgezzwqbf17.png

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia przy staraniach. :)

    Pierniczkowa lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Vaniliowa Autorytet
    Postów: 281 126

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chimera możesz się pochwalić jakie te buciki kupiliście :)

    My ostatecznie pojechaliśmy do Belga. Nie było dużego wyboru, ale udało się dobrać - emelki.

  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliowa wrote:
    Chimera możesz się pochwalić jakie te buciki kupiliście :)

    My ostatecznie pojechaliśmy do Belga. Nie było dużego wyboru, ale udało się dobrać - emelki.
    My w końcu kupiliśmy sandałki takie:

    shopping?q=tbn:ANd9GcQlVEkHWU-QlSpmX61Z9TRC4Dfc0IGxgsAgBBwE9avN0YyEScpBZFZdNMU81iE_1WzH2C_zYig&usqp=CAY
    Jak w belgu cenowo wypadają te buty? Myśmy dali za te 150 🥴 i jak patrzalam wtedy na necie, to nie było dużej przebitki (jakieś 10-15zeta), teraz staniały, ale może w sklepie też są już przeceny na sandały.

    Za półbutami będziemy się rozglądać we wrześniu, jeśli się letnia pogoda utrzyma.

  • Vaniliowa Autorytet
    Postów: 281 126

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chimera wrote:
    My w końcu kupiliśmy sandałki takie:

    shopping?q=tbn:ANd9GcQlVEkHWU-QlSpmX61Z9TRC4Dfc0IGxgsAgBBwE9avN0YyEScpBZFZdNMU81iE_1WzH2C_zYig&usqp=CAY
    Jak w belgu cenowo wypadają te buty? Myśmy dali za te 150 🥴 i jak patrzalam wtedy na necie, to nie było dużej przebitki (jakieś 10-15zeta), teraz staniały, ale może w sklepie też są już przeceny na sandały.

    Za półbutami będziemy się rozglądać we wrześniu, jeśli się letnia pogoda utrzyma.


    Myśmy kupili emel półbuty. Zapłaciliśmy..... 240zl. Na necie znalazłam najtańsze za 190, ale i tak nie byłoby naszego rozmiaru - 22.
    Sandały kupiłam mu z Befado za 47, a na necie są za 42.

    Ogólnie jesteśmy mega zadowoleni z zakupu, no ale niestety drogi interes :-(

  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to niezła sumka 🙈 też się nastawiam, że za półbuty będę musiała zapłacić więcej, ale potem o tym pomyśle. O tych Befado mi siostra mówiła, jak potrzebowała kapcie do przedszkola, to właśnie tam kupowała z tej firmy.

    U nas rozmiar 23 z tego primigi, ale jak mierzyliśmy sandałki w ccc i deichmanie, to pasowały w zależności od firmy od 22 do 25 🤷🏻

    My za tydzień robimy roczek, chciałam na ogródku, ale nie jest jeszcze na tyle gotowe żeby tam zrobić imprezę. Mój mąż większość rzeczy robi sam, czasem mój tata przychodzi sam z siebie coś tam pogrzebać. Ostatnio teściowa wpadła, bo ma urlop, to coś tam poryła w ziemi, ale bardziej by się mu przydała męska ręką do pomocy, a teściu w ogóle nie jest chętny do pomocy 🙄 Taki typ co to lubi dużo pogadać, ale do roboty to już gorzej. 😒

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, wytłumaczcie dlaczego kupujecie tak drogie buty dla dzieci? Czy one są jakieś takie cudowne? Ja małej kupiłam do żłobka kapcie w Smyku za bodajże 45 zł. Są ładne i solidne.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo jednak warto żeby obuwie było solidne, z elastyczna podeszwa, oddychające i dobrze wyprofilowane. My też nzamierzamy zainwestować w dobre buciki ale to jak już mała będzie chodzić na całego. Na razie lata boso.

    Dzisiaj Rozalka pierwszy raz została z dziadkami na 1,5h 🥳 W ogóle nie płakała i bawiła się tylko jak wróciłam to się wczepila jak małpka we mnie i nie chciała już puścić 😅

    werni lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://mamafizjoterapeuta.pl/2018/06/18/pierwsze-buciki-dla-dziecka/

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Wojtka pokazuje się wkoncu zabek :)

    Frida91, kayama lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayama u nas ze względu na wysokie podbicie nie mamy szans na kupienie butów w CCC, Deichmann, polecane buty w Decathlon czy innym sklepie sieciowym. Nie wątpię, że da się kupić taniej dobry but, ale niestety nie na taką stopę 🤷🏻

    Liczę, że potem uda mi się te buciki sprzedać, bo są osoby, które kupują używane.

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam żeby dziecku nie kupować używanych bo buty układają się do stopy i muszą być nowe. U dziecka ta stopa się kształtuje więc to ważne. Dlatego jestem trochę załamana cenami tych dobrych butów, to jest inwestycja na kilka miesięcy czy jeden sezon... Też poczekam aż na dobre zacznie chodzić i zobaczymy. Sandałki mamy używane ale one dobrze leżą i są odkryte więc nie muszą się chyba aż tak układać.

    Frida91 lubi tę wiadomość

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mnie przerażają te ceny, zwłaszcza że przed nami jeszcze zakup fotelika... A dziecko tak szybko rośnie że pewnie to na chwilę 🙁
    Widziałam też buty Wojtyłko, są dużo lepsze ceny. Słyszałyście o nich coś?

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też będę czekała jak Wojtek zacznie już dobrze chodzic to mu kupię buciki.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważne by buciki były nowe.choć u mnie dwie lub trzy pary będą po starszaku.użył dosłownie dwa razy.Na początku zmiana butoów co dwa,trzy miesiące,później co sezon I potem już trochę lepiej.
    Pamiętam pierwsze buciki które kupiłam starszakowi w pepco,stopa po godzinie mokra.Bez butów śmigał,a w tych nawet kroku.Kupiliśmy primigi I było zupełnie inaczej.

    kayama lubi tę wiadomość

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze chyba jakiś ząb idzie.A miał być spokój.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś u nas po 4 mały zaczął płakać nie chciał mleka nawet posmarowałam ząbki żelem i był spokój.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Też mnie przerażają te ceny, zwłaszcza że przed nami jeszcze zakup fotelika... A dziecko tak szybko rośnie że pewnie to na chwilę 🙁
    Widziałam też buty Wojtyłko, są dużo lepsze ceny. Słyszałyście o nich coś?
    Jaki fotelik bierzecie?
    Ja jeszcze nie wybrałam, ale na pewno z bazą.
    Musimy się zdecydowac w przeciągu miesiąca.
    Macie jakieś zdanie na temat tych obrotowych?

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
  • menka2 Autorytet
    Postów: 428 595

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ile z bazą są super dla pierwszego fotelika który wozimy również na stelażu wózka przez co co chwila wpinany i wykonany fotelik z auta to przy kolejnym foteliku baza jest totalnie niepotrzebna bo ten fotelik jest ciagle w aucie :) pojezdzij po sklepach, ustal budżet, ppoprzymierzaj do auta i dziecka :)

    werni, Niezapominajka5 lubią tę wiadomość


    4c3tvfxm6n339zea.png
‹‹ 1765 1766 1767 1768 1769 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ