X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamusie 2018
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • pumka1990 Autorytet
    Postów: 1186 599

    Wysłany: 25 maja 2020, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina to cudowne wiadomości :)

    sssss lubi tę wiadomość

    Emil - 28.07.2018 r - godzina 22.18 - 2530 gram i 50 cm szczęścia do kochania <3
    17u9sg18c0ymn8s1.png[/link]


    24+0 - 692 g/29+0 - 1392 g/32+6 - 2233 gramy szczęścia <3

  • e_mii Autorytet
    Postów: 1217 566

    Wysłany: 25 maja 2020, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, świetne wiadomości! Najważniejsze, że malutka się wybudza i je, teraz już będzie z górki.

    v0o0onx.png
    z9pckld.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2020, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesze sie ze dobre wiesci ☺️ A jak Hania sobie radzi z tatą? Kiedy was wypuszczą?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka wieczorem i w nocy znowu goraczka 😕

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natallia05 wrote:
    Ciesze sie ze dobre wiesci ☺️ A jak Hania sobie radzi z tatą? Kiedy was wypuszczą?
    Jeśli jutro wyniki będą ok to jest szansa że wyjdziemy. 😊

    Tatuś sobie świetnie radzi. 👏 Jestem taka z nich dumna, że szok.
    Hania naprawdę dobrze znosi mój brak. A tata też o rozrywki porządnie dba.

    Edit. Po 5 rano pobierali już Natalce krew. Jeśli będzie dobrze to do domu !!!!!
    To byłby super prezent na dzień matki. 💓

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2020, 07:26

    Paulinaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2020, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swietne wiesci ☺️ Ciekawe jak zareaguje Hania na siostrzyczke :) Emilia pierwsze co to zdjela malej skarpetke i chciala wsadzic palec w oko 🤣

    PLPaulina, pumka1990 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2020, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wychodzimy. 😭😭

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2020, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej czemu? Zoltaczka jeszcze? :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, żółtaczka.
    Ale Nic nie wiedzą kiedy możemy wyjść. Bo z racji tego konfliktu w grupie krwi nie mają pojęcia jaka będzie reakcja małej na naświetlanie. 😕

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze :/ A hemoglobina ok?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2020, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę obniżona. Ale tutaj już zaczęli walczyć odrazu. Jeszcze przed wynikami konfliktu. I jest już przyzwoicie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie dobrze, lepiej teraz wyleczyc niz potem wracac do szpitala... A jak z waga przybiera cos? Kciuki za szybka poprawe.

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 26 maja 2020, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PlPaulina, koleżanka z małą leżała ponad tydzień, dacie radę. Lepiej być pod opieką szpitala. jeszcze trochę i wyjdziecie :)

    Natalia, a Emilka przestała gorączkować?

    A ja widziałam dziś bijące serduszko <3 ale ta ciąża będzie pasmem stresów i walki.. blizna wygląda źle, pęcherzyk ciążowy za mały.. a do tego mam za wysoki cukier i muszę robić krzywą już i iść do diabetologa. To ja już wolałam rzygać 100x dziennie niż to :(

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2020, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Emilka juz nie goraczkuje na szczescie, ale jest strasznie jeczaca marudna i nic nie je :( I mleka tez nie wypila. Widze ze te trojki dolne ma okropnie spuchniete chyba sie przebijaja. Pogoda do bani leje to siedzimy w domu. A mala nie chcempic z butelki zalamana jestem bo na wylacznym kp zleci z wagi

    Marta gratuluje serduszka ❤️ Ale kurcze i co z tą blizną? Moze nie bedzie tak zle, natura to sobie jakos obejdzie. Zobacz ja ze sporo mniejsza roznica w ciazach i juz nie mowiac ze po 3 cc wiec pocieta macica i blizna nie byla problemem. Faktycznie tylko nie chciala sie ta macica rozciagac. A ten pecherzyk jak za malu? A dzisius odpowiada wiekowi ciazy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2020, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta mów więcej szczegółów. Co tam się w brzuszku dzieje u Ciebie ?!

    Tęsknię już za Hanią. Dobija mnie ten brak odwiedzin. Ta pustka tutaj. 😔
    I to, że ten konflikt to takie dziadostwo. Przez to nie wiadomo jak długo organizm Natalki będzie sobie radził z tymi moimi przeciwciałami. I ta walka może być dłuższa.

    Akurat do wagi nikt się nie czepiał. Miała spadek przez ten pobyt na neonatologii. Ale najniższa odnotowana waga to lekko poniżej 3400g.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2020, 15:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2020, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia a czemu myślisz że tylko na kp ma zlecieć z wagi ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2020, 14:57

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 26 maja 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pęcherzyk wychodzi o tydzień młodszy niż zarodek, zarodek prawie idealnie na 6t3d dzisiaj. No niby może to coś znaczyć ale nie musi.. Ale kto wie.

    Ten lekarz dzisiaj pierwszy raz robił mi usg a ja sierota nie wzięłam usg sprzed ciąży i nie miał porównania. Chodzi mój ubytek w bliznie, nie ma endometrium w jej miejscu. Jest tylko ściana macicy. No ale jutro idę do lekarza ze szpitala klinicznego który lubi takie przypadki i zobaczymy co powie. Liczę że jednak damy rady dociagnac do końca i najwyżej będę leżeć szpitalu w 3 trymestrze, musi być dobrze :) No i będę miała pewnie wizyty co 2 tygodnie jak nie częściej żeby kontrolować blizne. Teraz też już mam za 2 tygodnie przyjść

    PLPaulina lubi tę wiadomość

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • edytkaa93 Autorytet
    Postów: 2027 816

    Wysłany: 26 maja 2020, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta a wiesz na pewno kiedy miałaś owu? Bo ja z terminu ostatniej miesiączki a USG to na początku mialam 9 dni różnicy, ale później się wyrównało, i jest tylko 3 dni różnicy i już ten termin z USG został. Ja miałam późno owulację, bo nigdy nie mam okresu regularnie.

    17.08.2018 M<33
    09.10.2020 A<33
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 26 maja 2020, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam cykle 29-31 od roku. Raczej gdyby całość wypadala młodziej bym się nie martwiła i lekarz by nie zwracał na to uwagi ale tu mam różnicę między zarodkiem a pecherzykiem. Ale spokojnie, oczywiście Google poszły w ruch i już widziałam historię poronienia ale.. nie martwi mnie to. Mam wewnętrzny spokój :)
    5.06 mam usg kolejne i zobaczymy jak się sprawy mają. Lekarza tego klinicznego przełożyłam na 10.06 żeby mieć obraz co się dzieje.. jakoś nie panikuje. Mam nadzieję że mój spokój wewnętrzny oznacza że jest ok :)

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2020, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Natalia a czemu myślisz że tylko na kp ma zlecieć z wagi ?

    A bo moje dziewczyny slabo przybieraly na piersi. Nawet Oliwia ktora pila bardzo duzo i w ogole mialam spory nadmiar mleka byla chuda i slabo przybierala. I tez jak widze moje mleko odstane w lodowce to ten pasek tluszczu u gory taki cienki raczej, no slabe mam to mleko... i szalu z iloscia nie ma😕

‹‹ 2440 2441 2442 2443 2444 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ