X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️
Odpowiedz

❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli miałaś dodatnia betę z krwi to trochę dziwne, prędzej testy się mylą.
    Przy tak niskiej becie ledwo można dopatrzyć się cienia
    U mnie w miarę widoczna krecha była przy becie 100

    ewa.katarzyna lubi tę wiadomość

  • mommytobe Ekspertka
    Postów: 157 119

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też oczywiście bardziej wierzę becie ;) ale dziwne, że wczoraj był cień a dziś oba negatywne... różnie bywa, może się nie przyjęło i tyle. W pon się wszystko wyjaśni. Robiłam z porannego i przed pierwszym chyba nic nie piłam, a drugi robiłam troche później po wypiciu dużej ilości wody i kawy bo chcialam szybko siku zrobić znowu haha. A to ma znaczenie? bo nawet nie wiedziałam :) Dzięki dziewczyny za odpowiedzi ;)

    ala123 lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018 - 10tc [*] - puste jajo płodowe
    Julcia 18.01.2019 <3

    mommytobe

  • Starająca Autorytet
    Postów: 261 212

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilość wypitej wody ma znaczenie. Wpływa na stężenie hormonu w moczu tak jak w przypadku testów owulacyjnych. Im więcej wypijesz płynów przed zrobieniem testu może się wyjść negatywny. Trzymam kciuki za poniedziałkowa betę :)

    mommytobe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób bobo jeszcze polecam go naprawdę. Nigdy mnie nie oszukał, a facelle tak

  • mommytobe Ekspertka
    Postów: 157 119

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kagu3 wrote:
    Zrób bobo jeszcze polecam go naprawdę. Nigdy mnie nie oszukał, a facelle tak

    Właśnie wczoraj też usłyszałam o tym, że ten żółty bobo jest niezawodny a nigdy go akurat nie robiłam :P mąż ma kupić i zrobię dziś ale nie wiemc zy coś wyjdzie o tej porze. I jutro ;) w sumie tak dla sportu to zrobię, bo i tak beta powie prawdę ;)

    Grudzień 2018 - 10tc [*] - puste jajo płodowe
    Julcia 18.01.2019 <3

    mommytobe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy becie 26, a taka powinnaś mieć , bobo wskazywał mi piękna jasna kreskę 😚

  • mommytobe Ekspertka
    Postów: 157 119

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kagu3 wrote:
    Przy becie 26, a taka powinnaś mieć , bobo wskazywał mi piękna jasna kreskę 😚


    Dam Wam znać już jutro jak dostane wynik bety, bo już nie wiem czy ufać tym testom ;)
    buziaki ;*

    Kagu3 lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018 - 10tc [*] - puste jajo płodowe
    Julcia 18.01.2019 <3

    mommytobe

  • NeLa Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mommytobe wrote:
    Też oczywiście bardziej wierzę becie ;) ale dziwne, że wczoraj był cień a dziś oba negatywne... różnie bywa, może się nie przyjęło i tyle. W pon się wszystko wyjaśni. Robiłam z porannego i przed pierwszym chyba nic nie piłam, a drugi robiłam troche później po wypiciu dużej ilości wody i kawy bo chcialam szybko siku zrobić znowu haha. A to ma znaczenie? bo nawet nie wiedziałam :) Dzięki dziewczyny za odpowiedzi ;)
    Trzymam kciuki, żeby jutro beta wyszła piekniutka.

    mommytobe lubi tę wiadomość

  • NeLa Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kagu3 wrote:
    Cześć Nela 😍
    Rodzeństwo dla dziecka to najlepsze, co można mu dać 😊 moja córeczka też zostanie starsza siostra i nie mogę się tego doczekać 😊 ja też jeszcze nikomu nie mówiłam i również planujemy mówić w Święta
    Jestem tego samego zdania, rodzeństwo to skarb, a że jestem po 30, to już w ogole nie mam się nad czym zastanawiac. Boję się jak to zostanie odebrane w pracy, pewnie negatywnie, ale trudno, są rzeczy ważne i ważniejsze. Chcę sobie poukładac zycie rodzinne tak jak mi się marzy i dopiero wtedy zatroszcze się o karierę, nie odwrotnie. Jak się czujecie? Ja nie mam żadnych dolegliwości. Natura mnie oszczędza, w poprzedniej ciąży również ominely mnie mdłości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2019, 14:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie też większych nie mam, ale już niedługo na pewno będę miała mdłości. W ciąży z małą non stop miałam do 5 miesiąca. Nie miałam siły czasami wstać z łóżka.
    Też się boje powiedzieć w pracy, ale muszę , tylko się upewnię, że wszystko jest ok. Wykonuje zawód niebezpieczny dla ciężarnej.

  • Starająca Autorytet
    Postów: 261 212

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecnie żadnych objawów. Nawet senność nie męczy. Również tak jak NeLa nie miałam żadnych mdłości w poprzedniej ciąży

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny i ja tu zagoszcze. (Mam nadzieję że na 9 miesięcy) testy ciążowe wyszły pozytywne tydzień temu beta tydzień temu w poniedziałek 78.8 w środę w ubiegłym tygodniu 170.5 czyli ładnie. Byłam u lekarki w czwartek był malutki pęcherzyk ciążowy endometrium bardzo grube ciałko żółte w prawym jajniku. Kazała przyjść 11 grudnia zobaczyć czy jest już serduszko. A ja chyba zrobię jutro betę bo tyle się złych rzeczy naczytałam na forach że myślę tylko negatywnie. Biorę aktualnie Acard i duphaston 3*1
    Trzymam za nas kciuki 😍
    p.s lekarka wpisała termin 5 sierpnia 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2019, 15:16

    mommytobe, Kagu3, agniecha2101, April_27 lubią tę wiadomość

  • Starająca Autorytet
    Postów: 261 212

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia:)
    Witamy i rozgosc się na dłużej. Gratuje bety i trzymam kciuki za powtórkę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2019, 15:46

    Sylwia:) , Lolcia14 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Sylwia, witaj w naszym gronie 😘
    Wszystkie urodzimy szczesliwie w sierpniu/ewentualnie lipcu 😊 bez złych myśli 😘
    Już powoli będę myśleć na dniach nad lista, co Wy na to?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia pęcherzyk był dzień po becie 170?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wielkości 3mm mam zdjęcie zrobione
    Wizytę miałam umówioną już za nim się dowiedziałam o ciąży więc stwierdziłam że pójdę zobaczę co mi powie
    Nie wiem też czy sprzęt czasem dużo nie daje ale chodzę prywatnie zawsze i lekarka ma naprawdę świetny sprzęt oraz wiedzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2019, 16:50

    Kagu3 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to u mnie nie było jeszcze widać(w przeddzień była beta 330) ale mówiła, że raczej na 1000-1500 jest widoczne. Tez chodzę prywatnie :) mega szybko 😍 zazdroszczę . Ja muszę czekać do piątku

  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czekam na piątek :) Kagu będziemy miały prezent na mikołajki :)

    Kagu3 lubi tę wiadomość

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziemy 💗

  • mommytobe Ekspertka
    Postów: 157 119

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zauważyłam różowawy śluz także najprawdopodobniej to The end ;) ale nie załamuje się. Za miesiąc kolejna próba i mam nadzieję ze zagoszczę u wrześniówek :D i tak pojadę na to hcg jutro bo już mam opłacone i ciekawa jestem :P takze jutro ostatecznie dam Wam znać i pewnie się pożegnam ;) ale cieszę się laseczki waszym szczęściem <3

    Grudzień 2018 - 10tc [*] - puste jajo płodowe
    Julcia 18.01.2019 <3

    mommytobe

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ