X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️
Odpowiedz

❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️

Oceń ten wątek:
  • zazu Autorytet
    Postów: 1065 1311

    Wysłany: 26 marca 2023, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga tak, już 27 tydzień leci 😱
    Mnie czuje się lepiej także pozostaje zacisnąć zęby i odliczać dni do terminu 🤦
    Jutro jadę na glukozę. Przy mojej "diecie" i stylu życia.jaki aktualnie prowadzę obawiam się mocno że wyjdzie cukrzyca.😬 Ja niestety nie jestem w stanie jeść zdrowiej. Jeśli wyniki wyjdą zawyżone to chyba powiem wprost lekarce że jestem świadoma zagrożeń ale no nie, nie dam rady trzymać diety w moim stanie 🙄 także jutro sądny dzień 😅

    Kinga ten smutek że nie da się żadnemu dziecku poświęcić 100% uwagi to już na zawsze zostaje chyba... Ale z czasem jak dzieci rosną okazuje się że mogą.sie razem bawić, tworzą relacje i to jest nie do zastąpienia wg mnie, fajnie się na to patrzy. Także coś tracą ale i coś zyskują z czasem. Przyzwyczaicie się do nowej sytuacji.

    ❤️Synek 2017
    💔 5/6 hbd 2019
    ❤️Córeczka 26 lipca 2020
    ♥️ Córeczka 12 czerwca 2023
    👩🏻 32 👦🏼 31 👩‍❤️‍👨 2010 👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️ 2014
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 26 marca 2023, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga u mnie wieczory przez pierwsze 3 mc to wyglądały tak że co wieczór płakał 🤦 albo kolki albo po prostu wył.. minęły 3 równe miesiące i jak ręką odjął - MAGIA😅
    Zrobił się z niego uśmiechający się bobas, chodzi spać sam o 20h, śpi przeważnie do 3-4 rano je i dalej w kime, w dzień potrafi nawet godzinę poleżeć sam na macie 😀
    Co do poświęcenia córce czasu to niestety ciężko, wychodzimy do parku więc wtedy mogę chwilę z nią pobiegać (mały śpi w wózku),w domu średnio mam czas by siąść i się z nią bawić, bo wiecznie coś, a to ściągam mleko a to jakieś pranie, a to obiad, niestety...wiecznie coś ..no i mały wiecznie na tej macie leżeć nie będzie 🤭Posyłam ja na 3 godziny do żłobka tam chętnie idzie i się wybawi z dziećmi.
    Zazu leci ten czas leci, jeszcze trochę 😁
    Ja też nigdy nie umiałam jeść zdrowo i cukrzyca mnie na szczęście ominęła, kciuki za dobry wynik ✊

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • zazu Autorytet
    Postów: 1065 1311

    Wysłany: 27 marca 2023, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Kinga u mnie wieczory przez pierwsze 3 mc to wyglądały tak że co wieczór płakał 🤦 albo kolki albo po prostu wył.. minęły 3 równe miesiące i jak ręką odjął - MAGIA😅
    Zrobił się z niego uśmiechający się bobas, chodzi spać sam o 20h, śpi przeważnie do 3-4 rano je i dalej w kime, w dzień potrafi nawet godzinę poleżeć sam na macie 😀
    Co do poświęcenia córce czasu to niestety ciężko, wychodzimy do parku więc wtedy mogę chwilę z nią pobiegać (mały śpi w wózku),w domu średnio mam czas by siąść i się z nią bawić, bo wiecznie coś, a to ściągam mleko a to jakieś pranie, a to obiad, niestety...wiecznie coś ..no i mały wiecznie na tej macie leżeć nie będzie 🤭Posyłam ja na 3 godziny do żłobka tam chętnie idzie i się wybawi z dziećmi.
    Zazu leci ten czas leci, jeszcze trochę 😁
    Ja też nigdy nie umiałam jeść zdrowo i cukrzyca mnie na szczęście ominęła, kciuki za dobry wynik ✊
    Czyli kolejny potwierdzony przypadek że trzeba przetrwać te trzy miesiące 🤭 będę to sobie powtarzać w czerwcu zalana łzami niewyspania 😂😂
    Taaak leci czas, teraz już konkretnie przyspieszył. Czekam na ten kwiecień i trzeci trymestr a to już za rogiem.
    W poprzednich ciążach odzywialam się podobnie i cukrzycy faktycznie nie miałam także może się pofarci. Ale zdaje sobie sprawę że już lata nie te, organizm gorzej wszystko znosi więc... Zobaczymy 🤭

    ❤️Synek 2017
    💔 5/6 hbd 2019
    ❤️Córeczka 26 lipca 2020
    ♥️ Córeczka 12 czerwca 2023
    👩🏻 32 👦🏼 31 👩‍❤️‍👨 2010 👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️ 2014
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 27 marca 2023, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, ale cudnie, ze tak się ułożyło. Dobrze, ze w dzień tyle spi, możesz coś porobić albo odliczać 😉. Moja tez chodzi do żłobka do 14, choć mam stresa z tymi wszystkimi chorobami. Ale trzymać ja tyle w domu nie ma sensu, bo nie jestem jej w stanie zapewnić tyle zajęć co tam.
    Zazu, może uda się z ta cukrzyca. Ja w ciąży tez nie jadłam idealnie a tez mnie ominęło, a tez już nie jestem najmłodsza.
    No i fajny masz termin na poród, choć ja w ciąży wole być zima. No ale łatwiej na dwór wyjść, chorób mniej.

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • TERESA05 Koleżanka
    Postów: 63 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 02:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDALENA ROSIK FINANSOWANIE
    Witam wszystkich
    Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś MAGDALENA BARBARA ROSIK na mojej ścieżce.
    W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą MAGDALENA BARBARA ROSIK , a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
    Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
    Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
    E-mail: [email protected]
    Dziękuję Ci

‹‹ 1269 1270 1271 1272 1273
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ