X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamusie 2018
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Krasnalowa tak to normalne i nie ma sie czym martwić. Dzieci rosną w swoim tempie często skokami. W późniejszym etapie bywają dużo większe różnice 2-3 tygodni nawet, i to roznice dodatkowo między głową brzuchem czy kością udowa.
    Dziękuje za uspokojenie! No wlasnie moj byl tym razem mierzony tylko "dlugosciowo" (crl) i byl o 2 dni mniejszy niż powinien wzgledem poprzedniego usg. Nie wiem jak pozostałe pomiary. Na prenatalnych wszystkie wymiary (głowy, brzuszka byly nawet kilka dni do przodu), ale teraz na zwyklej wizycie lekarz nie mierzyl tych poszczególnych czesci tylko długość.

  • e_mii Autorytet
    Postów: 1217 566

    Wysłany: 23 marca 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poliś, bardzo Ci współczuję. Nie wiem nawet co można napisać w takiej sytuacji :(

    v0o0onx.png
    z9pckld.png


  • Kasiaja Autorytet
    Postów: 1083 810

    Wysłany: 23 marca 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie mi przykro :’-( to brzmi jak zły sen

    km5shdge7thpmtsb.png[/url]
    17u9anli7kai2cz3.png
    qb3cru1dgr6glvjy.png
  • PollyM Koleżanka
    Postów: 33 96

    Wysłany: 23 marca 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poliś, bardzo mi przykro, ściskam mocno...

  • Meneksze Przyjaciółka
    Postów: 64 102

    Wysłany: 23 marca 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poliś tam bardzo mi przykro. Dużo siły życzę...

    7v8rs65g42xgdjhc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę się aż uspokoić po takich wiesciach. W połowie ciąży usłyszeć coś takiego to straszne.. :( :(

    DobrejMysli lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polis bardzo mi przykro

  • poliś Autorytet
    Postów: 406 353

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za słowa wsparcia, tak jak napisała Kasiaja to brzmi jak straszny sen... Jak lekarz podawał diagnoze z każdym słowem czułam się jakby mi ktoś dawał po mordzie :( oczywiście jak każda matka łudzę się, ze stanie się cud, modlę sie o to, ale już 3 lekarzy powiedziało, że nie ma szns... Martwię sięteż o to, czy nosząc to dzieciatko i nie mając w ogóle wód, nic mi nie grozi, jakieś zakażenie wewnetrzne itd.. Mam nadzieję, ze w poniedziąłek wszystkiego dokładnie się dowiem. Nie życzę najgorszemu wrogowi, zeby przez to przechodził. Powiem Wam, że co 2-3 dni mierzyłam sobie objetość brzucha i pęcherz musiał mi pęknąć jakoś na dniach 3-4 dni temu, bo już w środę po wizycie jak zmierzyłam miałam o 5 cm mniejszą objętość... Tylko nie czułam żadnego chlupnięcia, ale mogł się to stać w trakcie sikania, nie wiem... 5 marca mózg wyglądał idealnie, a teraz 3/4 zalany jest płynem mózgowo rdzeniowym... masakra jakaś:(

    Termin porodu 5 lipiec 2019 <3 Monisia <3
    07.04.2018 Franciszek [*] 23 tc
    14.07.2018 aniolek 6t [*] ciąża jajowodowa, usunięcie jajowodu
    2nn3yx8dulexgmnl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poliś.. A jakoś istnieje sposób by poznać przyczynę czemu tak się stało?!

  • ingelita Autorytet
    Postów: 769 763

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozalia wrote:
    Niestety to co z innymi założycielkami wątków... choć nigdy się do niczego nie przyznała, to jej zdjęcie usg tez okazało się być ściągnięte z neta...


    Jak skończę okna, to mogę zrobić tą listę od nowa i wtedy można będzie ją podlinkować w stopce:)
    Kiedy ja to przegapiłam? Pewnie ten jeden raz, kiedy nadrabiałam Was pobieżnie.

    j5rbjw4zpzcf32ff.png
    jox69vvjwkeeyc8z.png

  • poliś Autorytet
    Postów: 406 353

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Poliś.. A jakoś istnieje sposób by poznać przyczynę czemu tak się stało?!
    PLPaulina, no właśnie w poniedziałek mam wizytę u genetyka, będzie badać dziecko jako,że jest do niego łatwy dostęp - bez wód, mnie i męża i może do tego dojdą.. też będę robić nifity

    Termin porodu 5 lipiec 2019 <3 Monisia <3
    07.04.2018 Franciszek [*] 23 tc
    14.07.2018 aniolek 6t [*] ciąża jajowodowa, usunięcie jajowodu
    2nn3yx8dulexgmnl.png
  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polis współczuję ;_( straszne.
    Teraz mam sama obawy co do połówkowych. Stres ogromny będę mieć.

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polis a badali ci na prenatalnych przeplywy? Bo pamiętam ze pisalas ze dzidzia była mniejsza a na kolejnym usg jeszcze młodsza... Mam nadzieję ze poznacie przyczynę. Nie da się tego jakoś operować cokolwiek...? :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2018, 19:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polis, to straszne, współczuje Ci bardzo :( Trzymajcie się

  • Aradia*** Ekspertka
    Postów: 180 207

    Wysłany: 23 marca 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polis tule bardzo mocno :( niestety wiem co przezywasz...

    qdkk4z17vp90lfbe.png
    m3sxgov390omtlvc.png
  • poliś Autorytet
    Postów: 406 353

    Wysłany: 23 marca 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Polis a badali ci na prenatalnych przeplywy? Bo pamiętam ze pisalas ze dzidzia była mniejsza a na kolejnym usg jeszcze młodsza... Mam nadzieję ze poznacie przyczynę. Nie da się tego jakoś operować cokolwiek...? :(
    Lavendova, nie miałam jeszcze prenatalnych, miałam mieć 30 marca, to była zwykła wizyta ginekolgiczna. Dziecko od początku było mniejsze o 2 dni, od daty okresu, ale to chyba norma, natomiast 5 marca lekarz wyliczył różnicę 8 dni, troche byłam zmartwiona ale czytałam, że takie różnice w tym okresie ciąży często się zdarzają więc byłam pewna, ze to sie jakoś unormuje... Ale niestety wszystko bardziej się skomplikowało...

    Termin porodu 5 lipiec 2019 <3 Monisia <3
    07.04.2018 Franciszek [*] 23 tc
    14.07.2018 aniolek 6t [*] ciąża jajowodowa, usunięcie jajowodu
    2nn3yx8dulexgmnl.png
  • poliś Autorytet
    Postów: 406 353

    Wysłany: 23 marca 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Nie da się tego jakoś operować cokolwiek...? :(

    nikt nawet o tym nie mówi, każdy tylko łapie się za głowę i mówi, że ciąża stracona. Dostałam wczoraj skierowanie do szpitala, więc pojechałam dzisiaj, chciałam żeby porobili mi badania żeby sprawdzić, czy w związku z bezwodziem mi nic nie grozi, zakarzenie, sepsa itp ale mi odmówili przyjęcia, powiedzieli, ze to nie ta kolejność, że najpierw muszę zgłosić się do genetyka, zeby zbadał dla kolejnych ciąż powód...

    Ale ja czytałam, że każdy teraz będzie mnie odsyłał gdzieś indziej, bo boją się, że będę chciała terminacji, a w takiej sytuacji potrzebują paierek, ze to wady letalne...
    Ja i tak nie chciałabym terminacji, tłumaczyłam, ze chodzi mi tylko o badania ale mnie nie przyjął ordynator. Masakra...

    Termin porodu 5 lipiec 2019 <3 Monisia <3
    07.04.2018 Franciszek [*] 23 tc
    14.07.2018 aniolek 6t [*] ciąża jajowodowa, usunięcie jajowodu
    2nn3yx8dulexgmnl.png
  • Anuleczek Ekspertka
    Postów: 218 180

    Wysłany: 23 marca 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polis moze jest jeszcze szansa...?a uzupelnienie wod plodowych?To juz pewne ze pecherz pekl?Kurcze z tego co zdazylam na szybko wyczytac w necie to szansa jeszcze jest..

    17u96iyeyg94k79c.pngiv09ej28xdie32dv.png
    Aniołek [*] 6 tc 5.07.2017
    Moje serduszko Olcia 12.03.2014
    Aniołek [*] 6 tc 2011
  • squirrel Autorytet
    Postów: 1291 615

    Wysłany: 23 marca 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co powiedzieć po takich wiadomościach... Tak bardzo mi przykro

    🌸 ❤️ sierpień 2018
    🐻❤️ maj 2021
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 23 marca 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poliś bardzo mi przykro, a najgorsze jest, że jesteście z tym sami i jak piszesz, lekarze tylko pozbywają się problemu. Szukaj pomocy, cuda się zdarzają. Modlitwą dziś z Wami!

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
‹‹ 536 537 538 539 540 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ