X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️
Odpowiedz

❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️

Oceń ten wątek:
  • Paula2702 Ekspertka
    Postów: 171 217

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po roczku. Imprezę zorganizowaliśmy u teściów na podwórku, dużo miejsca do zabawy. Całe podwórko wystroiłam balonami, girlandami. Dziadek zrobił domek pomiędzy drzewkami taki w ukryciu (chyba będę się tam ukrywać jak będę chciała się wyciszyć 😂), zrobił piaskownice, do tego postawiliśmy basenik i dzieci bawiły się wyśmienicie. Widać było że Antoś był bardzo szczęśliwy. 2 dni stania w kuchni, ale opłacało się. Nie kupowałam mu żadnego prezentu, właściwie co chwile coś kupuje, mamy maleńkie mieszkanko i w sumie cały salon w Antosia zabawkach 😜

    Mi się już skończył macierzyński, przeszłam na urlop wypoczynkowy i teraz okazało się że zaliczyliśmy wpadkę 🙈 od ponad miesiąca czuje się beznadziejnie, bez siły, do tego codziennie wymioty (Antoś to zle znosi :(). Przejdę na L4, powrót do pracy mi się sporo przedłuży. Może wiecie czy muszę dzwonić do pracodawcy i informować go o ciąży czy wystarczy że lekarz wystawi mi zwolnienie po wykorzystaniu urlopu?


    Wszystkim roczniakom życzę wszystkiego pięknego 😘 sto latek ❤️😘

    kinga1185, YoYo85, Evli, i_ka lubią tę wiadomość

    qb3ck6nl84hx2psv.png


    iv096iyeyd8y91kc.png
  • YoYo85 Autorytet
    Postów: 356 176

    Wysłany: 12 sierpnia 2021, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 🙂

    Paula moje gratulacje!!! Życzę bezproblemowej i nudnej ciąży.

    Dawno mnie tu nie było a tu takie wieści 😁My właśnie przygotowujemy się do chrztu. Łączymy go z imprezą urodzinową. Robimy tylko w gronie najbliższych-21 osób. A tak poza tym to u nas po staremu. Dalej chodzę niewyspana mimo że w nocy 1-2 karmienia. Ale jak już ją wezmę do nas do łóżka o tej 2 to już zostaje do rana więc budzę się połamana 🤷🏼‍♀️ Oliwia od 3 tygodni chodzi. Wchodzi na wszystko na co uda się jej zadrzeć nogę. Wchodzi na sofę a z niej próbuje wejść na parapet 🤦🏼‍♀️ To samo jest w sypialni..łóżko stoi koło okna 🥴 Także teraz to już w ogóle muszę mieć oczy dookoła głowy i wszystko muszę robić na raty. Czekam na wrzesień jak starsza pójdzie do przedszkola 🙌🏻 Mam nadzieję że 4 fala koronawirusa nie pokrzyżuje moich planów 🙏

    Wszystkiego najlepszego dla wszystkich roczniaków 🎂🎉🎈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2021, 22:02

  • Nadzieja777 Autorytet
    Postów: 1338 2375

    Wysłany: 12 sierpnia 2021, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazu dziękuje , że pytasz ❤️

    U mnie wszystko ok, dziś zaczynam 23tc 🥰
    Na prenatalnych wszystko ok, zdrowa dziewczynka ❤️

    Milunia skończyła roczek, broi ale jednocześnie jest najsłodszym dzieckiem świata, „gada” jak najęta 😅
    W jej urodziny byliśmy w trójkę na obiedzie, roczek dla rodziny planuje pod koniec sierpnia.
    To już ostatki w pracy , od września planuje odpocząć i pocieszyć się trochę tym stanem, bo przy aktualnym trybie życia nie pamietam nawet, że jestem w ciąży .
    To niesamowite jak ciąże potrafią się od siebie różnic . W tej czuje się zupełnie inaczej , fizycznie jak młody Bóg gdzie z Mią szybko spinał mi się brzuch itp , teraz nie odczuwam żadnych „ objawów „ bycia w ciąży , oby jak najdłużej.

    Nie myślałaś żeby do nas dołączyć na fb ?
    Nawet z pustego konta , choć czasem , sporadycznie ..
    na fb grupa tętni życiem , brakuje nam tam Ciebie …
    Przemysl to jeszcze ❣️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2021, 22:43

    7.12 II kreski - beta hcg 1,375 ❤️🙏
    Mój mały cud 🤰🏻Mia ❤️👧
    15.04 ! 668g ! 🥰
    04.05 ! 830g ! 🥰
    25.05 ! 1321g ! 🥰
    04.06 ! Mamy 1,5 kg ❤️ !
    15.06 ! 2084 g 😍🥰 !
    29.06 ! 2400 g ❤️🤱🥰
    13.07 ! 2849 g 🍭🍼🍬
    27.07 ! 3490 g 🍬💜🍭

    ❤️ 04.08.2020r - witaj Córeczko na świecie ❤️
  • Molokay Autorytet
    Postów: 370 184

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Paula, gratki i spokojnej ciąży życzę :)

    Yoyo, my tez teraz robimy chrzcino-urodziny z rodzina i z przyjaciółmi, którzy będą chrzestnymi, wychodzi nam impreza na 26 osób 🙈 cały Twój opis, za wyjątkiem chodzenia (jeszcze się nie puszcza, bo nie trzyma równowagi), brzmi jak nasza sytuacja. Tez jest ostra faza na wspinanie, a ustawienie mebli mamy jakie mamy i ściągam młoda z parapetów (wystarczy odwrócić głowę czy wyjść do wc). Dobrze, ze starszy krzyczy do mnie, gdy odbywa się nielegal akcja ;) jak Twoja starszaczka?

  • YoYo85 Autorytet
    Postów: 356 176

    Wysłany: 14 sierpnia 2021, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he to praktycznie możemy powiedzieć że jedziemy na tym samym wózku 😅 Oliwia kocha parapety 😂

    Starszaczka chyba jest w trakcie skoku. Od jakiegoś czasu sprawia wrażenie już takiej bardziej ogarniętej,dużo więcej rozumie. Podobnie jak u Ciebie, zdarzy się że donosi na Oliwię 😀 Mocno ruszyła z mową, buzia się jej nie zamyka. W końcu polubiła kolorowanki i rysujemy codziennie. Od września idzie do przedszkola także może będzie odrobinę lżej (o ile nie będą chorować co 2 tygodnie..). No ogolnie jest lepiej niż parę miesięcy temu. Mamy stały rytm dnia i tego się trzymamy. Jeżeli chodzi o starszą to największym problemem na dzień dzisiejszy jest zasypianie na wieczór. Mąż buja ją w wózku bo tak to sama potrafi się kotłować w łóżku przez półtorej godziny.

    Jutro impreza także mam nadzieję że jakoś ten dzień przeżyje ✊🏻

  • i_ka Autorytet
    Postów: 1850 1508

    Wysłany: 16 sierpnia 2021, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Paula gratulacje :)
    My tez jesteśmy po roczku, zorganizowaliśmy razem z chrzcinami, w restauracji na 21 osób.
    My jej kupiliśmy scoot nad ride, może troszkę na wyrost jeszcze, ale ma służyć do 5 rz. Mała dostała głównie kasę, kolczyki, lalkę (zdarza się, ze się nią zabawi chwilkę, ale rzadko), wózek dla lalki. Sama jeszcze nie chodzi, tylko przy kanapie itp. Nadal karmie, bo nie umiem skończyć, przy okazji dużo schudłam. Mam plan do końca sierpnia odstawić mała, ale nie wiem jeszcze jak. Do pracy wracam od połowy września, będę miała jeszcze cały urlop za 2021. Mała od sierpnia chodzi do zlobka, bardzo dobrze się zaadaptowała, wiec ja mam 6h dla siebie co jest ogromnym luksusem. Tylko teraz złapała pierwsza infekcje, wiec w pt i dzis jest w domu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2021, 06:08

    f2w39n73dgdg4l6w.png

    klz99vvj720njnd5.png

    20.01.2022 mamy ❤️
    27.12.2021 FET❄️
    Beta7dpt83,1;9dpt212,2;11dpt464,8;14dpt1851,3
    —————————-————
    12.12.2019 mamy ❤️
    Beta7dpt61,21;9dpt177,4;11dpt465,05;14dpt1965,72
    18.11.2019 FET ❄️
    10.2019 II IVF
    —————————————-
    Zostały ❄️❄️❄️
    —————————————-
    7.2019 FETx2 - beta <0,1
    6.2019 I IVF ❄️❄️
    —————————————-
    9.17 - pocz. starań; 9.18 Invimed
    Endometrioza I st., AMH 1,91
    MTHFR_677C-T hetero, PAI-1 homo
    on: morf. 1% Kariotypy: ok
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 16 sierpnia 2021, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, dla wszystkich roczniaków spełnienia najskrytszych marzeń, dużo zdrówka I cierpliwych rodziców 😉.
    I_ka, fajnie, że się odezwałaś. Super, że corka tak się zaadaptowała. 6h czasu dla siebie-wow 😉. Też licze na to, że Ala się zaadoptuje i będę miała chociaż 2-3 godziny dla siebie 😜.
    Ja też psychicznie przygotowuje się do odstawienia i czuje, że będzie ciężko, bo im dłużej to trwa, tym Ala bardziej się buntuje, jak nie dostaje się 🤔.
    Czy Wasze dzieciaczki chcą dać umyć sobie żeby, bądź same chcą myc żeby? Moja gwiazda nie ma na najmniejszej ochoty na higieny jamy ustnej.
    A druga sprawa, która doprowadza mnie do szewskiej pasji, to uciekanie z brudna Pupa. Naprawdę nie wiem już jak reagować, a przede wszystkim, jak się nie wkurzać.

    YoYo85 lubi tę wiadomość

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • i_ka Autorytet
    Postów: 1850 1508

    Wysłany: 16 sierpnia 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga właśnie u nas jest to samo, im jest starsza tym bardziej się domaga cyca i jest bunt jak nie dostanie. A oprócz tego co chwile się odrywa, bo ja coś zainteresuje, potem znowu chce i tak co chwile. A w żłobku wytrzymuje bez i jest Ok.
    U nas mała zależy jaki ma dzień z myciem zębów, widzę, ze lubi smak pasty, wiec otwiera buźkę, troszkę jej umyje, połyka sobie pastę i tak kilka razy. Jak jej dam szczoteczkę to coś tam z nią działa, ale wiadomo, ze samemu trzeba wyszorować. My już mamy 10 zębów, jak nie więcej, bo panna nie chce pokazać.
    No i uciekanie z przewijaka to norma, prawie za każdym razem jest walka. Muszę ja czymś zainteresować, cos dać do raczki to się chwile pobawi, a ja wtedy szybko przewijam.

    f2w39n73dgdg4l6w.png

    klz99vvj720njnd5.png

    20.01.2022 mamy ❤️
    27.12.2021 FET❄️
    Beta7dpt83,1;9dpt212,2;11dpt464,8;14dpt1851,3
    —————————-————
    12.12.2019 mamy ❤️
    Beta7dpt61,21;9dpt177,4;11dpt465,05;14dpt1965,72
    18.11.2019 FET ❄️
    10.2019 II IVF
    —————————————-
    Zostały ❄️❄️❄️
    —————————————-
    7.2019 FETx2 - beta <0,1
    6.2019 I IVF ❄️❄️
    —————————————-
    9.17 - pocz. starań; 9.18 Invimed
    Endometrioza I st., AMH 1,91
    MTHFR_677C-T hetero, PAI-1 homo
    on: morf. 1% Kariotypy: ok
  • Molokay Autorytet
    Postów: 370 184

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoyo, jak minęła niedziela? U nas pół mszy przepłakane i przemarudzone, uspokoiła się po samym chrzcie, który przyjęła z bidonem w ręku ;) przyjęcie było udane, miejsce, w którym je organizowaliśmy była bardzo trafione, mimo iż wybrane w ciemno.

    Ucieczki w czasie przewijania.. tia, od dawna, uwielbiam ;)

  • YoYo85 Autorytet
    Postów: 356 176

    Wysłany: 21 sierpnia 2021, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo

    Molokay impreza się udała 🙌🏻 Niestety nie wszystko poszło po mojej myśli ale u nas to norma. Do kościoła prawie się spóźniliśmy. Ksiądz nas ochrzanił na wejściu że cały kościół na nas czeka 😅 Potem wyprosił siostrę męża z aparatem bo nie miała kursu 🙄 Ale później wróciła i coś tam zrobiła. Mała strasznie się wierciła przez większość mszy i cały czas gadała. Potem zasnęła pod koniec mszy i spała prawie 4 godziny 😳 Wszyscy musieli czekać na księżniczkę aż się wyśpi. Z tortem też wyjechali później 😅 Za to starszaczka nie chciała iść na drzemkę i pod koniec była już bardzo zmęczona. Reasumując było naprawdę fajnie ale cieszę się że jest już po 🙃

    Przewijanie to chyba jedna z najmniej ulubionych czynności. Starsza nie była aż takim hardcorem dlatego czasami to aż jestem w szoku 🤦🏼‍♀️ Wiecie może dlaczego ta zmiana pampersa jest czasami aż tak okupiona płaczem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2021, 22:53

  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    YoYo, ja nie mam pojęcia, czemu to przebieranie pampersa takie straszne. Czasami widzę dzieci, co kormalnie to znoszą i patrzę z zazdrością 😉.
    A ja mam pytanie odnośnie odstawienia: chciałabym Ale odstawić za jakieś 2 miesiace. Czy myślicie, że muszę Hej wprowadzać mleko na noc? Teraz pije chyba 2 razy... szczerze mówiąc nie miałam już zamiaru wprowadzać butelki, ale może ona będzie jeszcze glodna. Dziękuję za pomysly....

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • Molokay Autorytet
    Postów: 370 184

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Yoyo, tez się cieszę, ze już jest po :D
    Kinga, po roku nie ma konieczności podawania dziecku żadnego mleka. Nocne odstawienie jest trudne i zazwyczaj okupione kilkugodzinnym krzykiem, z każda nocą krótszym (pierwsze 2-3 noce są trudne). Picie mleka w nocy to w większości przyzwyczajenie, głównie u dzieci kp. Ze straszakiem było tak, ze przekrzyczal pierwsza noc, oczywiście tulilismy, nosiliśmy, pełne wsparcie było. kolejnej nocy obudził się raz, dostał wtedy tubkę, wody nie chciał, zasnal. Przez pare nocy jeszcze sie budził (ale bez zadymy) i pił lub jadł, a potem stał się dzieckiem pięknie przesypiajacym noce. W łóżeczku miał bboxa i pił wodę, gdy się przebudził, samoobsługowo zupełnie.
    Przyznam się, ze stres mnie bierze na myśl o odstawieniu małej. Daję nam jeszcze max pół roku (wciąż wydaje mi się takim malutkim dzidziem, może przez to, ze jeszcze nie chodzi, ale to tez pewnie się wkrótce zmieni, bo wczoraj były pierwsze kroki solo), ale nie wykluczam, ze odpuszczę wcześniej. Ostatnio zasysa po 6-8 razy. Ciężki temat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2021, 14:37

  • Molokay Autorytet
    Postów: 370 184

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może któraś z mam ma jakiś patent na mocne odstawienie? Dla mnie ideałem byłoby wieczór i rano, ale pewnie to graniczy z niemożliwym :)

  • Zola89 Autorytet
    Postów: 2618 2758

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

    Mój mały synek dziś skończył roczek. Kiedy to minęło?!

    Zmiana pampersa to u nas też tragedia. Ogólnie mój syn ma charakterek i jak tylko mu się coś nie podoba to wrzeszczy okrutnie. No i niestety nie lubi ani wózka, ani nosidła, nic co go ogranicza. I u nas cały czas mamoza. U Was również?

    Kinga, ja Szymka odstawiłam kilka dni temu. Już jakiś czas w dzień w ogóle nie karmilam. Później zrezygnowałam z wieczornych karmień, a na koniec z nocnych. Moj mały to straszny cycus ale odstawienie nocne poszło nadspodziewanie gładko. Pierwszej nocy darł się godzinę, a jak przebudzal się kolejne razy to poplakiwal, pił wodę i spał dalej. Trzy następne noce znośne. Zobaczymy jak będzie dalej :) Szymek nie chce pić mm, ale na śniadanie i kolację daję mu kaszkę na mm, którą zresztą bardzo lubi, i chyba mu to wystarcza.

    atdc2n0aw7xo0u8z.png
    Starania od 11.2016r.
    PCOS, HSG - jajowody drożne
    07-12.2018 - clo/aromek+ovitrelle
    02.2019 - IUI - 8tc [*]
    07-09.2019 - 3x IUI - nieudane
    10.2019 - IVF krótki protokół
    04.12.2019 - FET blastki 4aa
    BetaHCG: 7dpt - 39,8 ; 9dpt - 82,6 ; 11dpt - 222,7 ; 13dpt - 599,3 ; 16dpt - 2240,1 ; ♥️+❄️❄️
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zola89, wszystkiego dobrego dla Szymka.
    Jak ja Ci zazdroszczę tego odstawienia 😉.
    A wodę dajesz z kubka?
    No i najważniejsze pytanie, czy noce się polepszyly i jest mniej pobudek.
    U nas jest mamoza, ale znośna. Ale nasza Gwiazda też coraz bardziej się buntuje na wozek, fotelik samochodowy i krzeselko do jedzenia 😉.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2021, 22:51

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Paula, Nadzieja gratulacje 🥰

    Zola89 wszystkiego najlepszego dla synka🎈

    My świętowaliśmy roczek w tamtą niedziele, tylko we 3 bo już wróciliśmy do siebie🎉 wakacje w Polsce niestety już sie skończyły 🥴 chrztu jeszcze nie ogarnełam i nie wiem kiedy ogarnę 🙈

    Przebieranie pieluchy jest wyczynem ale teraz jak jesteśmy w domu i przewijam ją na przewijaku jest ok. Koszmar był jak byliśmy na wakacjach i przewijałam ją na łóżku 🤦🏻‍♀️ Za każdym razem mi uciekała i musiałam mieć coś pod ręka by jej dać do ręki żeby się zajęła …

    Mała od poniedziałku mam gorączkę…poprawa byla w piątek i wczoraj, dziś znowu prawie 39.. Byłam już u lekarki dwa razy, twierdziła że to zęby, do tego dostała szczepionki co napewno nie pomogło 🙄 W związku z tym że goraczka się nadal utrzymuje jutro idziemy na badanie moczu 😵‍💫 heh..już to widzę to łapanie do woreczka, będzie ciekawie 🙄

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do karmienia to ja byłam kpi i w sumie moje dziecko w nocy nie jadło i nadal nie je. W łóżeczku ma bboxa z woda i jak się budzi to sobie pije. Co prawda w nocy ciezko jej idzie ze znalezieniem jego, bardziej nad ranem :)

    Dostaje jeszcze rano i wieczorem butelke z mm.

    Jak u Was idzie mycie zębów ? U nas w ogóle nie wychodzi :/

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Zola89 Autorytet
    Postów: 2618 2758

    Wysłany: 23 sierpnia 2021, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, u nas pobudki były co godzinę. Przez te kilka dni bez cycka budzi się codziennie tak samo tzn 22 i od razu zasypia (bierzemy go wtedy do łóżka do nas), ok 1 i wierci się przez godzinę (niby śpi, ale stęka, kręci się, włazi na mnie) - przez ostatnie noce poplakiwal przez tę godzinę, a dziś w nocy pierwszy raz nie płakał tylko się wiercil przez sen, 5:30 ale dostaje smoka i śpi dalej i wstaje o 6:30. Także dla mnie to luksus. Myślę, że czegoś mu jeszcze brakuje w nocy, dlatego tak się kręci. Mam nadzieję, że niedługo zacznie lepiej spać. A wodę daję w bboxie :)
    Powodzenia Kinga! Mam nadzieję, że z tym odstawianiem zaskoczysz się tak miło jak ja :)

    Evli, szybkiego powrotu do zdrowia dla Córci!
    A co do mycia zębów to trwa to u nas 3 sekundy. Szymek otwiera buzię, ja szybko myję, bo po chwili zamyka i już jest dramat 😅 mężowi zazwyczaj udaje się trochę dłużej myć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2021, 07:43

    atdc2n0aw7xo0u8z.png
    Starania od 11.2016r.
    PCOS, HSG - jajowody drożne
    07-12.2018 - clo/aromek+ovitrelle
    02.2019 - IUI - 8tc [*]
    07-09.2019 - 3x IUI - nieudane
    10.2019 - IVF krótki protokół
    04.12.2019 - FET blastki 4aa
    BetaHCG: 7dpt - 39,8 ; 9dpt - 82,6 ; 11dpt - 222,7 ; 13dpt - 599,3 ; 16dpt - 2240,1 ; ♥️+❄️❄️
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 23 sierpnia 2021, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, u nas mycia zębów praktycznie nie ma. Jak ja jej chce umyć żeby, to sobie nie daje. Dostaje szczotkę i coś ja gryzie, ale raczej tylnymi dziaslami...
    Moje dziecko w wielu kwestiach jest na nie.
    Wczoraj dostałam ochrzan od mamy i teściowej, że chce dać Ali ogórka, że ciężkostrawny. Może I jest ciężki, ale młodej nic nie było nigdy po tym, a one obie zareagowały jakbym jej nie wiadomo co chciala dać. A jak mówię mamie, że smażonego nie chce jej dawac, to się dziwi. Podejrzewam, że gdybym tu mieszkała, to byłyby ciągle pogadanki na temat jedzenia...

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 23 sierpnia 2021, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę że nie jestem sama z tym myciem zębów 😛

    Kinga moja je ogórka, jak byliśmy na wakacjach to nie mogła się nim najeść, wcinała aż jej się uszy trzęsły. Ostatnio nawet zjadła kiszonego, zabrała mi z talerza, kwaśny był masakrycznie ale smakował nie dała sobie go zabrać.

    My spędziliśmy dwie godz w labo, masakra z tym woreczkiem do zbierania moczu 🥴 wszystko lądowało w pieluszce 😕 udało się zebrać troszeczkę, mam nadzieje że starczy do badań 🤞

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
‹‹ 1259 1260 1261 1262 1263 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ