X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamusie 2018
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Chmielcia Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 23 listopada 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj też jestem bardzo śpiąca od tygodnia.. ;) I okrutnie mi zimno cały czas więc każde popołudnie pod kocem ;D
    Lekkie pobolewanie i kłucie brzucha, ale chyba w granicach normy :)
    I kompletnie nie mam ochoty jeść słodkiego...

    Chmielcia

    p19u9jcgs8oc5z2r.png
  • Chmielcia Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 23 listopada 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiyka 123 wrote:
    Też mam wizytę na ten czwartek, ale chyba przełożę na kolejny czwartek, bo raczej nie będzie jeszcze nic widać...

    Dzięki za podpięcie w pierwszym poście - jak tylko poznam termin, dam znać :) U mnie sytuacja do określenia trudna, dlatego muszę liczyć na pomoc lekarza...

    Kiyka jak tam sytuacja u Ciebie kochana? czy lekarzowi coś się udało..? Trzymam mocno kciuki!!!

    India9 lubi tę wiadomość

    Chmielcia

    p19u9jcgs8oc5z2r.png
  • dżelka Autorytet
    Postów: 310 263

    Wysłany: 23 listopada 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny BBF wyznaczył mi termin na 24 lipiec ale do sierpnia to jak rzut beretem, mogę się rozgościć tutaj?
    Ciaża uzyskana naturalnie po 3,5 roku. Bety: 320,1, druga po 4 dniach 1781, przyrost 134% podwaja się co 39 godzin. Pierwsza wizyta za mną w 4t 6d był pęcherzyk 0,5 cm :-). Ciąże lekarz traktuje jak "wysokiego ryzyka" choć narazie nie ma podstaw. Mam b. małą macice stąd to wszystko. Przyjmuje luteine, acard, nospe, magnez. Ale ogólnie jest w porządku nie mam mdłości, chodze tylko częściej siusiu, chwilami brzuch zakuje lub zaboli i jestem senna. Wizyta kolejna 4.12. To moja pierwsza wymarzona wyczekana ciąża.

    niedograna, Chmielcia, siala, Rucola lubią tę wiadomość

    f2wli09kb0h7bhmj.png
  • dusia89 Ekspertka
    Postów: 129 172

    Wysłany: 23 listopada 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie. Czy mogę dołączyć?
    Za nami 6 cykl starać o rodzeństwo dla mojej 2 letniej córki:)
    Wczoraj tj w 11 dniu po owu test pozytywny, dziś beta 70,9 więc powolutku zaczynam się cieszyć...Martwi mnie tylko to że nie widzę zmian w piersiach i boję się że coś nie tak ... w pierwszej ciąży to właśnie piersi były moim pierwszym objawem a teraz nic :((
    Wiem, wiem... każda ciąża inna.... ale wiecie... wolałabym "czuć" ciąże :)
    Ja termin na 04.08.2018

    niedograna, Chmielcia, d'nusia lubią tę wiadomość

    wnidmg7y3r7e3nug.png

    ex2b8u699a8qowv6.png

    26.01.2018 - 6,91 cm szczęścia
  • niedograna Autorytet
    Postów: 400 354

    Wysłany: 24 listopada 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżelka wrote:
    Cześć dziewczyny BBF wyznaczył mi termin na 24 lipiec ale do sierpnia to jak rzut beretem, mogę się rozgościć tutaj?
    Ciaża uzyskana naturalnie po 3,5 roku. Bety: 320,1, druga po 4 dniach 1781, przyrost 134% podwaja się co 39 godzin. Pierwsza wizyta za mną w 4t 6d był pęcherzyk 0,5 cm :-). Ciąże lekarz traktuje jak "wysokiego ryzyka" choć narazie nie ma podstaw. Mam b. małą macice stąd to wszystko. Przyjmuje luteine, acard, nospe, magnez. Ale ogólnie jest w porządku nie mam mdłości, chodze tylko częściej siusiu, chwilami brzuch zakuje lub zaboli i jestem senna. Wizyta kolejna 4.12. To moja pierwsza wymarzona wyczekana ciąża.
    Witaj ;) oczywiście. Już zapisałam cię do naszej grupy :)

    dżelka lubi tę wiadomość

  • niedograna Autorytet
    Postów: 400 354

    Wysłany: 24 listopada 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dusia89 wrote:
    Witam serdecznie. Czy mogę dołączyć?
    Za nami 6 cykl starać o rodzeństwo dla mojej 2 letniej córki:)
    Wczoraj tj w 11 dniu po owu test pozytywny, dziś beta 70,9 więc powolutku zaczynam się cieszyć...Martwi mnie tylko to że nie widzę zmian w piersiach i boję się że coś nie tak ... w pierwszej ciąży to właśnie piersi były moim pierwszym objawem a teraz nic :((
    Wiem, wiem... każda ciąża inna.... ale wiecie... wolałabym "czuć" ciąże :)
    Ja termin na 04.08.2018
    Witaj ;) również dopisałam do naszej listy :D

  • Chmielcia Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 24 listopada 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co raz więcej nas! :D Super :)
    Tylko czekać aż zaczną się inne objawy, lepsza widoczność na USG.. :)
    I dopiero będzie tematów :D

    Chmielcia

    p19u9jcgs8oc5z2r.png
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 24 listopada 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja też dołączę chociaz na razie nic nie wiem tylko ze mam dwa testy z dwoma kreskami :) ale juz w przyszlym tygodniu sie dowiem.

    Pozdrawiam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 07:51

    niedograna, Chmielcia lubią tę wiadomość

    event.png
    eve
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 24 listopada 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bije się z myślami czy iść tez w przyszłym tygodniu na potwierdzenie ciąży czy się wstrzymać żeby już cis bylo widać na usg, boje się że pójdę i mi nic nie powie i odesle z kwitkiem

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 24 listopada 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ide po skierowanie na badania :)

    event.png
    eve
  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 24 listopada 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Witam sie niesmialo, na razie na testach bladziochy straszne, ale to nadal 3 dni do terminu okresu. Mam nadzieje, ze sie wreszcie naprawde udalo i bedzie super nowina dla wszystkich na swieta :p

    niedograna lubi tę wiadomość

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 24 listopada 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolline witamy:) kojarzę Cię z innego wątku u staraczek:) fajnie że sie udało!

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 24 listopada 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie. Ja tez pierwszy test mialam blady ale drugi juz byl mocniejszy a okres juz prawie tydzien opoznienia.
    Czekam tylko na badanie krwi i bedzie prezent na mikolaja ;)

    event.png
    eve
  • KlaudiaSG Ekspertka
    Postów: 224 178

    Wysłany: 24 listopada 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) gratuluje wszystkim dwóch kreseczek :)
    Ja mam termin na 6.12. może już będzie cokolwiek widać.
    A czuję się dobrze. Jedynie mam problem ze wstaniem rano, ale nie wiem czy to od pogody czy ciąży :P trochę się martwię że nie mam zbytnio objawów ale może jeszcze za wcześnie na to.
    Dusia89 mnie właśnie też piersi wcale nie bolą :( nawet brzuch mnie zbytnio nie boli,a za pierwszym razem czułam ciągle ciągnięcie na dole.
    Trzeba czekać do wizyty u lekarza i myśleć pozytywnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 10:10

    21.04.2017 H. (poronienie - 11tc)
    eikt9jcgaw0oweve.png
    6qw2egz2y5bgmucu.png
  • dusia89 Ekspertka
    Postów: 129 172

    Wysłany: 24 listopada 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najwcześniej do lekarza pójdę za dwa tyg. Wczoraj byłam po niego po recepte. Będzie to 6 tydz. W pierwszej ciąży jak byłam w 5t3d to był tylko pęcherzyk bez zarodka a w dwa tygodnie później było serduszko :) Ale wtedy piersi były mega zmienione i naprawdę czułam się "w ciąży" a teraz jakoś tak... normalnie... i to mnie martwi. Wiem, wiem... kobieta zawsze znajdzie powód do zmartwień :)) Też planujemy rodzicom w święta powiedzieć:) W pierwszej ciąży powiedzieliśmy dopiero w 13 tc a teraz to będzie jakiś 8 tc :)

    PS jak udostępnić taki kalendarz jak niektóre dziewczyny mają pod swoimi postami??

    wnidmg7y3r7e3nug.png

    ex2b8u699a8qowv6.png

    26.01.2018 - 6,91 cm szczęścia
  • KlaudiaSG Ekspertka
    Postów: 224 178

    Wysłany: 24 listopada 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że trzeba myślec pozytywnie. Jak się zbytnio stresujesz możesz pojsc np zrobić betę, żeby przynajmniej widziec ze cos sie dzieje. Ale rozumiem cię. Za pierwszym razem też czułam, że jestem w ciazy, a teraz jakos tak nic..
    Ja mialam wizyte kontrolna w poniedzialek (20.10) i lekarz tez mowil, ze kazda ciaza jest inna i kobieta za kazdym razem moze sie inaczej czuc. Chociaz latwo tak mowic, a ciezej opanowac strach :P No i stwierdził też, że kobiety po przejściach takich jak np poronienie są juz ostrozniejsze w interpretowaniu objawow.. Zalecil mi zrobic test (nie wiem czy juz cos przeczuwal :P ) i w razie pozytywneg przyjsc po dwoch tygodniach po tabletki. No i teraz musze czekac do tego 6 grudnia :/

    Ja zrobiłam je na stronie suwaczki.com :)

    A co do mówienia rodzinie, my za pierwszym razem (niestety nieudanym) powiedzieliśmy właściwie od razu. A teraz chcemy czekać do końca stycznia. Akurat jedziemy do teściów na urlop i chcemy jakoś ładnie to zrobić tym razem, może jakas paczuszke im damy ze zdjęciem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 10:41

    21.04.2017 H. (poronienie - 11tc)
    eikt9jcgaw0oweve.png
    6qw2egz2y5bgmucu.png
  • PollyM Koleżanka
    Postów: 33 96

    Wysłany: 24 listopada 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem po poronieniu i wtedy też mówiliśmy wszystkim o ciąży od razu. Teraz rodzice dowiedzą się w święta, a reszta świata poczeka jeszcze dłużej :)

    A co do objawów to mam bardzo bolesne piersi, lekkie mdłości i bóle brzucha. No i cały czas jestem zmęczona. Ale cieszę się, że mam jakieś objawy bo w pierwszej ciąży nie miałam żadnych (no i kiepsko się skończyła).

  • myszeczka89 Autorytet
    Postów: 759 924

    Wysłany: 24 listopada 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) mogę dołączyć ? Przedwczoraj 2 kreski Beta 175,30 14 dni po. Dziś powtarzam betę. Jestem 11 msc po poronieniu mam nadzieje ze teraz sie uda. Termin wg owu 1.08.2018 :)

    niedograna lubi tę wiadomość

    hchy3e3kyk7nftnx.png
  • PollyM Koleżanka
    Postów: 33 96

    Wysłany: 24 listopada 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszeczka89 wrote:
    Hej:) mogę dołączyć ? Przedwczoraj 2 kreski Beta 175,30 14 dni po. Dziś powtarzam betę. Jestem 11 msc po poronieniu mam nadzieje ze teraz sie uda. Termin wg owu 1.08.2018 :)

    Witamy:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 13:06

  • KlaudiaSG Ekspertka
    Postów: 224 178

    Wysłany: 24 listopada 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PollyM wrote:
    Ja też jestem po poronieniu i wtedy też mówiliśmy wszystkim o ciąży od razu. Teraz rodzice dowiedzą się w święta, a reszta świata poczeka jeszcze dłużej :)

    A co do objawów to mam bardzo bolesne piersi, lekkie mdłości i bóle brzucha. No i cały czas jestem zmęczona. Ale cieszę się, że mam jakieś objawy bo w pierwszej ciąży nie miałam żadnych (no i kiepsko się skończyła).
    Trochę mnie przerazilas. Teraz jeszcze bardziej stresuje się brakiem objawów :/ :P

    21.04.2017 H. (poronienie - 11tc)
    eikt9jcgaw0oweve.png
    6qw2egz2y5bgmucu.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ